Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

Çocuklarım kucak çocuğu değil neyse ki yardımcı olacak kişi var ama tabi insan kendi kendine yetebilmek de istiyor çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuzn için bu arada sizin kas altı mıydı?
Dual plandı benim kas altı yani. Merak etmeyin çabucak ayaklanınca daha hızlı iyileşiyor insan ama dikkatli bir şekilde tabi.

kızlar bugün 4.günüm açtığım konularda görmüşsünüzdür süreci çok güzel ve ağrısız atlattım dün de ilk kez memelerimi gördüm korseyi hiç açmamıştım doktorum aç demediği için(ne kadar da söz dinleyen bir hasta) ilk açtığımda çok tuhaf hissettim yukardan gördüm sadece sonra eve gelip baktım boyutu tam istediğim gibi 255 cc motiva round takıldı fakat çok sertler üstler ve yanlarda şişlik var tamamen çıplakken yadırgıyorum bralet vs giyince hoşuma gidiyor(dünden beri deneme maksatlı ve de hevesimi almak için 15 dakikamı ayna karşısında sütyenlerle geçiriyorum) bir kaç haftaya yumuşamaya başlarlar mı ödem için bol su içiyorum doktorum masaj falan da vermedi olana kadar ayrı dert olduktan sonra ayrı dert

kızlar dünden beri kollarımda alerjiler oluştu doktorum ağrı kesici ve antibiyotiği bırakmamı söyledi hiç ilaç kullanan biri değilim serumlar ve hapların yan etkisi olabilir mi? silikona alerjim yoktur herhalde daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?

yine kendim sorup kendim cevaplıyorum ama yaşayanlar olabilir diye yazayım doktorum avil ve dekort karışımı bir serum reçete etti gidip taktırdım hemem söndü alerjilerim

teşekkür ederim güzel dilekleriniz için bursada oldum ameliyatımı
Geçmiş olsun size. Bana geçmiş olmadı maalesef o kadar şekil bozukluğu var ki nasıl anlatsam. 10. Günümdeyim karın germe ve meme protez kombine ameliyat oldum. Karında biley yok allahtan ama memeler psikolojimi mahvetti. Cerrahi bir işlem olmadan asla düzelmezmiş gibi geliyor. Memenin biri aşırı yukarda meme uçları farklı yerlerde ve aşağı bakıyor üst kısım sert ama aşağısı sünmüş meme gibi. Nasıl düzelir ne zaman düzeler iyice panik oluyorum. Silikon biraz aşağı inse bile sünmüş memeyi doldurur mu ki. Sanki silikon memeyi tam doldurmamış bir görüntü var Yeniden ameliyat olmam gerekir mi ne kadar süre beklemem lazım bilgi veriri misiniz ?

yine kendim sorup kendim cevaplıyorum ama yaşayanlar olabilir diye yazayım doktorum avil ve dekort karışımı bir serum reçete etti gidip taktırdım hemem söndü alerjilerim
Verdiğin bilgiler için teşekkürler lilybu ara forum uyuyor sanki geçen aylardaki gibi hareketli değil

size de geçmiş olsun şu an 10.gün karamsar olmak için erken burada okuduklarım, realself sitesinde gördüklerim ve izlediğim ameliyat süreci videolarından sonra hiç birşey imkansız gelmiyor öyle memeler gördüm ki ilk haftalar dikdörtgen şeklinde ödem toplamış olanlar, meme ucu aşağıda ya da bir meme diğerinden daha yukarıda…bu hastaların ileriki dönem sonuçlarına baktığımda çok şaşırdım açıkçası simetrik ve doğal meme şeklini almışlar burada da bu sıkıntıları yaşayanlar, iki meme arasında fark olduğunu söyleyenler vardı sonra düzelmiş moralinizi bozmayın şimdilik doktorunuzla konuştunuz mu?

V
Çok teşekkür ederim. Söyledikleriniz içime su serpti resmen. Umarım dediğiniz gibi düzelir. İlk defa bu platforma bişeyler yazdım ve gerçekten aynı şeyi yaşayan hemcinslerimin böyle destek olması psikolojimi rahatlattı. Doktorumla görüştüm merak etme hepsi inecek geçecek eğer inmez ve memnun kalmazsam yeniden revizyon ameliyatı yapabileceğini söyledi. Ne kadar süre beklemem gerektiği konusunda çok yorum yapmadı bu yüzden sanki o da çok emin değilmiş gibi geliyor bana. ama işte o kadar acı çektim hala çekiyorum sonucunda ise aynaya bakmak dahi istemediğin bir görüntü ile karşılaşıyorsun. Beklemek ve sabretmekten başka çare yok şu an sanırım.

şu an beklemek zorundayız, 9.günüm benim de yumuşamasını oturmasını bekliyorum önümüzde 6 ay gibi bir süreç var sabredeceğiz canınızı sıkmayın hepimiz birbirimize destek olmak için burdayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…