Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Merhaba bayanlar

NurcanZ

Konu annemse yatsın tüm sekizler yana.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
159
29
21 yaşındayım ve göğüslerim çok küçük 75 B sudyen takıyorum ama içini doldurmuyor bile fazla bir şey istemiyorum içini tamamen doldursun yeter. Yağ falan da sürmek istemedim tüylenme olur diye Büyümesi için ne yapabilirim deneyimlerinizden bahseder misinz detaylı olarak? .. Artık büyüsün istiyorum hiç yoktan içini dolduracak kadar...

ölçümüz aynı cnm..aslında herkesin bünyesi farklı o yüzden kendin deneyip görmen lazım ben rezene küç ve masaj yapıyorum şimdilik sonra hayıta geçicem.aslında silikon ve kilo almak dışında hiçbirisi kanıtlanmış büyütme yöntemleri değil o yüzden çok umudum kalmadı ama pesde etmek istemiyorum bakalım

Evet zayifim ama kilo alsam da direk popoya gidiyor göğüse hiç gitmiyor ki silikon da istemiyorum doğal yöntem arıyorum Inşallah biraz da olsa buyutebilirz sudyeni doldursa yeter bana zaten

Evet zayifim ama kilo alsam da direk popoya gidiyor göğüse hiç gitmiyor ki silikon da istemiyorum doğal yöntem arıyorum Inşallah biraz da olsa buyutebilirz sudyeni doldursa yeter bana zaten
aynen canım silikon çok yapay kilo alsam benimde basene gidiyo ki zaten göğsümüzün küçük olmasının asıl sebebi bu bence mesela benim bel ve belden sonrası çok ince...masajı ihmal etme rezene adaçayı tavsiye ederim henüz tam bi sonuç almadım ama inanıyorum

Sağol tesekkur ederim canim

tıp ilerledi kızlar göğüs büyütmenin sırrı burda hazırlıklı olun !

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…