Meme silikonu sonrası mutsuzluklar lütfen yardım

Normal çoksa büyük değilmiş bir kaç ay daha bekle telaş yapma
3 ay bekleyeğim mecbur.. aynaya bakip aaaa ne guzel demem lazimdi aynaya hiç bakamıyorum. açiip kapatmam bir oluyor. Allahim rüya olsun bu kendime yaşattiklarim diyorum. Gozlerimi açiyorum kendime yakıştirdigım aptal ifademle kalakalıyorum.. Ama dediginiz gibi olursa, keşke yerine iyiki dersem... ..1.oneri sabır. 2. öneri telaş yapma
( ve kimseye soyleme, çuval giy dolaş )

90 çok değil aslında, benim daha fazla, çok büyük bana göre, sizin doktor kimdi? isterseniz özelden fotograf atın , ben de atabilirim, bendeki 100 çıkıyor.

90 çok değil aslında, benim daha fazla, çok büyük bana göre, sizin doktor kimdi? isterseniz özelden fotograf atın , ben de atabilirim, bendeki 100 çıkıyor.
Bence de normal ama arkadaş bence daha gözü alışamadı benimde 80 b isterdimki biraz daha büyük olsun

Bacım sen doğuştan şanslısın bileydim Rabbım dağıtırken senin yanında saf tutardım
Sesli güldüm canım
Sağım solum da baya boş yer vardı
Bende millete dağıtılırken gece karanlikda mi geçtim acaba diye düşünüp duruyordum sonra sonra zaman gectikce etrafında gördükçe iyi ki gece geçmişim dedim

benim safım belli bu saatten sonra tam dibindeyim nasibimizde olmayanı torna tesviye hallediyoruz bu saatten sonra napalm estetik kirmizi çizgimiz

selam..... me durumdasın?... merak ediyorum..

hadi hayırlısı.. sanirim 3 ay sonra ben de ayni yerde olucamm

Merhaba şu an hangi marka protezi kullanıyorsunuz ?

Merhaba.kapsul olduğun nasıl anladınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…