MEME KÜÇÜLTME İSTANBUL EN İYİ DOKTOR

monster_a

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
10
4
36
Kızlar merhaba,
Ben çok uzun süredir meme küçültme ameliyatı olmayı düşünen ama bir türlü doktor konusunda emin olamayan biriyim. Açıkcası doktor doktor gezmeyede çok vaktim yok kafamda bir doktoru belirleyip direk karar vermek istiyorum. Bikini bile bulamamak nedir yaşayan bilir, dik duramamak nedir yaşayan bilir.

Konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Kimse cevap vermemiş yazdıgın herşeyin altına imzamı atarım. şuan benim içinde en önemli problem doktor seçimi .Doktorlardan fiyat bilgisi alıyorum arada neredeyse 2 katı fark olanlar var. Kararımı verdim artık eylülde bu ameliyatı olacagım.

Merhabalar,

Ayrı açılmış konularda malesef pek bir bilgi yok.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...mizi-paylasalim.17327/page-2628#post-51835017

konusunda herkes daha aktif ve daha tecrübeli.. Konuda sayfa sayısı çok malesef. Vaktiniz olduğunda 40-50 sayfa geriden okuyup oldukça fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.. zaten ameliyat olmuş kişilere soru sorduğunuzda da epey bilgi alırsınız..
Ben de Kocaeli-İzmit'tenim. Yakın zamanda raporumu alıp devlette ücretsiz meme küçültme ameliyatı olmayı düşünüyorum. Yaz sıcağında zor olabileceğini düşünüp sonbaharda olmayı düşünüyorum..

Sevgiler..

Teşekkürler o başlığıda takip ediyorum ama halen karar verebilmiş ve bir doktorun uzerine yoğunlaşmış değilim be yazıkki

Prof.dr.fuat yüksel'e 1 ay önce meme küçültme ve dekolte bölgesine 150 cc silikon koydurarak ameliyat oldum.eylül ayında son halini alacak olmasına rağmen ben memnunum.

Prof.dr.fuat yüksel'e 1 ay önce meme küçültme ve dekolte bölgesine 150 cc silikon koydurarak ameliyat oldum.eylül ayında son halini alacak olmasına rağmen ben memnunum.
Merhaba cevabınız için teşekkürler,
Neden silikona ihtiyaç duyuldu acaba? Birde fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Merhaba cevabınız için teşekkürler,
Neden silikona ihtiyaç duyuldu acaba? Birde fiyat bilgisi verebilir misiniz?
Meme küçültme ve dikleştirmede memenin üst kısmı yani dekolte kısmı güzel olmuyor ve zamanla daha da düşüyor..ben üst kısıma dekolte dursun diye minik bir silikon koydurdum.ancak sütyensiz böyle güzel duruyor.diğer türlü üst kısmı boş duruyor.bilmem anlatabildim mi:) ben meme ve üst beden vaser lipo da yaptırdım aynı anda.yani komple göbek sırt ve kol..2500 cc yağ alında 800 cc si popoya koyuldu.vallahi hepsine 15.000 tl verdim.hoca çok iyi bir insan asla patacı değil.başka dr.lar bunun iki katını söylediler.ameliyatımı Florence Nightingale hastanesinde oldum.memeler çok güzel oldu ancak hala ödem ve ağrılar ara ara var.izler çok hafif.bu arada benim dr.um alttan kesmiyor lolipop yapıp alttan büzüp dikiyor.tek sorun bir süre o büzükten sebep simetri durmuyor ama 10-15 gün sonra baya bir açılma oluyor yani normale dönüyor.alltan t şeklinde kesmemesi benim ilk şartımdı zaten.bakalım eylül ayında tam sonuç alacakmışım.

Mrb.ben dün ameliyat oldum bugün eve çıktım vee hiç ağrım olmadı diyebilirim.doktorumdan çok çok memnun kaldım hastanem süper bir hastaneydi.bilgi isteyenler msn atabilir.

Kremi duzenli kullanmak onemli birde balenli sudyen kullanmamaniz gerekiyor.ben kremi duzenli kullandim tabi ki ama balenli sudyen kullandigim icin alt taraf yukardaki dikislere gore biraz daha kizarik

Merhaba ,

Doktorunuzun adını ogrenebilir miyim ?

Merhaba ben gogus kucultme ameliyati olmak istiyorum doktor arayisindayim siz nerede oldunuz hangi doktor memnunmusunuz yardimci olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…