memnuniyetim.

hayallerimgercek

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
2.136
454
40
bebeğim premature doğdu ilk 35 gün kuvezde kaldı ilk 3 ay premature ve ilk no bez kullandık mecburen .
daha doğmadan 3 ay evvel bez almaya başlamıştım merhaba bebek programında görmüştüm ilk bu bez ile ilgili bilgileri araştırdım ve tamam dedim bu tamda istediğim şey.
gece bebeğimi uyandırıp bez değiştirmeyi istemiyordum hiç ıslaklık göstergesi sıvı kaka hapsetmesi ve kuru popo ile uyanması.
mesleğim gereği tane hesabı yapıp alıyodum diğer bezlerle kıyasladığım zaman evet 1 tıl pahalı ama 1 gecede 2 bez kullanıldığını varsayarsak fiyuat açısından gün içinde kullandığımız bez adedini hesaba katarsak verdiğimiz para diğer bezlerden daha az ama bebeğimin gün içindeki huzuru ve konforu paha biçilemez gece uykusu bölünmüyor. bir kez bile sızdırdığını görmedim şuanda tam 30 aylık oldu 4 numara kullanıyoruz hala 5 no da indirim oldukça stoklamıştık 15 gün içinde 2. bebeğim dünyaya gözlerini açaçcak aynı rahatlık ve konfor ile ona da pampers kullanacağım ( yani beyaz paket ) .
aktif bebeği de 1 kez aldım evet oda prima ama beyaz paket kadar memnun klmadım içindeki emici tanecikler iri geldi dokusu memnun etmesi yani beyaz pakete devam indirimleri takbe devam :) :anneadayı::anneadayı:

Ilk bebeğimde Prima kullanmıştım, ikinci bebeğimde de kullanıyorum. Birçok markayı denedim ve primada karar kıldım. Yenidoğan dönemi için premium care en mükemmel bez. Şu an 2. kızım 13 aylık aktif bebek kullanıyoruz. Çok memnunuz.

Ilk bebeğimde Prima kullanmıştım, ikinci bebeğimde de kullanıyorum. Birçok markayı denedim ve primada karar kıldım. Yenidoğan dönemi için premium care en mükemmel bez. Şu an 2. kızım 13 aylık aktif bebek kullanıyoruz. Çok memnunuz.
Aktif bebek sızdırmiyor mu senin bebiste

Bende farklı farklı markalar kullandım ama en iyisi prima ıslak mendili de çok iyi pampers ıslak mendili pişik yapmıyo kremli gibi sanki
Bez sızdırıyorsa ya küçük gelmeye başlıyordur ya da dolmuştur yoksa prima sızdırmaz

Merhaba bende prima kullanıcısîyım acıkcası annem cok takıntılıdır bu konuda ve her seferinde bebegimin en kaliteliyo hak ettigini savunur...benim cimriligimi bildiginden ilk bebegime primayı 1 ve 2 numaralarını bol bol aldı kaliteye alısırsam ucuza kaçmayim diye..ama bana saçma geliyordu...ucuzu varken neden o kadar fazla para vereyim diyordum ve 1 lira bile fazla olsa bana ucuzu cazip geliyordu...neyse bi zaman sonra annem bez almayı kesince koştum ucuz bez aldım salak gibi :/ bin pişman oldum valla :KK43: pirimanın alıstıgım konforundan eser yok :/ primayı geceden sabaha kadar 1 kez bile değiştirmiyordun bebegi emzirip yatırıyodum ..ama bu ucuz bezleri gecede 2 bazen 3 kez degismesem cişi cikiyo bebek rahatsiz oluyordu degıstirsem uyanip uykuya dalmasi zor oluyodu daha beter rahatsiz oluyordu yani bi kere aldım daha paket bitmeden koşup pirima aldim aslada vazgeçmem simdi kucuk kizimdada pirima kullaniyorum ve cok memnunun ...hatta gecen buyuk kizimin 4 numara bezi bitmisti kucuk kizimin 1 numara bezini kullandim gene super idare etti ... :KK66: tesekkurler pirima ailesi ..

ben kızımda yalnızca prima kullandım ve çok memnun kaldım. diğerlerine elim hiç gitmedi. birkaç defa birilerinden hediye olarak başka markalar geldi, yavrum bile ne olduğunu bilmeden taktığım an ağlamaya başladı muhtemelen primaya alıştığından. biz çok rahat kullandık primayı. tüm annelere tavsiye ediyorum. daha ucuzları var mı, elbette var. ama imkanım varken prima kullanmak bana en mantıklısı gibi geldi.

Merhaba,arkadaşlar prima bebek bezi ürünleri sitemizde çok uygun fiyatlara satılmaktadır. İncelemek isterseniz linke buradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X