Meme protezi ayrık meme sorunu

ezgimelodi

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
29
0
22
1 ay önce ameliyat oldum fakat göğüslerim çok ayrık duruyo 3 parmak kadar ayrık ve git gide daha da ayrılıyor sanki bana mı öyle geliyo bilmiyorum.Aynı durumu yaşayan var mı?Nasıl sütyen kullanabilirim azcık birleşip güzel bi dekolte oluşması için

Merhaba bende ayın 18 inde ameliyat oldum benimde 2 parmak boş arası bende çok merak ediyorum gerçekten birleşecek mi size de geçmiş olsun ve hayırlı olsun

Merhaba. Gelmis gecmis olsun oncelikle oncesinde gogus araniz aciksa muhtemelen yine ayrik olucaktir fakat oncesinde bukadar ayrik degilse gogusleriniz bir miktar daha birlesicektir. Ameliyat sonrasi once odemler yavas yavas gecio. Sonrasinda kaslar kendini salmaya basliyo ve protezim asil buyuklugu ve sekli ortaya cikiyor. Yani gogus icin de protez de kendini saliyor. Bu yaklasik 3 ay civarinda oluyor. Protez kendini salinca hem ortaya hem de kola dogru bir miktar daha yayiliyor. Daha yeni ameliyat olmussunuz. Suanki goruntuye aldanmayin. Sekli cok degisiyor. Daha cok buyuyor demiyim ama tombullasiyor ve dogallasiyor. Ben 5.ayimdayim 1 ay ve 2 ay fotograflarimla arasinda cok fark var suanki goruntunun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…