Memeden gelen sarı sıvı

Yarensyln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
6
0
17
Merhaba ben 17 yaşındayım birkaç senedir iki mememden de sarı sıvı geliyor ve göğüs ucunda sarı kabuk oluşturuyor bu durumu yaşayan varmı neden oluyor yardım eder misiniz

Her kan tahlilinde hormon bakılmıyor yalnız. Kadın doğuma gidip bu durumunu anlatacaksınız, prolaktin falan bakacaklar muhtemelen. Bi yandan da göğüs akıntısı malignite açısından tehlikeli olabilir geç kalmadan gidin.

Şimdi benimde oluyordu ama benim emzirme geçmişim var. Hormonlarımda normal. Özellikle prolaktin hormonunun seviyesine bakılması gerek. Yüksekse adet düzensizliği falanda yapar. Meme ultrasonu çekildi. Kist vs varsa sebep olabilir elle meme muayenesi yapıyor musun? Mutlaka kadın doğum ya da genel cerrahi uzmanına gidip prolaktin seviyesine bakılmalı

Belki seninki başka sebeptendir ama benim prolaktinim çok yüksek çıkıyor ( süt üreten hormon) bana bol şeyler giy demişti temasla artıyormuş yinede bizim tecrübemiz sana uymayabilir mesela emzirirken kitlenmişti o zamanda akıntı olmuştu oda süt bezi enfeksiyonuydu özetle farklı sebeplerden olabilir kadın doğuma gitmen lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…