Meme Estetiği ve hamilelek

V

vorteks

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi vorteks
Arkadaşlar, çok merak ettiğim bir soru var. Meme esnetiği geçiren biri hamilelik sonrası bebeğini emzirebiliyor mu?
Doktorlara göre evet ama yinede bu durumu yaşayan yada çevresinden bilen birinden duymak istiyorum.
Çok Teşekkürler şimdiden

(Başlıktaki hata için kusuru bakmayın. F klavya kullanmak zor geliyor)

• Konu Sahibi vorteks
canım çevremde böyle biri yok ama daha önce magazinlerden dolayı duyduğum kadarıyla süt kanallarına zarar verilmediği için emzirebiliyormuş

• Konu Sahibi vorteks
evet arkadasım emzırebılıyorsun hıc merak etme :)

• Konu Sahibi vorteks
benim bir arkadasim 4 ay önce silikon taktirdi
su anda sahane gögüsleri olmus hafta sonu görüstük bende aynen bu soruyu merak ettim ve hicbir sakincasinin olmadigini söyledi..hatta erkek arkadasiyla bebek planlarida varmis,
estetik cok can yakici bir islemmis ama emzirmeye engel degilms

• Konu Sahibi vorteks
bende doğumdan sonra yaptrmayı düşünüyorum ama cok mu zor bir operasyon korkuyorum türkıye düzğün yapan yer varmıdır

• Konu Sahibi vorteks
arkadaslar ıyı arastırıp yaptırın bazı yerlerde komplıkasyonlar oluyor bende yaptırıken cok arastırdım sorusturdum henuz bebegım yok 5 yıl düşünmüyorum ama bır sorun olmuyor ıcınız rahat olsun...

• Konu Sahibi vorteks
sen ne yaptrdın cnm silikonmu yoksa küçültmemii

• Konu Sahibi vorteks
cok tesekkurler,ben kadıköy şifada yaptırdım

• Konu Sahibi vorteks
cnm arastrmısındır sen bilirsın küçültme operasyonalrında basarılılarmı

• Konu Sahibi vorteks
Merhaba arkadaşlar bende haftaya silikon taktıracağım ve bekarım. O yüzden bu konuyu çok araştırdım. Meme altı kesi ile girilirse süt bezlerine hiç dokunulmuyormuş, meme başı keside az da olsa süt bezi hasar görebiliyormuş. Ben de evlenip çocuk sahibi olacağım ve emzirmek istiyorum tabii ki. O yüzden meme altından koyduracağım

• Konu Sahibi vorteks
benım hastanem orası zaten her konuda oraya gıdıyorum nezle olsam bıle evet bana gore cok basarılılar ama bır cok basarılı hastane var yanı arastırarak bulunur arkadasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…