Merak ediyorum kizlar fikirler verin..

Life Death

Gɑlibɑ ben bu ɑşktɑ iyi hɑlden müebbet yedim.♡
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
550
705
Selamun aleykum hayirli geceler kizlar.
Sizlere sorum olacak yani sizlerden fikir istiyorum..
Biz kizlar sevdigine, kocasina,sevgilisine nasil hergun veya cogu zaman guzel gorunebilir?
Ha onemli olan burda bende yapiyorum bazen makyaj fln ama soyle soyleyim..gun icinde bi iki defa abdest alip sonra farz olan namazlarimi kiliyorum kilmaya calisiyorum ve bazen makyaj yapip esime guzel gorunmek istiyorum ama abdestide bozmayim namazimida kilmam gerekiyo fln diye aklimda hep..
Yani bi makyaj dgl mesela cok istiyorum manikur french tirnak yaptirmak yapmak ama abdeste olmuyo iste.. disarda tesettrluyum ama evde acik..bazen saclari fon cekerim bazen maşa.. ama zor geliyo iste butun bunlari yaparken abdestimi tekrar almam gerekince fln. Yani oyuzdende suslenmeyi erteliyorum cogu zaman. Sadece namazlar bitince yapmakta olmuyo biliyosunuz.
Okuyup zaman ayirip fikirlerini verenlere simdiden tsk ederim kizlar. Cansiniz. Umarim anlatabilmisimdir.

namazini kildiktan sonra yap makyajini bir sonra ki namaz vaktinde makyajini sil yuzunu yika al abdestini... yogun buram buram bi makyaj yaomicksan yikamasi da yapmasi da kolay olur. nedir yaniii

namazini kildiktan sonra yap makyajini bir sonra ki namaz vaktinde makyajini sil yuzunu yika al abdestini... yogun buram buram bi makyaj yaomicksan yikamasi da yapmasi da kolay olur. nedir yaniii

Yani esim aksam eve geliyo işten.. ona daha bakimli guzel gorunmek icin yapip silmek kolayda geri abdest alip yapmak zor geliyo.. Merak ettigim hani nasil sureklilik yapabiliyosunuz bakimliligi guzelligi esinize..bir sure sonra ben yapmaya zorlaniyorum sanki..

Canım en önemlisi temizlik ki namaz kılıyorsan temiz olmak sart makyaji bence her zaman yapma arada yapabilirsin. Saclara gelince kalici bi seyler yaptirsan 3 ay idare eder seni

Canım en önemlisi temizlik ki namaz kılıyorsan temiz olmak sart makyaji bence her zaman yapma arada yapabilirsin. Saclara gelince kalici bi seyler yaptirsan 3 ay idare eder seni

Cnm aynen ilk once namaz. Ama iste bende erteledikce kendimide guzel hissetmiyorun bazen bakimsiz gibi..ikisi bi arada nasil basariyor bazi kadinlar masallah..
Kalici fon gibi bisey aklimdaydi ama cok yipratiyor fln demislerdi nasil bisy kullanan varmi?

Eşim için evde hazırladığım yıldönümü doğumgünü vs gibi özel bir durum yoksa hiç makyaj yapmıyorum. gereksiz bence.

Sen de akşam geliyorsa eşin ve akşam makyajlı olmak istiyorsan akşam vaktinde wc ye gidip abdest alıp sonra makyaj yaparsın. hem akşamı hem yatsıyı tek abdestle kılarsın. makyajlı olmuş olursun. ojeyi de regl iken sürebilirsin

Canım bşr göz kalemi bile kullansan hemen değişiklik oluyo inan.çok da abartmana gerek yok saçlarını salıp güzelce fönlesen göz kalemi çeksen abdestine de mani değil.özel günlerinde daha çok özenip makyajını evde abartabilirsin de.zaten inan hergün ağır makyaj yapmaktan insan usanıyo bile.

Ben kullandm memnun kaldim canım

Esim bakimli olmami seviyo biraz..
Arada bi yapiyorum makyaji bende.
Dedigin gibi oyle aksam ustu abdest alip makyaj yapabilirim. Ama iste useniyorum ozamanda yemek saati fln zaten biraz istahsizlik var bu aralar onceki konularda yorum yapmistim hic bisey yapasim gelmiyor fln.. ojeyi anca regl iken yapabilirim evet..

vakitler arasında yap diyecem ama oda akşama kadar sil tekrar yap, cilde de zarar bilemedim ben, temiz olmakta bakımlı olmaktır.

bide şu yazı rengini özellikle kör olalım diyemi seçtiniz

Zaten namaz kıldığın için yüzünde oluşan bir nur var bütün makyaja bedel emin ol . Çok makyaj istiyorsan sürme çek . yakışmayan kadın görmedim daha bileğine kulağının arkasına boynuna filan esans sürebilirsin .Hz Aişeyi örnek alabilirsin bence bu konuda :) Peygamber efendimiz yanına geleceği zaman kaşlarına bile esans sürermiş ki alnını öpünce güzel koku duysun diye . Oje vs içinse adet dönemin var ve kınada haram değil artık döğme şeklinde kına yapıyorlar araştır bunu tırnağa yapan yerlerde vardır düşünüyorum . bide makyaj yapmak zor geliyorsa takılarla işini halledebilirsin takılarda seni güzel ve bakımlı gösterir bilmem aklıma gelenler bunlar ...

Zaten fon yoruyo insani saclarim kisa degilki.. surme surerim ama iste eyeliner rimel daha hos oluyo..

Ben kullandm memnun kaldim canım

Memnun kalmana sevindim. bak merak ettim simdi fiyati nekadar ve cok fazla kimyasal uygulaniyomu nasil yapilior ve bayan olan bayan kuaforlerde hepsinde yapilmiyo galiba bu uygulama?

Saca gore fiyat veriyorlar ben 200 e yapartrmstm. Kimyasal illa var canm detaylara bak istersen

vakitler arasında yap diyecem ama oda akşama kadar sil tekrar yap, cilde de zarar bilemedim ben, temiz olmakta bakımlı olmaktır.

bide şu yazı rengini özellikle kör olalım diyemi seçtiniz

Evet iste sil yap sil yap zor oluyo ondan dolayi zorlaniyorum..
Ozur vallahi hic dusunmedim bu rengin cart diye cikacagini..gozleri yoracagini ozur ya :)

Tskler cnm :)) su kina dovme isi nasil bisey?
Yani oje gibi mi oluyor tirnaga..

Tsk cnm..Bu kalici fon diye geciyor demi arastirma yapicam..

Kalici makyaj konusunda yeni gordum bu msji ilgimi cekti :

Bu kalici makyajda gusle engel olmayan eyeliner yapiliyormu acep bilgisi olan varsa anlatsin..

Makyajla guzel olunuyo diye bi sey yok ki evin icinde cogu kadin makyajsiz. Profesyonel makyaj haric zaten cok degisen bi sey yok guzelsen guzelsin degilsen degil

Saçınız kısa değilse duştan sonra saçınızı hafif kurutup örün,akşam açın hem mis gibi kokar hemde dalgaları çok hoş duruyor.Evde makyajlı durmak biraz garip geliyor en azından hergün hergün yorar.Güzel bir nemlendirici sürün dudaklarınıza hafif renk veren dudak kremleri kullanın,ellerinize krem sürün.Yani güzel kokun,teniniz yumuşak olsun vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…