Meme ucunda tüylenme

ayy 39 yaşında taş gibi de kadınım anayım ana olacağım tekrar bende de var meme ucunda da cenemde de var ama kadın olduğumla ilgili şüpheler oluştuysa ben uzar buralar

ayy 39 yaşında taş gibi de kadınım anayım ana olacağım tekrar bende de var meme ucunda da cenemde de var ama kadın olduğumla ilgili şüpheler oluştuysa ben uzar buralardan
Şaka mısınız siz ya!

Canım herkeste olan bir şey kıl, tüy. Tek tavsiyem cımbızla ya da başka bir şeyle onları almaman olur :)) tüy ise zaten öyle kalır ama dediğim gibi alırsan daha da sert çıkmaya başlar

Canım herkeste olan bir şey kıl, tüy. Tek tavsiyem cımbızla ya da başka bir şeyle onları almaman olur :)) tüy ise zaten öyle kalır ama dediğim gibi alırsan daha da sert çıkmaya başlar
Teşekkür ederim, böyle bir yorum bekliyordum sağol ablacım bir soru sorduk şey geçiyorlar gibi yorum yapıyorlar,çok sinir bozucu

Seni tutmuyorum.Ben de kızın yaşında bir insanım ve bir soru sordum sadece.
kuzucum sana bir şey demedim. tüy olur bunu dert etme dedim. 20 li yaşlarda haliyle kimse birbirinin memesine orasına burasına bakmadığı için bilemiyorsun. Bir tek bende var sanıyorsun.

o yaşlarda be de öyle sanıyordum. meme ucumda hatta göğüs aramda da böyle sarı ve çevresindekilere göre uzun tüyler vardı. İlk doğumdan sonra onlar döküldü gitti. şimdi de çenede var. yaş ilerledikçe kılların yeri değişebilir dökülebilir artabilir de bunları dert etme. yüzünde olursa sadece iğneli epilasyon olabilir. meme ucuna epilasyon deneme bence oranın dokusu farklı.

tamam şimdi bu ergenle daha fazla yüz göz olmamak adına çıkıyorum konundan.

Teşekkür ederim, böyle bir yorum bekliyordum sağol ablacım bir soru sorduk şey geçiyorlar gibi yorum yapıyorlar,çok sinir bozucu
Rica ederim ne demek. Anne olunca emzirmeden kaynaklı o bölgedeki tüylerin döküldüğünü söyleyende var bu arada ben de olmadı ama eğer simsiyah kıl gibi değilse hiç alma. Eğer kıl gibi siyah ve seni rahatsız ediyorsa almanda da hiçbir sakınca yok bence. Sen kendini nasıl beğeniyorsan.

Ergen mi aşk olsun ,sen de geçmedin mi bu yaşlardan.Sana bir şey soranda kabahat . Teşekkür ederim

Abla ufak tefek varda koparırsam çoğalır diye korkuyorum başka bölgemde yok tüy şükür

Bende de var. Bunu takan erkek gitsin kendi kıllarına baksın. Ben jiletle alıyorum. Çoğalır kalınlaşır diynler umrumda değil. Diğer yöntemler kökten aldığı için bence zararlı ve acılı. Ya hiç almayacaktım ya jiletle. Hep aldığım sürece çoğalmış sertleşmiş bana ne sonuçta hep alıyorun yani o halini görmüyorum 2 saniye alması duşta. Ayrıca bence çoğalma da kalınlaşma da hormonal. Bazı kadınların memesinde kıl varken bazılarında yok genetik bence

BI tane daha doğuracağına söz ver bundan sonra kadınlığına inancaz

Ne jileti saçmalama ohaa

Nee bunu göğsünü jiletle alan kişi mi söylüyor.
Bunu hakaret olarak görmüyorum. Her yerimi jiletle alabilirim. Herkesin kendi tercihi. Şaşıracaksınız belki ama yüzümü de kaş usturası ile arada alırım siz gelecekteki eşiniz için meme kıllarını ne yapacaksınız onu düşünün

Hahaha çok komik aptal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…