Meme kücültme ve dikleştirme !

asu1990

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
1
0
34
13 Kasım 2015 'de Meme kücültme ve dikleştirme Ameliyatı geçirdim. İçimdeki tüm korkulara rağmen Hayati Akbaş Hocama güvenerek kendimi ona ve ekibine emanet etdim. Ameliyatdan sonra birkaç gün gün Ağrı'larım oldu ama ayna karşısında kendime baktıkca Ağrı'larımı unutuyordum.
Hastanede kaldıgim da Hemşirelerim benımle okadar cok iyi ilgilendiki, kendimi hic yanlız hissetmedim.
Şimdi tam iki hafta geçti ve sonuçtan cok memnunum ve birkaç ay sonra daha güzel olacağına içten inanıyorum.

Ben kendim de almanyada Ameliyat Assistanı oldugum icin İnternet de cok estetik cerrahı araştırdım ama çoğu Cerrahdan iyi yorumlar okumadığım icin güvenemedim.
Hayatı Hocamdan hep pozitif yorumlar okudum ve Aile Dostumuz da onda ameliyat olduğu icin ve sonuç lardan cok menmun olduğu icin onu tercih etdim ve bu kararimdan bir an bile pişman olmadım.

Hayati Hocam pozitif enerjisiyle, güleryüzlülüyle ve iyi tecrübesiyle cok iyi bir estetik cerrahi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…