Merhaba kızlar kayınvalide sorusu soracağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mesliz

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
179
50
21
Ben 3 ay önce doğum yaptım gebelik zehirlenmesi geçirdim 3 hafta hastanede kaldım gözlerim bile şişmekten açılmıyordu balon gibiydim parlayacaktım çok kötü durumdaydım bebeğimi 2 kilo doğurttular. Birde ne duyayım kayınvalidem arkamdan ben onun tansiyonunu dahada çıkartmasını bilirdimde neyse oğlum var demis oğlumla pikniğe gidip resim atıp onun tansiyonunu çıkartmasını bilirdim demiş kızınada demişki gördünmü kzıım beddua etmicektin tuttu yatıyor diye keyiflenmişler allaha çok dua etmistim herkeze hakettiği haytı yaşat diye şimdi kaynam bağırsak kanseri olmuş eşim bugün evine ziyarwte gidecek istersen gel istersen gelme dedi bende gelmem o benim hakkımda dediklerni unutmadım bende çok kötü günler geçirdim dedim sizce süslenip püslenip gideyimmi herket ettiğini yaşar diye yoksa gitmeyeyimmi

Olay ne ? Neden öyle dediler ? Benim anladığım zaten daha 7-8 aylık evlisiniz değil mi işler nasıl o noktaya geldi ?

Öncesi var belli ki durumunuzun. Sonradan durup dururken söylenmiş bir şey değil. Ben olsam hiç gitmem. Uzak olması bana yeter.

Bana uzak cehenneme direk olsun derim.. siz laf etseniz de yaptıklarından ders alacağını sanmıyorum

Ben de olsam gitmem. Gezmeye parka cafeye fln gidip foto atarim. Arkaya da herkes hakkettigi gibi yasiyor - demet akalin koyarim.

Süslenip püslenmez, dümdüz bişeyler giyip giderdim. Hem şifalar diler hem de zamanında ettikleri yılanlığı hatırlatır, ağız altından da sancıyı verirdim. En azından kendi dillerinden çektiklerini bilsinler, imtihan deyip avunmasınlar.

Siz de pikniğe gidip resim atın da tansiyonu çıksın

Hastalık benim zayıf yanımdır, hele de bağırsak kanseri.... kadını zaten çok kötü günler bekliyor, bunu bedduaya , ettiye bulduya atfetmek insanlığa sığmaz. İfadesiz kalın, görüşmek istememek hakkınız ama oh oldu tavrına girmeyin herkesin imtihanı başka ....

Kayınvalidenle ne yaşamıştın niye hakkında öyle kötü konuştu

hırsı merhametinin önüne geçen insan tehlikelidir.
o yüzden bana hiçte masum gelmediniz.
süslenip püslenip hasta ziyaretine gidilmez gitmek zorunda değilsiniz.
Aynen canım ben hamileyken bana beddualar edeni twnsiyonu çıksın diyeni zaten benim tansiyonum çıksa çocuğum erken doğum olup ölecekti ki keza bilmediğin birsürü olay var masum gelmediysem sen dünyanın en masumu olarak kal Allahın adaleti şaşmaz kusura bakma evlendipim günden beri eşimle aramı bozuyor eşimin eski isteyen kızların resmini gösteriyor sırf ayrılalım diye sen bilmediğin konular hakkında boş yorum yapma

Kayınvalidenle ne yaşamıştın niye hakkında öyle kötü konuştu
Sorunda burda yüzüme iyi arkamdan kötü o evime gelecek diye sabah 8 te kalkıp temizliğime baslıyorum aksama kadar aksamda birsürü çeşit yemek yapıyorum yine bi eline sağlık demiyor bunun tadı kötü olmuş der dolaplarımı karıştırır ben kaynayın temizmi diye bakcam der. Malın mülkün üstüne kondu deyip duruyormus arkamdan hiçbisileride yok herkezin bi oturduğu yer var tamam kısacası beni istemiyor . Kına bitişi kaynamdan anne oynadığımız videolar varsa atarmısın demiştim eltimle oynadığını atmış inadına ben farkında değilim sonrada eltime demişki kıskansın diye ikimizin oynadığı videoyu attım demiş arkasından kocamı evine çağırıyor senin karının kınadan beri bizle bi derdi var diye şeytanlık yapıyor yuvamı bozmak değilde ne

Biliyorum herkezin imtihanı baska ama evlendiğim günden beride o benim psikolojimi bozuyor yuvamla uğraşıyor beduuamız tuttu diye seviniyor hastanede 3 hafta kaldım neler çektğimi bilemezsiniz şişlikten gözlerimi açamıyordum patlıcam diye korkuyordum artık bacakları 5 kiloluk su bidonu olmus diye dalga geçiyormus siz başınıza gelmediği için bilemezsiniz

Yorumlarda herkez meleğe bürünmüş ben oh olsun demiyorum ama benim çektiklerimi allah bilir ki herkeze beddua eden bi insan birisi gıcığına gitsin birisiyle kavgalı olsun direk bedduaya başlar karnındakine döksün inşallah parayı der bu ne demek kadının doğmamış bebeğine bile bir meleğe bile beddua eden bi insan ben mi kötü oluyorum çok şükür daha bir insana beddua etmedim ben hastanede kalırken çocuğum hareket etmiyordu hep oksijen takıyorlardı ben kendi derdime düşmüştüm kadın benim tansiyonumu çıkarma derdine düşmüş gebelik zehirlenmesi geçirdim bende ölebilirdim

Olay ne ? Neden öyle dediler ? Benim anladığım zaten daha 7-8 aylık evlisiniz değil mi işler nasıl o noktaya geldi ?
Kendi kızı gibi zaten baştan ber görmüyor birde görümcem fişekleynce iş bitiyor neymiş evlenmişim dükkana gidip çalışmamışım babamın evinde çalışıyormuyudm sanane kocam bile karısmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…