Merhaba kızlar kafam oldu allak bullak

Yalnizbirkedi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
737
134
Sat:11 haziran 26 max 28 günde bir regl oluyorum 8 aydır deniyoruz bugün 30. Gün hâlâ regl olmadım kendimi bildim bileli regl olmadan 1 hafta en geç 3 4 gün önce göğüs şişmesi , ağrısı ) bel özellikle ciddi anlamda bacak ağrısı yaşarım. afedersiniz serviks aşağı indiği için ilişkiye giremem canım çok acır ama bu ay dediğim gibi 30. Gün hâlâ gelen giden yok bu dediklerimin hiç biri yok özellikle sabahları koku hassasiyeti oluyor sevdiğim şeylerin kokusu bile midemi kaldırıyor psikolojikmi bilmem ama 6 ay boyunca iyi kafaya taktım 2 aydır saldım çayıra mevlam kayıra hesabı yapıyorum bu ayda hiç umursamadım olmicanı biliyorum çünkü ama yinede böyle birşey yaşayıp öğrenen varmı 4 günde 9 tane test yaptım hepsi negatif ( iyiki kafaya takmıyomuşsun demeyin İnternetden toplu test sipariş etmiştim canım sıkıldıkça test yapıyorum 😄 umutla değil ama çıkmayacağını bile bile ve şeyi merak ediyorum eğer varsa tabi sabah akşam yapıyorum testi acaba sabahtan akşama yada akşamdan sabaha değişebiliyor mu değişirse buradaki arkadaşlara umut olur belki diye kontrol ediyorum. Uzun oldu özür dilerim okuyan hakkını helal etsin vaktini çaldım bunları yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ?

Rabbim hayırlı güzel evlatlar nasip etsin inşallah öncelikle hiç belli olmaz regl gecikme yaptı ise en iyi sonuç kan vermek o testler insanın kafasını çok yoruyor çünkü netlik için hastaneye gitmeni tavsiye ederim 😋

Rabbim hayırlı güzel evlatlar nasip etsin inşallah öncelikle hiç belli olmaz regl gecikme yaptı ise en iyi sonuç kan vermek o testler insanın kafasını çok yoruyor çünkü netlik için hastaneye gitmeni tavsiye ederim 😋
Aminn cemi cümlemize inşallah
Valla hâlâ gelen giden yok. Bende gitmeyi düşünüyorum ama evde yaptığım testte en azından silikte olsa bi çizgi görsem hemen giderim ama yok az önce yine yaptım yine yok ki benim umudumda yok %100 regl olurum bi kaç güne

Geç döllenme olabilir canım adetin kendiliğinden gelene kadar hap kullanma bence hele tarlusal hiç kullanma gecikmeden tam 3 hafta sonra öğrenen bile var hep kan testi gebelik testi negatif

Geç döllenme olabilir canım adetin kendiliğinden gelene kadar hap kullanma bence hele tarlusal hiç kullanma gecikmeden tam 3 hafta sonra öğrenen bile var hep kan testi gebelik testi negatif
Gelmek üzere 😄 bi kaç damla geldi 1 2 saat sonra yoğunlaşır teşekkür ederim yorumlarınız için sağlık olsun bu ayda eli boş döndük 🥲

Hakkında hayırlısı olsun canım nasibinse herturlu seni bulur değilse istediğin kadar uğraş ama nafile Rabbim senide benide bu duyguyla taclandirsin inşallah Tez zamanda Rabbim dek düz versin

Aminn cemi cümlemize inşallah
Valla hâlâ gelen giden yok. Bende gitmeyi düşünüyorum ama evde yaptığım testte en azından silikte olsa bi çizgi görsem hemen giderim ama yok az önce yine yaptım yine yok ki benim umudumda yok %100 regl olurum bi kaç güne
Aynı durumdayız canım gelen giden yok bugün 30.gün. Normalde regl çok düzenli geçen ay 24.günde olmuştum. Az önce albi marka test yaptım negatif kafam karman çorman oldu.

Kaset test miydi ? Ben kan verdim bugün daha sonuç çıkmadı testler iyice psikolojimi bozdu en iyisi kan testi
Evet kaset test ama regl oldum biliyodum olacağımı sadece işin garip tarafı hep kendimi muayene ederim 8 aydır bu kez yanılttı çok şaşırdım

X