merhaba

asli1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
2
0
bu siteyi yeni keşfettim 25 günlük bir oğlum var ve arasıra problemleri olabiliyor ve yeni anneler ister istemez eve kapanabiliyor o yüzden sıkıntılar paylaştıkca azalır sevinçler paylaştıkca çoğalır mantığıyla bugün üye olmaya karar verdim hepinize iyi günler diliyorum

evet site baslarda baya karisik geliyo ama ayri ayri bölum ler var eyer aradigin tam bi sey varsa soyleyebilirsin soylerim sana nerde bulcagini

sanırım ama sayfadan bakıyosunuz.orda bir sürü konular var .orasını çözdüm gibi bişey ..peki arkadaş nasıl buluyosunuz nasıl ekliyosunuz listeye onu bilmiyorum ama umutluyum çözücem bunuda..çünkü ilkkez net kullanmıyorum bu arada ilk konuştuğum insan sizsiniz bu sitede,mesajlarıma karşılık verdiğiniz için teşekkür ederim

bu siteyi yeni keşfettim 25 günlük bir oğlum var ve arasıra problemleri olabiliyor ve yeni anneler ister istemez eve kapanabiliyor o yüzden sıkıntılar paylaştıkca azalır sevinçler paylaştıkca çoğalır mantığıyla bugün üye olmaya karar verdim hepinize iyi günler diliyorum

meraba bende yeni üye oldum.ama çok karışık burası daha acemisiyim çözemedim henüz bana yardım eden olursa sevinirim......

5gdk4id4.gif

sanırım ama sayfadan bakıyosunuz.orda bir sürü konular var .orasını çözdüm gibi bişey ..peki arkadaş nasıl buluyosunuz nasıl ekliyosunuz listeye onu bilmiyorum ama umutluyum çözücem bunuda..çünkü ilkkez net kullanmıyorum bu arada ilk konuştuğum insan sizsiniz bu sitede,mesajlarıma karşılık verdiğiniz için teşekkür ederim

mesajlarını yorumlarını beğendiğin kişiye arkadaşlık teklif ediyorsun ya da biri sana teklif ediyor. kullanıcı paneli- arkadaş listesi ayarlarından yapabilirsin bunları.
beğendiğin kişinin profil sayfasına girdiğinde sağ köşede "bu kişiye arkadaşlık teklif et" göreceksin orayı tıklıyorsun onaylanırsan o kişinin arkadaşı oluyorsun

X