Meme küçültme ankara

Semra2205

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
20
9
39
Arkadaşlar merhaba bugün meme küçülme ameliyatı için bilgi almaya şehir hastanesi plastik cerrahi bölümüne gittim. Oradan başka bir doktora yönlendirdiler. Doktor bey hiç bakmadan bu sene doluyuz dedi kapısında birçok kişi burun ameliyatı için gelmiş. Neyse elim boş döndüm eve. Şimdi ben hangi hastaneye gitmeliyim bilgisi olan daha önce meme küçültme olan varmı . Artık omzumun ağrısını çekemiyorum. Fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı. Özel bir yere sordum 25.000 tl dediler. Benim bütçemi aşıyor. Arkadaşlar nasıl yapabilirim

Ben bugün devlet hastanesinde yatışımı yaptım.yarın kısmetse toparlama yapılacak.fakat his kaybından çok korkuyorum.var mı his kaybı yaşayan bilgi verirse çok sevinirim

Selamlar ben Aralik ayinda meme dikleştirme ameliyati oldum ilk gunden beri his kaybi hic olmadi .Görüntü mükemmel

Devlette nasıl ölçüm yapıyorlar arkadaşlar neye gore SGK kapsamında oluyor

Arkadaşlar merhaba bugün meme küçülme ameliyatı için bilgi almaya şehir hastanesi plastik cerrahi bölümüne gittim. Oradan başka bir doktora yönlendirdiler. Doktor bey hiç bakmadan bu sene doluyuz dedi kapısında birçok kişi burun ameliyatı için gelmiş. Neyse elim boş döndüm eve. Şimdi ben hangi hastaneye gitmeliyim bilgisi olan daha önce meme küçültme olan varmı . Artık omzumun ağrısını çekemiyorum. Fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı. Özel bir yere sordum 25.000 tl dediler. Benim bütçemi aşıyor. Arkadaşlar nasıl yapabilirim
Merhaba ameliyat oldunuz mu bende ankarada doktor arayısındayım özeller cok yuksek fiyatta

25 binde bana göre çok değil hangi Özel klinik devlet hastanelerinde çok bekliyoruz maalesef

X