Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

Merhaba arkadaşlar, 15 gün önce kas zarı altı meme büyütme ameliyatı oldum. İlk haftayı rahat atlatmama rağmen son 4 gündür sol mememin üst kısmına dokunamıyorum acıdan. Meme başı da aşırı acıyor. Diğer memeye göre de başından beri daha ödemli. Yürürken , sütyen o bölgeye değdiğinde acıyor. Kambur yürüyorum bu yüzden. Doktorum sinirlere baskı yaptığını söyledi. Regl döneminde de hassasiyetin arttığını düşünüyorum ama Bana hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor artık. çok bunaldım sadece dik oturuyorum. Var mı benzer şeyleri yaşayan?

Merhaba. Ben Niyazi Beyden görüşme randevusu bile alamıyorum. Ameliyatınızı hangi güne verdi? Birde ücretini öğrenebilir miyim?
Merhabalar ben ameliyat oldum geçen hafta tabi aylar öncesinden randevu aldım görüştük sonra ameliyatbicin yine Bekledim.Cok yoğun randevuyu cok geç tarihe veriyorlar.Beklerken tabi coknkafam karıştı cok araştırdım o surecler cok zor ..beklemek..ama iyiki beklemişim kendinde karar kalmışım öyle ilgilendiler beni benden fazla düşündüler aman hastam iyi olsun diye rahat atlatsin diye cok memnun kaldım kendisinden ekibinden Allah bin razı olsun.ucret şuan 20 binlerde karin göğüste öyle olmalı liste fiyatları var kombine olunca tabi rakam düşer biraz

Sarkma yıllar geçtikçe illaki oluyor, zamanla vücut deforme oluyor sonuçta ve yer çekimi malum :) ama doğal memeler de yaşlandıkça sarkmıyor mu sanki sarkmayı minimuma indirmek için emzirme döneminde memeler sağılmamalı. Diğer konuya gelirsek, kas üstü ameliyatı daha rahat geçer ama meme dokunuz yoksa silikon olduğu çok belli olur. Kas altı her zaman daha doğal durur ama daha sancılıdır.

Evet çok doğru diyorsunuz , teşekkür ederim muhtemelen yeterli doku olduğu icin doktorum kas üstü önerdi diye düşünüyorum

Evet çok doğru diyorsunuz , teşekkür ederim muhtemelen yeterli doku olduğu icin doktorum kas üstü önerdi diye düşünüyorum
Yeterli doku varsa mademm kas üstü çok güzel duracaktır hem de daha rahat atlatacaksınız

Herşey düzelecek merak etmeyin ilk günler bende lanetler ediyordum ama şuan iyi ki diyorum :)
Merabalar bisey sorabilirmiyim.bende gogus buyutme ameliyati olmak istiyorum fakar sunu merak ediyorum ameliyati olup iyilesme surecinden sonra esim dokundugunda esimi veyada beni rahatsiz ddici bi durum oluyomu mesela esim dokundugunda eline ayriyeten bisey gelirmi veya benim canim acirmi dokunuldugunda cevap verirseniz cok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Zamanla kendi göğüsün gibi oluyor canım. 6. Ayda fazlasıyla yerine oturmuş oluyor. Tam sonuç için 1. Seneyi beklemek gerekiyor. Kas altı olduğu zaman biraz daha fazla ağrı oluyor. Ağrıdan ziyade göğüste gerginlik, taş bağlanmış gibi bir his oluyor. 4-5 güne geçiyor ama. Hastanede hiçbir ağrı vs hissedilmiyor. Verdikleri ağrı kesici ile kontrol ediliyor olan gerginlik hissi vs. Ben 8. Günde evimi temizledim, iyileşme hızı çok çabuk ilerliyor. Şu an 16. Güne geldim şükür ve gayet iyiyim, benim tek sıkıntım sırt üstü yatmaktan kaynaklı bel ağrısı. Bir hafta zorlanıyor insan sürekli aynı pozisyonda uyumaktan ama ona da alışıyor vücut. Ablamın 7 ay oldu, şu an onun ki yumuşak ve normal meme ile ayırt etmek çok zor. Umarım bir an önce olursun sende kadınları mutlu eden bir ameliyat

ya ben bi video izledim gecen gun lanet olsun olması gerektiğinden fazla arastırdım galiba bu konuyu gogusten sılıkon cıkarma videosuydu ve cok kotu oldum gogus cok kotu bi hal aldı sizin sevkınızı kırmak istemem alısmıssınz bu coookk guzel bişey ama ben ya vucudum bi reaksiyon gosterirde cıkarttırmak zorunda kalırsam diye cok korktum ve resmen yaptırmaktan vazgectim gibi yaaaa

Ayyy sende bendensin bende aynen senin gibi düşünüyorum. Ya çıkartmak zorunda kalırsam göğsüm ne hale gelir ??? Öyle birşey ki ; vücuda ameliyatla giriyor , çıksa ameliyatla çıkıyor , hepsi maliyet gerekiyor.... hadi çıktı vücuttan deri sarkıyor eski hali fena .. bende karar verme aşamasındayım

Bende ameliyat olmadan önce bütün ameliyat videolarını izledim. Cesaretli biriyim sanırım çikartmak için pek başvuran görmedim, duymadım. Sadece daha büyüğünü takmak isteyenlerin 2. Ameliyatını olduğunu duydum. Reaksiyon gelişmesi vücut ile alakali bir durum. Umarım hic birimizin başına gelmez

İnsallah aminn

Evet istee bende oyleyim.bi tamam evet ya kesinlikle oluyorum diyorum bikac gun sonra yok yok diyorum off valla cok zor bi karar yaa

ben de arkamda 4-5 yastıkla yatıyordum artık ne kadar yatmak denirse
1 haftaya o pişmanlık kalmayacak sabredin. iyi ki yaptırmışım diyeceksiniz. Ağrılar büyük oranda azalmış olacak
Merabaa peki silikon oldugu belli oluyormu esinizi rahatsiz ediyormu yada dokunuldugunda sizin caniniz aciyormu acaba

Merabaa peki silikon oldugu belli oluyormu esinizi rahatsiz ediyormu yada dokunuldugunda sizin caniniz aciyormu acaba
Hayır acı veya rahatsızlık yok. Tabiki dogal meme kadar yumusak değil ama görüntü olarak dogal memeden farkı yok, hatta daha dik

Evet istee bende oyleyim.bi tamam evet ya kesinlikle oluyorum diyorum bikac gun sonra yok yok diyorum off valla cok zor bi karar yaa
Ben de sabahlari kalkica "bak ameliyat olursan bole rahat kalkamicaksin" diyorum kendi kendime, bi de bisi olursa cikarttirmak istersem ayy cok uzulurum ya.ama cok da istiyorum...bazen de diorum taktirayim olmadi cikartirim, komple kafa karisikligi bi de gun aldm Siz bir doktor ile gorustunuz mu , olacak misiniz peki?

Hayır acı veya rahatsızlık yok. Tabiki dogal meme kadar yumusak değil ama görüntü olarak dogal memeden farkı yok, hatta daha dik
Merhaba. Doktorunuz Volkan Işık'tı değil mi? Doktordan memnun kaldınız mı? Özelden de yazdım size. Cevaplarsanız sevinirim

merhaba. bende ameliyat olalı 2.5 sene oluyor. Size konuyu görünce bir şey sormak istedim. Kapsül sorunu yapamadınız değil merhaba? Ben bu aralar kafayı çok taktım sorunsuz geçen 2.5 senenin sonunda bu kapsül oluşumu riski korkutmaya başladı. Olmasa da oldu, olacak diye günlerim zehir oldu. Doktorum elle muayene de sorun yok dedi ama içime çok sinmeyerek farklı r doktora (devlette) muayene olacağım cuma

Hayır yaşamadım. Kapsüllü memede gözle görülür bir şekil bozukluğu ve ciddi bir ağrı olur, bunları yaşıyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…