Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet günümü aldım veeeee 6 haziran büyük gün gerçekten heyecanlanıyormuş inş. 19 günüm var offff stress yaptım şimdiden...
Canim bnim son 2 gun . ya ben ne edeyim sen söyle ergenlik sivilcesi yaptim resmen ünv. Sınavina girerken bile bukadr heyecan yapmadim

Ya saolsun doktorm aradi nasilsin iyimisin cesurluk yaptin erken istedin geri caydınmı kararindan dedi . gayet ciddi bir sekilde yooo dedim afferim kız sana. Hal hatir sormak icin aradim sakinmisin dedi basladim mıymıylığa ya sabah 8bucuk gbi ameliyat hocam ögleden sonra olsa hastanede kalınır sabah cabuk olurda , sabahın köründe ameliyt olcam ertesi sabah olmaz bana saat gecmez beni aksam gonderemezmisiniz dedim . cogu kisi hastaned3 kalmak istemiyor sabah olanlar muaneye geldiginde burda gordugun yabanci kizlarda kalmadilar bende uygun gordum cikardim dedi. Zaten ben sonra memelerine bi igne isimi verdi onlari yapicam uyusuk olcaklar o siradada agri kesicilerini iciceksin agrin hafifliycek eve gitmek istersende bakarim gonderirim aksama dedi. Yanlismi yaptim ya kalmam gerekirmiydi hic ayni gün dönen varmiydi evine ?

Yaptırsamda ağlıcam yaptırmasam da. Yaptırınca 3gün ağlıcam. Yaptırmazsam ömür boyu ... Yaparız biz bu işi be
Dimi ya sabah binbir türlü cektigimiz eyelineri aksam tek hareketle temizliyoruz sol tirnaklarimiza tasirmadan oje suruyoruz topukluyla kosabiliyoruz. Yapariz biz ya olur olur

Problem olmazsa kalmana gerek yok canım. Bişii olmaz.

Problem olmazsa kalmana gerek yok canım. Bişii olmaz.
Dimi ya hastane ortami farkli evde hic yoktansa daha rahatsin. Ki bende cok duydum her girustgm doktor sabah ameliytndan sonra hastayi kendi istegiyle gonderiyoruz demisti. Ay suan onden dugmeli pijama aliyorum gozum dantelli sutyenlerde

Dimi ya hastane ortami farkli evde hic yoktansa daha rahatsin. Ki bende cok duydum her girustgm doktor sabah ameliytndan sonra hastayi kendi istegiyle gonderiyoruz demisti. Ay suan onden dugmeli pijama aliyorum gozum dantelli sutyenlerde
Betüş ameliyat sonrası yaşadıklarını yazarsın artık bize. Kesin gülmekten yerlere yatırırsın bizi. Sen çok yaşa yeni memişlerinle

Eski sütyen ve bikinilerim hariç bütün üst kıyafetlerimin hepsi oluyor 36 beden ve S beden

Bunu duyduğuma çok sevindim çünkü yakınımda istediği bikiniyi alamayıp iki bikini alıp birinin altını birinin üstünü giyen insanlar var. Beden uyumu çok önemli.

Neden hastanede kalmak istemiyorsunuz? Hastanede saat başı gelip tansiyon, nabız ve ateşinizi ölçüyorlar. Yatağınızı da kaldırabiliyorsunuz. Ağrı kesici iğnenizi yapıyorlar. Benim için çok konforlu. En son burun ameliyatıma sabah girdim, uzun sürmüştü. Akşam orada kaldım. Ertesi gün akşam çıkardı beni doktorum. O zamana kadar da ağrılarım epey hafiflemişti ancak vücudum antibiyotiklere bağışıklık geliştirmiş enfeksiyon kapıp acillik oldum ve günlerce yine iğne vurulmak zorunda kaldım.

Valla kuzu birebir orjinalim napayim kilo alamiyorum tiroitlerim cok hızlı calisiyormus. Zormus yani kilo almam olsun ya ne giysem cuk oturuyor ustume seviyorum ben boyle kilo alma korkum yok ye babam ye
yavrum bende oyleydim taaakiiii 30 yasima girene kadar. kac yasindasin :) bu yasa gelince tiroid yavasliyor ya simdi ben veremiyorum kiloyu

Bende kürdanlardandım... kış boyu vitaminleri şişe şişe keçi boynuzu pekmezlerini vs...ne duyduysam tükettim bir türlü kilo alamadım...sigarayı bir bıraktım şimdi aldığım kiloları nasıl veririm onu düşünüyorum hele kalçamın maaşallahı var

Ben senin yerinde olsam hastanede kalırdım canım ben 1 gece kalcam kesin de hatta 2 gece olsa die düşünmedim deil çünkü ameliyattan çıkıosun sonuçta narkozdan çıkcaksın bütün durumunu incelerler ve o ağrı kesici alet benim içimi çok rahatlatıo düğmeye bascaksın hop ağrı gidio yani kalsan daha mı güzel olur ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…