Memorial Semra Kahraman ? Fulya Mustafa bahçeci ? Acıbadem Bülent traş mı ?

HANGİ TÜP BEBEK MERKEZİNDE OLUMLU SONUÇ ALDINIZ ??

• Memorial Semra Kahraman

OY: 14 60,9%
  • Fulya Mustafa bahçeci

OY: 7 30,4%
  • Acıbadem Bülent traş

OY: 2 8,7%

• Ankete Katılan
    23
  • Anket Kapalı .
Benim de tekrarlayan dusuklerim var .dokdorum Erbil Yagmur umarim saglikli embriyoyla bu sefer yuzumuz guler.
Umarım herşey yolunda gider arkadaşım.. Erbil hoca opu ve diğer labaratuvar işlemlerini Acıbadem' de yürütüyor diye biliyorum, nasıl peki aksaklık falan yaşanıyor mu? Acıbadem Ortamı nasıl?

Umarım herşey yolunda gider arkadaşım.. Erbil hoca opu ve diğer labaratuvar işlemlerini Acıbadem' de yürütüyor diye biliyorum, nasıl peki aksaklık falan yaşanıyor mu? Acıbadem Ortamı nasıl?
Insallah insallah buna gercekten herkes gibi benimde cok ihtiyacim var insallah bu sefer mutlu son olur.evet acibademde yapiyor islemi.Bu konuyu erbil beye sordugumda kendi kariyeriyerimi riske atacak bir yerle anlasmam bana birakin ve guvenin dedi insallah da oyle olur

Zannedersem bu konuda detaylı araştırma yaptın? Bahçecinin labaratuvarında kullanılan aygıtlar ilr Acıbadem labaratuvar markalarını kıyaslaman mümkün mü? Veya lab. Personelini?

Zannedersem bu konuda detaylı araştırma yaptın? Bahçecinin labaratuvarında kullanılan aygıtlar ilr Acıbadem labaratuvar markalarını kıyaslaman mümkün mü? Veya lab. Personelini?
Marka olarak bilmem ama Bahçeci sadece tüp bebek yapan bi yer kötü olma şansı yok embriyolog çalışıyor hep ve hepsi çok uzun yıllar orda çalışmış. Direktörü Necati bey tam bi bilim adamı zaten

Merhabalar ben Hollanda'da yaşıyorum yaz tatili için Türkiyeye geleceğiz ve eşimle tüp bebek tedavisinide orda olmak istiyoruz ama sorupdanışabileceğim kimse yok çünkü ailem bilmeyecek.Araştırmalarım sonucu üç isim arasında gidip geliyorum. Semra hanım ve Mustafa Bahçeci , Bülent tıraş bunlardan birisi siz kimi tavsiye edersiniz?

Bende Londra'da yaşıyorum, bahsettiğiniz Dr lar ile görüştüm bir ay önce, Bülent tıraş haricinde. Erbil yağmur a gittim ben sonunda çünkü yumurta ve tedavi takiplerini hep kendi yapıyor ve mantıklı geldi ve su an embryolarim donduruldu. Tavsiye ederim.. diğer doktorlar çok ünlü özellikle bahçeci , o yüzden birebir ve sürekli iletişime girmek istedim kendi doktorumla

Basarilar

Erbil yağmur Tek bir doktorla hizmet veriyor açıkçası ben Tek doktorun olduğu bir yer tercih etmezdim çünkü o hastalansa falan işlemler ne olacak o yüzden bir merkez güvencesi ile tedavi görmek ger zaman daha iyi

Ay Sana yalnış yerde cvp yazdım galiba daha öğrenmeye çalışıyom Bu forum işini sen memnunsun demi bahçeciden bilmiyom çok kararsız kaldım ben

Zamanında ki çok uzun süre önce değil bahcecide çalışırken hastalarına hbr vermeden ortada bırakan bir dr olarak kusura bakmasın hiçbir zman güven veremez bana.biz çok hassas hastalarız beni oyle ortada dusunmek bile sinirlerimı bozarken,o dönemki hastalarının neler hissettiğini siz dusunun

O kadar haklısınki canım psikoloji çok önemli benim moralim yerlerde yazın memlekete gelicem herkes bebek soracak ne cvp vericem die düşünüyorum şimdiden o yüzden doktorumda beni anlasın isterim

Evet haklisiniz.Erbil beyi de cok tanimiyorum.tedaviye yeni basladim.Suan tedavim devam ediyor.acikcasi bunlari duymak uzdu tedirgin etti.O kadar zor. Kosullar da o o kadar uzak bir yerden geliyorum ki.emegimin bosa gitmesinden korkuyorum.keske baska bir alinti altinda yazsaidiniz.olumlu ya da olumsuz bir yola girdim moralde cok onemli insan etkileniyor ister istemez.

Son düzenleme:
Basarili bir hoca o konuda hakkını yiyemem ama ozaman hastaları çok tedirgin ve mutsuz olmuştu. Şimdi kendi yerinde bi yere gitmez diye düşünüyorum. Tavekkül bu işin en önemli tarafı sığın ve inan herseyede takilma.Rabbim ol derse olacak yoksa dr hastane hepsi vesile

O kadar haklısınki canım psikoloji çok önemli benim moralim yerlerde yazın memlekete gelicem herkes bebek soracak ne cvp vericem die düşünüyorum şimdiden o yüzden doktorumda beni anlasın isterim
Üstüne vazife olmayan insanların bizim bu yaramızı kanatmalarida beni çileden çıkarıyor. Vermedi de sen sordun rahatladimi bak beni üzdün daha rahatmı diye bikaç kişiyi tersle bak bakalım bi daha sorabiliyorlarmi?deli oluyorum kardeşim nasip olsa anne olmak ben olmayam mı diyorum.nasıl bir luxe sahip olduklarının farkında değiller birde ahkam kesip akıl veriyolar.Ayy bende ne dolmusum patladim

Selamlar.. kizmakTa evet haklisini ama erbil beyin size haber vermesi etik olmazdi.. hasta caliyor gozu ile bakilirdi.. bunu size bahceci grubunun haber vermesi gerekiyordu.. ayni olay bizimde basimizdan gecti tansel bey ayrilmis hanerimi yok.. esim tahlik sonuclarini gostermeye gidiyor oradanogreniyor.. aradim bahcexiyi yumdum gozumi actim bayramlik agzimi.. biz hastalarina haber verdik sanirim sizi atlamisiz ozur dileriz.. buradan anliyorum ki ayrilan doktorlardan sonra hastalarina bilgi verilmiyor!!! Sayet gerek erbil bey gerek tanse bey hastalarina haber verselerei bahcexi grubundan “hastalarimizi caldilar vs” gibi cirkin soylemler cikacakti.. bizi tansel bey aramadi biz tanse beyin pesini birakmadik.. bu sekilde dusunuyorum arkadasim.. kizmayin bence olaya bu sekilde bakin bence

Merhaba, tebrik ederim hamile olduğunuzu görüyorum allah tamamına erdirsin inşallah :) Anket sonucu hangi doktorda tedavi gördünüz ve kaçıncı denemenizde hamile kaldınız?
Şimdiden teşekkürler

Ayrılan doktorlar için arayıp hastalarına haber veriyorlar benim arkadaşımı arayıp Tansel beyin ayrıldığını söylediler Yeni gelen doktor egecan beyle görüştürdüler ayrıca Erbil bey hatalarını ortada bırakıp gittiğinde Mustafa bey sahip çıkmış onun hastalarına o yüzden bence çok savunulacak bir durumu yok

Kizmakla hakli oldugunuzu zaten basta soylemistim..tansel bey ayrildiginda da bize haber edilmemisti.. atlamisiz veya gozumizden kacmis cevabini aldik bahceci grubundan.. onu anlatmay calistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…