merak işte

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
1.281
3
42
kızlar bişe kafama takıldı ve bugün denedim ama çok güleceksiniz.anne sütünden yoğurt olurmu.olmuyomuş.mayaladım 4 saat bekledim açtım sütümden birazcık koyuydu ama yinede olmamış sayılır ay çok kafama takmıştım içim rahatladı öptüüüüüüüüüüüüm hepinizi ve bebişleri.bu arada olsaydı yoğur 6 cı aydan sonra kendi sütümden yoğur yapacaktım hihihiiiilülülülülülü

ilahii canım :)) güldürdün valla.. ama ii de etmişin :))) en azından sütümüzden nolmadıgııöögrendik :))

sorma sehercim ya öyle taktımki kafaya doğurdumdan bu yana bunu düşündüm bugüne kısmetmiş ama olmadı.keşke olsaydı ya kendi yoğurdumuzu kendmiz yapardık hem daha yararlı olurdu dimi öptüm canım gül gül bende yazarken dedim kızlar çoooooooooooook gülcek diye:teytey:

kıs nekadar sagdın anam onu merk ettim :)) millet sütümüz olmuyo die isyanlarda sen yogurdunu bile yapıyon :roflol: roflol: :)) ilahi kıs:))

:roflol::roflol::roflol::roflol:
merak iste.. :roflol:
ama denedigin iyi olmus.. tadinami baktin?

sehercim yarım kahve fincanını denedim okadarını feda ettim işte.neirman canım tadına bakmadım salladım sütüm gibi duruyo tutmamış yani

ay çok hoşsun:roflol: fransada anne sütünden peynir yapıldığını duymuştum hemde fiyatı çok pahalıymış.

helal olsun vallaha hic aklima bole bi sey gelmemisti keske olsaydi da eslerde yeseydi:roflol::roflol:
ben derdim al herif kocacim bak yogurt yaptim sana ozel mooooo :sm_cool:

Ağusatos Anneleri ana başlığında ki beslenmeye dair bir konuda bu bilgiyi verebilirsiniz..Konuyu silinmek üzere kilitliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…