meraktayımmmmm

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
slm herkese arkadaslar ben hamıle oldugumdan suplenıyorum aslında 30 martta hasta oldum ama erken adet olmustum cunku mart 7 de adet oldum 12 marta adetım bıttı sonra 30 martta tekrar adet oldum 3 nısanda bıttı ama degısık bır sekılde oldum bı akıntı oluyodu bı olmuyodu bıde rengı koyu sıyaha yakın bır kan rengıydı normalde benım adetlerım hep gecıkır yaklasık 32 gunde bır gelırdı ılk defa erken adet olmustum adet bıttıgınden berı sancılanıyorum halsızlık uyku bıde ıdrarılım rengı degıstı ıntıhap falan yok ondan olmadıgını bılıyorum bıde 7 martan hesaplayınca 4 hafta 5 gunluk gebe gorunuyorum acaba pazartesını gunu ıdrar tahlımı yapsam bılemedım sızce ustune gorme falanmı oldu . yazım uzun surdu ozur dılerım sadece merak edıyorumda umutlanmakta ıstemıyorum aslında ama ıcıme oyle doguyo

canim evde yapilan basit idrar testlerinden yapsana bende merak ettim bak

evde yapılan idrar tahlillerine güvenmiyorum. pozitifler tamam da negatif sonuçlar yanıltıyo. benimde öyl olmuştu. evde yaptım çıkmadı. ertesi gün kanda yapıldı 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. hakkında hayırlısı olsun. inşallah istediğin sonucu alırsın. sevgiler...

teşekur ederım ben en ıyısı pazartesı tahlıl yapayım haber verırım sonucu tesekur ederım yorumlarınız ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…