Meme Küçültme Ameliyatı Olanlar

merhaba yine sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın köprücük kemiiği boşluğundan mezurayı tam meme ucuna gelecek (çapraz şekilde) mi yapmalıyım yoksa mezurayı meme arasından indirip (dümdüz) meme ucu ile eşit olduğu yerde mi
saymalıyım ?
Rica ederim ben çapraz ölçtüm evde dr sizin dediğiniz gibi ölçtü ikiside aynı çıktı 😄

ayy ben size nasıl teşekkür edicem bilemedim 🤩🤩 meme büyütmede her detayı konuşuluyo ama küçültmek için iyice yazanlara da ben ulaşamamıştım. 20 yaşındayım çocuk falan yok 2 değil 5 hafta iş yapmasamda olur ama ameliyattan tahmini 3 hafta sonra şehir değiştiricem üniversite için ama 3 hafta boyunca evde sadece yatsam iyice iyilesirim diye
düşünüyorum. yazınız çok rahatlattı umarım başkalarınada ulaşır insanlara yardımcı olur tekrardan teşekkür ederimmm🤩

Merhaba bende 20 yaşındayım.Ama doktor hem bekar olmam hemde çocuksuz olmam nedeniyle sorun çıkardılar ve ameliyata izin vermediler belki seneye bir daha değerlendirilir deyip göbderdi. Birkaç hastaneye başvurdum yanaşmıyorlar. Siz ne yaptınız muayebe oldunuzmu ,bir gelişme varmı ?

Merhaba bende 20 yaşındayım.Ama doktor hem bekar olmam hemde çocuksuz olmam nedeniyle sorun çıkardılar ve ameliyata izin vermediler belki seneye bir daha değerlendirilir deyip göbderdi. Birkaç hastaneye başvurdum yanaşmıyorlar. Siz ne yaptınız muayebe oldunuzmu ,bir gelişme varmı ?

Ben 10 Mayısta devlet hastanesinde ucretsiz oldum 23cm uzeri ucretsiz hakkınız varmış devletin karşıladığı benim 28di ameliyat anestezi hazırlığı yapılırken dr kac beden sutyen takiyosun dedi toparlayicida 80d dedim 80c al dedi 1 beden kucultuluyomus normalde ama doktora sadece 1 kapmı küçülecek dedim en küçük bedene indirirmisiniz hocam dedim aa istiyomusun dedi evet dedim o zmn 80b al dedi cerrahi sutyen alınıyor medikal sütyen diye geçiyor tabi ameliyattaki ödemi göz onune almadık sütyen olmamis🫣😆 allahtan hastanenin altındaki medikalden almistim hemen degistirmis refakatcim 85 b takıldı bugün 22 gun oldu artık contratubex e geçtik ilk gün sızı seklinde ağrım oldu sonrasında rahat gecti hic ağrım olmadi desem yeridir ameliyattan 2 saat sonra kalktim 4 saat sonra sondayi söktüm hatta serum takmaya geldiler odaya ben refakatci koltugunda tv izliyodum hastan nerde diye sordular 🤭😅 bence korkmayın ve pozitif girin ameliyata bnim dr hastanedeki tek plastik cerrahti ve ogretim uyesiydi eli cok hafifmis gercekten cokta kibar bi dr du şuan odemli ama yinede bile güzel duruyor dikislerimde gozle görülür gbi değil yakindan bakan gorur anca😆
Merhaba heyet raporunu nasıl aldınız hangi bölümlere muayene oldunuz yazabilir misiniz?

yazmanız beni çok rahatlattı tesekkür ederimm ben ölçtüğümde köprücük kemiğimle meme ucumun arası 31 cm falan çıkıyor şuan kullandığım sütyende 100c bedendi. 2 gün evde sütyen takmadım nasıl rahatladım size anlatamam. haziranda muaynem var inşallah hemen olur biter bende artık ameliyattan hiç çekinmiyorum yanlız merak ettiğim daha doğrusu korktuğum tek şey var. Ameliyattan çıkıp odaya girdiğinizde aneztesinin etkisiyle saçma sapan bilinç dışı her ağzınıza geleni söylüyo musunuz yani söylememem gereken şeyleri söyleme ihtimalim var mı ben sadece bundan korkuyorum artık ve sonda takmadan ameliyata girilir mi ki

Bende 20 yaşındyaım oldum ameliyat

Ben gittim ameliyat oldum ama sonuç hüsran iyi araştırın doktorunuzu ameliyattan önce 75D takıyordum ameliyat oldum hala 75D sadece dikleştirme olmuş hakkımı helal etmiyorum

Merhaba ben eylül ayında üniversite yada şehir hastanesinde meme küçültme ameliyatına girmek istiyorum şuan 75 kilo 170boyum var meme ölcüm 100c meme altım 80cm meme ucundan ölçünde 115 falan çıkıyor. Köprücük kemiğimle sarkan meme ucumun arası 30cm hatta 32cm falan aranızda ameliyat olanlar nasıl oldu ne kadar sürede iyileştiniz heyet raporunu nasıl aldınız ben galiba ücretsiz yaptırabiliyorum ama sizinkiler nasıl oldu ilk muayneye gittiğinizde doktor ne dedi
Ben 50kilo 1.67boy 75D takıyordum büyüktüler ameliyat oldum yine 75F oluyor korkulacak bişey yok ama doktorunu iyi araştır ben çok pişmanım kafayı yiycem resmen doktoru şikayet edebilirmiyim öyle bi hakkım var mu iki memeden toplam 150 gr almış şaka mı ya keyfine göre yapmış galiba

X