MERHABA HANIMLAR

Dorukayaz12

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2023
6
7
29
MERHABA HANIMLAR.
2 SENE ÖNCE DOĞUM YAPTIM VE HİÇ KOLAY YOLLARDAN GEÇMEDİM 2021 ŞUBAT AYINDA 5 GÜN DOĞUMHANEDE KALDIM MART AYINDA 1 HAFTA 10 GÜN KALDIM ERKEN DOĞUM RİSKİNDEYDİM EVDE 27+2DE SUYUM GELDİ 13 MARTTA DOĞUM YAPTIM 700GR ERKEK BEBEK ASIL MEVZU DOĞUMDAN SONRA BAŞLIYOR 4 KERE DİKİŞ AMELİYATINA GİRDİM ESBL+ POZİTİF BULAŞICI OLAN BİR MİKROP TÜRÜ DİYE BİŞİLER SÖYLEDİLER AMCAMDA DOKTOR ONA SORDUK HASTANEDEN KAYNAKLI MİKROP DİYE SÖYLEDİ DAVA AÇMAK İSTEDİK BEBEĞİMİZ HASTANEYDİ DİYE DAVA AÇAMADIK BİR TÜRLÜ YARA YERİM DİKİŞ TUTMADI DENEMEDİKLERİ DİKİŞ TÜRÜ KALMADI 10 GÜN BOYUNCA DİKİŞ YERİM AÇIKTA KALDI HERGÜN KURUYAN KISIMLARI JİLET İLE TEMİZLEDİLER YARA İÇİNDEN İĞNELER VURULDU GENEDE FAYDA ETMEDİ EN SON ARTIK EVE GÖNDERDİLER EVDE DEVAM EDELİM TEDAVİYE DİYE HER GÜN HASTANEYE GELİP PANSUMAN ŞARTIYLA EVE GÖNDERDİLER ACİLLE PANSUMANA GİTTİĞİMDE ARTIK Bİ AÇIP BAKMAK İSTEDİLER TUTTUMU DİYE YİNE DİKİŞ TUTMAMIŞTI GİTTİĞİMDE KOMPLE DİKİŞLERİ SÖKÜP UYUŞTURMADAN DİKİLDİ EN SONUNDA UYUŞTURMADAN DİKİLEN DİKİŞ TUTMUŞTU VE BEN BUNLARA RAĞMEN TEKRARDAN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA EŞİMİ İKNA EDEMİYORUM BİR TÜRLÜ SENİN SAĞLIĞIN İÇİN OLMAZ DİYOR CAHİL CESARETİMİDİR BİLMİYORUM AMA YAŞIMDA İLERLEMEDEN Bİ BEBEK DAHA İSTİYORUM SİZCE EŞİMİN DEDİĞİ GİBİ BİRAZ DAHA BEKLEMEM GEREKİR Mİ?

Yaşadıklarınıza üzüldüm. İnşaAllah bir daha olmaz ama eşiniz haklı. Vücudunuzun biraz dinlenmesine izin verin,epey yıpranmış. Unutmayın önce sizin sağlığınız. Sonra sağlıklı bebekler Yaşınız kaç bu arada ?

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm Allah herşeyin hayırlısını versin yaşım çok genç olmasına rağmen bir bebeğin varlığını geçin testte 3 senedir çift çizgi bile göremedim.. o yüzden siz bu kötü tecrübeye rağmen sevinebilirsiniz çünkü hamile kalmakta bir probleminiz yok anlaşılan.. herşey bir kenara Eşiniz sizin sağlığınızı düşünüyor çok şanslısınız ya tersi olsaydı ve sizi düşünmeseydi bence bir süre dinlenin okadar dikiş atmış doktorlar lütfen önce sağlığınıza kavuşun Gerisi Takdiri İlahi..yine nasip olcaktir inşallah

Sağolun Amin inşallah ALLAHIM SİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAH

Sağolun. Çok yıpratıcı Bi süreçten geçtim ailecek komple geçtik daha doğrusu ilk bebeğim erken doğum olduğu için rahim ağzı kısalığı var. Allah herkese sağlıklı bebek nasip etsin inşallah 27 yaşındayım

Yaşınız gençmiş bence biraz daha dinlenin yine de sizin kararınız

Bursada oturuyorsanız ablam tüp bebek tedavisi görüyor gittiği doktor gayet ilgili ve hiç birşeye olumsuz bakmıyor eğer bursadaysanız size gittiği doktorun bilgilerini verebilirim ve bol bol dua edicem size

Bursada oturuyorsanız ablam tüp bebek tedavisi görüyor gittiği doktor gayet ilgili ve hiç birşeye olumsuz bakmıyor eğer bursadaysanız size gittiği doktorun bilgilerini verebilirim ve bol bol dua edicem size
Canım çok teşekkür ederim ben yurt dışında yaşıyorum burda tedaviye başladım ara verdim ama şuan eğer olumsuz olursa zaten İstanbul’a geleceğim daha rahim filmi bile hiç çekilmedim

Canım çok teşekkür ederim ben yurt dışında yaşıyorum burda tedaviye başladım ara verdim ama şuan eğer olumsuz olursa zaten İstanbul’a geleceğim daha rahim filmi bile hiç çekilmedim
Ablamın hemen çekildi rahim filmi allahım sağlıklı evlat nasip etsin inşallah bursaya yolunuz düşerse beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…