merak ettim napim

naughty_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
181
1
36
Evli arkadaşlara sormak istiyorum akşamları eşinizle nsl oturursunuz mesela ayrı ayrı koltuklardamı yanyanamı yoksa koyun koyunamı??

Gününe göre değişir. Aynı kanepeye yan yana uzanmayı çok severiz. Mutfakta işim varsa eşim de mutfakta oturur, orda içer çayını. Birimizin bilgisayarda işi varsa tekli koltukta oturur diğeri kanepeye uzanır. Bazen çok yorgunsak bedenen ayrı kanepelere yayılırız. Bazen de bütün akşam yatak odasında yatakta sohbet ederiz. (Yaramazlık olmasa da yatakta omzunda yatarım.)
Yazın zaten hep balkondayız, balkonu çok severiz. Misafirlikteysek ya da misafirimiz varsa yanyana oturur elele tutuşuruz.
Canım benim, özledim şimdi, akşam olsun hemen .:)))

gününe göre değişiyor
eğer birlikte izlediğimiz bir dizi yada film varsa koynuna sokulurum, yada kucağına yatarım öyle izleriz
bazende o bir koltukta ben öbüründe karşılıklı uzanırız
bazende koltuğunun birini açar sarmaş dolaş uzanırız

ilginç bir merak -tatlicadiarzu-
genelde +18 merak ederlerde :ecrin_bebek:
bizim hiç belli olmuo -tatlicadiarzu-
el ele kucak kucağa her türlüsü var bizde yerimseniben

Televizyonun karşısındaki hep aynı koltukta yanyana otururuz..kaydirigubbakcemile5
Hiç değişmez bu.
Oturma planımız ise;
Keyifliysek sarılırız,öpüşürüz,koklaşırız..:asigim:
Dargınsak aramızdan tren de geçer metro da...

bende yeni evlenecm
bende hep yanayana olmak isterim
sarılıp film izlemek ne kadar keyiflidir
bende merak ettim şimdi

Arkadaşlar bazınız ayrı bazılarınızsa birlikte otururuz demiş kaç yıllık evlisiniz yani bununda payı varmı ayrı veya birlikte oturmalarda

izledigi kanal belli national geographic..
bense turk kanallari izlemeyi seviyorum

dvd ye film takmadigimiz surece ayri koltuklarda otururuz keyfimize gøre.. birimizde pc varsa tv kumandasi digerindedir.

ama film taktigimizda yapisiriz dipdibe hemen =) daha keyifli oluyor izlemesi.:asigim:

Evliliğin ilk yıllarında koyun koyuna, sonraki yıllarda yan yana, dahada sonraki yıllarda herkes başka bir odada.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…