Merhaba kızlar kayınvalide sorusu soracağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak kadinin kötülügü dönüp dolasip onu bulmus. Sen ona uyma ayni duruma düsmeyesin. Allah sifa versin diye dua et, kenara cekil kendi ailenle ilgilen. Size de cok gecmis olsun. Allah bebeginize saglikli uzun ömürler versin
Canım sence gideyimmi gitmeyeyimmi gidersem kocam için gidecepim zaten anne sevgim yok çünkü evlendiğim günden ber bir kere annelik yapmadı hamileliğimde bile 9 ay boyunca aramadı hastaneye düştüğümde aradılar işte bunu kimseye anlatamıyorsun

Elalemin karnına beddua ede ede kendi karnında bulmuş illeti. Bu ona yeter zaten, şimdiden sonra ne yapsanız sizi kötü bilirler, anne şaka değildir, eşiniz annesinin arkasından oh çekişlerinizi unutmaz, sizin annenize de yapılsa içinizden çıkmaz. Deccal olsun isterse ana anadır çünkü. Gül gibi huzurunuzdan olmayın durduk yere.

Bana uzak cehenneme direk olsun derim.. siz laf etseniz de yaptıklarından ders alacağını sanmıyorum
Yorumlarsa herkez meleğe bürünmüş kimse başına gelmeden anlayamaz hamileliğimde 9 ay boyunca bir kere bile aramadı evlermiz on dakika kızıyla bir olup bişeye kinlenip küsüyorlar kocam her işten geldiğinde kendine yemek hazırlardı hergün yorgun yorgun bir anne olarak evladına bar insanın ciğeri acır hastaneye düştüğümde geldi saolsun arkamdanda dalga geçiyormus bacakları 5 kiloluk su bidonu olmus diye zevkleniyormus ve yorumlarda hala bana kinli diyorlar benim en kötü günlerimdi nasıl unutayım

Insanlik adina kisa gidip gecmis olsun deyip dönebilirsiniz esinizin hatrina. Esiniz simdi zor zamanlardan gececek annesinin hastalik sürecinde. Eski konulari dillendirip durmayin o yüzden, ama mesafenizi genel olarak koruyun. Her hasta da ayni degil. Kadin hastaligin zorlulugunu sizden cikartabilir, zaten sizi hep hedef olarak görmüsse

Bende eşimin gözünde kötü olmamak için gideceğim kimisi gitme sana uzak allaha yakın olsun demişlerde Allah korsuun başına birşey gelse eşim ölesiye geçmiş olsuna bile gitmedin anneme deyip durur

Aynen canım millet sorunu bende bulmus ben lohusalığımda bile kaç kere evine gittim bakmaya felan gelmedi artık kimsem yoktu daraldım gittim yani sabah gidip aksam dönerdim eşime dedimki dur bide o arasın öyle gideyim dedm çocuğum 3.5 aylık insan torununudamı merak etmez ilk evlendiğim sene ramazan girdi direk hayatımda ilk defa güllaç yapıp götürdüm yüzüme eline sağlık diğer gelinden hiç görmedik dediler arkamdanda görümcemle diyorlarmıski malzemesinden çalmıs diyorlarmıs benimm içimdemi kötülük var anlamıyorum bu insanların yarısını

Kadın kanser olmuş düşündüğün şeye bak yuh ya. Birbirinizden farkınız yok.

Ben de olsam gitmem. Gezmeye parka cafeye fln gidip foto atarim. Arkaya da herkes hakkettigi gibi yasiyor - demet akalin koyarim.
Yorumlarda bile herkez beni kötü bilmis kadın herkezin karnındaki bebeğe varssıya beddua eden birisi ki banada etti gebelik zehirlenmesi geçirdim bende hastanede ölebilirdim kimse bunu bilmiyor yinede eşim hatrına gideceğim işte

Araya kanser gibi hastaliklar girince insanlar genelde "bak hasta/yasli, o yapti sen yapma" derler. Kadin hastalandi diye yaptiklari kötülükler silinmedigi gibi, hastaligi bir günah cikarma da degil. Bence sizin odaginiz bu sürecten en zarar görmeden nasil.cikarim olmali. Esiniz annesini simdi zor bir hastalik sürecinde görücek ve otomatik olarak onu savunmaya gececek. O yüzden minimal sekilde gerekeni yapin, ama kendinizi de koruyun. Esinizle eski konulari acsaniz bu bu sürecte sadece bos yerden huzurunuzu bozar. Esinizi teselli edin, annesine de gecmis olun deyin gecin. Sizi cok iyi anliyorum, kirilmakta da haklisiniz, ama simdiye kadar verdikleri zarardan daha fazla zarar vermelerini engelleyin.

Bence eşinizle birlikte gidin. Geçmiş olsun deyin ama mesafeli olun. Kadın ölürse eşiniz, akrabalarınız bir ziyaret etmedi deyip sizi suçlarlar.

Gidin, geçmiş olsun diyin, başka da bi şey konuşmayın. Sonra ölürse bi şey olursa eşinizle aranız açılır. Bu arada nolur herkez herkez yazıp durmayın ya, herkes.

Mesele melek olmak değil bence ben sizi anlıyorum ben Allahtan korkuyorum kanser çok beter bir illet Rabbim esirgesin korkum ondan yoksa kimseye yaranma ya da melek olma derdim hiç yok geçmiş olsun bile demem belki ama gidip bir şeyleri yüzüne vurmam zevklenmem

Gitme asla. İntikam senden sonrakilere borcundur unutma. Beter olsun keyfine bak

Asla gitme gururlu ol kendine saygın olsun birazz .

Kadın kanser olmuş düşündüğün şeye bak yuh ya. Birbirinizden farkınız yok.
Kanser olunca ne oluyor yaptıkları mı siliniyor otomatik ? Hasta oldu diye millet unutmak zorunda mı yediği kazıkları. Kötü insanların hepsi gebersin gitsin

Sanırım ben olsam gider mesafeli bir şekilde geçmiş olsun derdim. Ama sonrasında gidip gelmeyin. Çünkü insanlar yaşadıklarından ders çıkarmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…