merak ettim napim

biz sürekli her an beraber dipdibeyiz hatta ben mutfaktayken eşim asla tv karşısında falan oturmaz.benim yanımda işimi bitirmemi bekler.eşim asker işi dolayısıyla bazen görüşemiyoruz,ve çok özlüyoruz bazen eve geldiğinde yatmak istiyor benim de uykum olmuyor.yanıma yat nolur uyumasan da diyor.yatıyorum wcye kalkcak oluyorum kolumdan tutup nereye diyor.biz birbirimizi çok seviyoruz.:nazar:ben de oturup başında kocişimi seyrediyorum uyurken.:asigim:

Bizimde gün gün degisiyor.Kendi odasinda ev sinema sistemi,bilgisayarlari,müzik seti,playstationu,kitaplari,cdleri,dergileri tam otomatik kahve makinasi yani oda teknik acidan herseye cevap veriyor.kafamçokkarıştıDinlenmek günün yorgunlugunu atmak kendine zaman ayirdigi saatler orada.Cünkü ben cogu zaman Türk kanallarini izliyorum.Salonda oldugu zamanda sarmas dolas otururuz.Birlikte uzanip film izleriz.

valla değişiyor bazen sarmaş dolaş bazen yanyana bazen ayrı kanepeler değişir amaa asla ayrı odalarda oturulmaz şimdi ben kanepede uzanıyorum canım kocam da tekli koltukta oturuyor ruh halimize göre değişir

bende 1.5senelik evliyim ve kocişimle asla ayrı yatmayız yada ayrı odalarda oturmayız o pcdeyse bende yanında olurum ben pcdeysem oda yanıma gelir koltuga uzanır sarılarak dvd ileriz uyuya kalırız hep gece sonunda beraber tavla oynarız genelde bazen güreşiriz o yener hep hehe ama genelde hep dipdibeyiz çok sevdigim diziler olursa önündeki koltukta olurum sürekli saçıml başımla oynar dikkatimi dagıtmak için hehe

1 yıllık evliyim duruma göre değişiyor genelde beraber oturuyoruz ama oyun aşkı depreşince ayrı odalardayız :) ben tv izlerim eşim pc başına geçince ama birbirimizden ayrı yatmayız yatağa beraber gireriz ben uykusuzluktan ölsemde eşimde uykusuzluktan ölsede bekleriz birbirimizi :1hug:

biz de hep yanyana eleleyiz hatta ayni yerde calismamiza ragmen bütün gün birbirimizi görmekten bikmadik henüz insallah bikmayizda. beraberligimiz 5 sene oldu

bence de ilginç bir merak,ama soruna yanıt vereyim...
genellikle evde eşim kanepeye yayılıp tv kumandasıyla birlikte mutlu bahtiyar yaşarlar.bende salonda olan pcde nete girerim...
eve pc sokmasak tv var,aynı şey bence...bence tvyi atmak lazım,eşim tam tv kolik olmuş,diziyle yatıyor diziyle kalkıyor...

ben 3 yıllık evliyim. doğum yapmadan önce aynı odada dip dibe otururduk. bebişimiz oldu herkes ayrı odalarda oturmaya başladı. ben oğlumla ilgilenmekten başka birşey yapamıyorum eşimse sürekli pcde oyun oynar.

Ben çalışırken hiç abartmıyorum hergün aynı koltukta uzanıyoduk koltuğun minderlerini şağı atıp gebelikten sonra ayırdık sonra gebelik sonlandı hala ayrı kotukta ama tabi 10 dkda olsa aynı koltukta uzanırız gün içinde......

aynı koltuk üzerinde genelde uzanarak tv ye bakarız 4 yıllık evliyim, totalde 15 yıldır birliktelik var...yapışık ikiz gibiyiz... mutfak ta isek karşlıklı otururken masada çogu zaman eşim gel kucağıma otur der :)oysaki aramızda sadece bir masa var...hatta bugün hava erin olmasına ragmen eşim terli geldi,ne oldu böyle dedim seni hemen göreyim diye koşarak geldim dedi... gülümsedim :)

Biz 5 senelik evliyiz,5 senedir oturma planımızda bi değişiklik olmadı,çocuk olunca ne olur bilemem tabi:)))

Biz çoğunlukla divana yanyana uzanırız hemide divanı açmadan öle sıkış tepiş:))Ben bazen yere mindere inerim 10 dakka sonra hatun gelsene yancağızıma der...Öfff boynum ağrıyo orda eciş bücüş yatmaktan derim olsun gel ben seni rahat ettiririm der kocişim..Eşim evdeyken çok fazla b.sayarı açmam.Zaten açınca direk KK ya girdiğim için,kociş merak ediyor ne yazıyon okadar banada söyle diyor,bende seni alakadar etmez diyorum ama bu cevap benim kocişi kesmiyor.Onamı açıklama yapayım buraya yazımı yazayım diyorum ve o evdeyken pek açmıyorum b.sayarı.Eşimde önemli bir işi varsa yada benim diğer odalarda işim varsa açar dolanır biraz...Anaaaaammm amma yazmışım haaa,maşallah,böle bi soru bekliyormuşum heralde:)))))

Herkese mutluluklar....

ilk yıllar yan yana koyun koyuna otururduk ama artık herkes istediği pozisyonda oturuyor.ayrı oturduğumuz zamanlar hiççççç takılmıyorum.hatta daha rahat oluyo.onbeş seneden sonra daha başka bişeyde beklemiyorum.yaşasın özgürlük:lepi:

Bizim salon koltuk takımımızdan sadece biri eskiyecek sanırım.Beraber tek bir koltukta uzanıyoruz.Orta pufumuz da var.Yan gel yat:1hug:

5 yıılık evliyim. ilk 2 sene sarmaş dolaş oturduk hep. beraber uzanıp tv. seyrettik.Şeniz Ama çocuk olduktan sonra maalesef ayrı koltuklarda kanepelerde oturmak zorunda kaldık. Hele ki şimdi oğlum 3 yaşında bırak yanyana oturtmayı babasıyla konuşmama bile fırsat vermiyor. Kıskançlık krizlerine girip sürekli kafamı çevirip benimle konuş anne diyor. Kolaysa eşim onun yanında kazara eli elime değsin vay haline.Çok üzgünüm çoook

Ayri koltuklarda nasil oturayim????????????ben sabahtan aksama kadar esimi görmüyorum onu özlüyorum....ayri koltukta asla oturmam, kucak kucaga, yada yanina uzanirim, yani ona dokunmadan olmuyor duramiyorum...Askimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

X