Merak ediyorum kizlar fikirler verin..

Canım namaz herkesin kendi tercihi Allah la arasında ama bu kadar içki içmek zaten sağlığa çok zararli ki.sagligin için boyle kusacak kadar içme bence.d düzenli hayat her zaman iyidir.madem sikayetcisin düzenli bir hayat için çaba harca.bu arada bunları memnun olmadığını ve kafanın karışık olduğunu söylediğin için yazdım yoksa kimsenin hayatı beni ilgilendirmez.

Aynanın önunde bi ruj ve göz kalemi kesin olsun benim öyledir.suan aksam namazı erken okunuyor zaten eşin gelmeden abdestini alir hemen bi kalem bi ruj saclarida kalici yaptirdin mi sonra kılarsin namazini esin gelene kadar da sofrayi hazirlarsin bitti gitti. süslenme olsun ben hić üşenmem ama yemek konusunda cok üseniyorum

Meridyenböyle st: 48835192 .!.:
vakitler arasında yap diyecem ama oda akşama kadar sil tekrar yap, cilde de zarar bilemedim ben, temiz olmakta bakımlı olmaktır.

bide şu yazı rengini özellikle kör olalım diyemi seçtiniz
Yazısı bile süslü keşke benimde boyle heveslerim olsa. Anca .

Kizlar herbirinize ayrica tesekkur ediyorum cok sagolun fikirleriniz onemli uygulayacagim insallah.
Bide Allah kolaylik versin diyen olmusta sorun fln yok yani kocam beni heryerde makyajli gormek istiyo demedimki canlar
Sadece esinize sevdiginize nasil guzel gozukebiliriz diye sordum fikir almak icin. Tabi bide abdest almak namaz icin makyaj fln nasil yapsam onu sordum.
Ben kendim seviyorum aslinda bakimli olmayi suslu demeyimde yani kocacima alimli gozukeyim diye evde giyinirim fln baya yani. Tabi herzaman degil.
Bende tayt tisort severim yaparimda ama bazen aliskanlik oluyo buseferde iste useniyorum fln oyuzden tuyolar ve destek istedim sizden.
Cok sagolun canlar Sizi seviyorum

Hiç yazılmamış benim aklıma da şunlar geldi;
kirpiklerinizi kirpik kıvırıcıyla kıvırırsanız rimel sürmeden de güzel gözükür, kirpik renginize bağlı tabi(açık renkliyse pek etkili olmaz)
Bir de altı yapıştırıcılı tak-çıkar takma tırnaklar var, çıkarmanız gerektiğinde 2 dkda halledersiniz.

Aleykum selam.. canim tirnaklar mumkun deil ancak adet zamani surebilirsin onun haricinde haci surmeleri var peygamber efendimiz de surermis ole duydum onu abdest aldiktan sora sur onunla abdest oluomus onun harici rujun surulup silinmesi kolay zaten

Keratinle saclarina bakim yaptir yada keratinle düzlestir. makyaj olarakda farla gözlerine firca kullanip eyeliner cek bi allik bi parlatici... oje süremiosun ama manikür ve pedikürsüz kalma tirnaklarin bakimli olsun.
canim keratini nerden bulabilirim bi kaç aktara sordum yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…