Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

Bende temmuzda 425 taktırdım ama küçük geliyor gözüme rica etsem foto atabilir misiniz

Merhaba benimde 3.gunum nagor marka 390 cc takildi cok agrim var inanilmaz cok pismanim hergun agliyorum siz masil oldunuz?Duzeldimi hersey yolundami insallah oyle umud ediyorum
Herşey düzelecek merak etmeyin ilk günler bende lanetler ediyordum ama şuan iyi ki diyorum :)

Merhaba ben 1 ay önce ameliyat oldum ama mesela koyafetin üstünden oğlumun kolu değdiğinde yada ellendiğinde hala bi baskı hisseidyorum. Baya yumusadılar ama ona ragmen sert hissediyorum. Birde meme altında su baloncukları var gibi elime geliyo oynuyo bunlar geçicekmi

Evet pıt pıt ediyorlar bende de oluyordu çok garip bir his
İkinci ayda tamamen geçmiş olurlar

Merhaba benimde 3.gunum nagor marka 390 cc takildi cok agrim var inanilmaz cok pismanim hergun agliyorum siz masil oldunuz?Duzeldimi hersey yolundami insallah oyle umud ediyorum
Ben de size yakın bir tarihte ameliyat oldum. Şuanki durumu merak ettim. Epey toparlanmışsınızdır değil mi? Benim en büyük sıkıntım yan yatamamak oldu. Hala da yatamıyorum. Sırt ağrılarım biraz rahatsız edici. Bu arada da 25 gün olmuş.

Cok şüküri ağrılarımdan eser kalmadi sadece arada batma hissi oluyor ben coktan yan yatmaya basladim.Niye yan yatamıyorsunuz?Oyuzden sirt agrilariniz var

Cok şüküri ağrılarımdan eser kalmadi sadece arada batma hissi oluyor ben coktan yan yatmaya basladim.Niye yan yatamıyorsunuz?Oyuzden sirt agrilariniz var
Doktorum tam yan yatma dedi. Göğsüm yatağa değmeden hafif yan yatabilirsin de dedi ama ben öyle yatamıyorum.

Merhaba ay sonuna kas altı protez ameliyatı olacağım 2 ay sonra spora başlayabilir miyim

Merhaba ay sonuna kas altı protez ameliyatı olacağım 2 ay sonra spora başlayabilir miyim
Doktorunuza danışsanız daha iyi olur ben spor yapan biri değilim ama aşırı ağırlıklarla kendinizi zorlamayacaksanız bi sakınca yok hatta 2 ayı beklemenize de gerek yok

Merhabalar , verdiğiniz bilgiler icin çok teşekkür ederiz:)

Yeni üyeyim ben ve buraya yazarsam sanırım tecrübe si olanlar bana cevap Benim sormak istediğim

Merhabalar verdiginiz bu bilgiler icin teşekkür ederiz :)
Burda çok yeniyim ben sizlerin tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum, en çok merak ettigim..
Ben daha göğüs büyütme ameliyati olmadim bekliyorum hala bekarim, daha sonrasında evlendigimde ve doğurduğumda evet emzirebiliyorum süt kanallari ellenmedigi icin biliyorum. Amaaa sonrasi peki? Protez varken emzirme kesildiğinde göğüs ler nasil oluyor? Sarkma olabiliyormu?? Kas üstü veya nebiliyim bu durum da kas altı fark eder mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…