memur esleri ozel hastanelerden yararlanabiliyor mu?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
hanimlar ben SSK li idim ama 2 senedir calkismadigim icin sanirim ssk yi artik kullanamam. esim memur.

bana saglik karnesi cikartiracak. ozel hastanelerden yararlanabiliyor muyuz?

tavsiye edebileceginiz ozel hastane ve doktor var mi?

iyi geceler arkadaşım tabiki mumur eşleri özel hastanelerden yararlana biliyor bende çalışmıyorum eşim memur biz gidiyoruz özel hastaneye sana sana tavsiyede bulunamıyacağım çünkü ben diyarbakırda yaşıyorum

evet yararlanabiliyorsunuz.. ben özel hastanede çalıştım ordan biliyorum. yurtdışındasınız türkiyeden mi hastane önermemizi istiyorsunz? anlayamadım orayı..

canim yurtdisindayim ama gecici olarak. Esim gecici gorevle buraya geldigi icin ben calismayi biraktim. yani esim halen memur. ben de burada saglik hizmetleri cok pahali oldugu icin Tr de muayene ve tahliller vs istiyorum.
o sebeple Istanbul da ozewllikle Anadolu yakasinda doktor hastane ismi ltf. Memurlarin yararlanabilecegi.

devlet; muayene ve tahlillerin belli bir kısmını ödüyor özel hastanelere.
tamamını ödemez.

devlet kurumlarında muayene ve tahlilleri ücretsiz yaptırabilirsiniz diye biliyorum. ama tahliller uzun sürer.
anadolu yakasında bir sürü iyi hastane var.
ne dr una gideceğinizi de yazarsanız, ona göre tavsiye edenler olabilir.

jinekoloji-kadin dogumcuya gidecegim. ozellere gitmek icin herhangi bir sevk vs gerekiyor mu? yoksa direkt randevu alip gidebiliyor muyuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…