Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

3 haftanın içindeyim, dolmadı daha. belki de eşim küçük sevmiyordur, iş ciddiye binince doktorun yanında dökülür. :-) benden korkuyorsa belki söyleyemiyordur diye düşünmüyor da değilim bazen. :-)
daha çok yeniiiiiiiii.doktorlar ne dicek bakalım çok yakın zamanda yapmak istemeyebilirler.erkekler genelde büyük meme sever ama dediğin gibi doktor deneme sizerlarını verdiğinde fikri değişir belki :KK48:

Yarim metre dikismi eyvahlar eyvahlar :)) hadi bakalim ins. Sizler varken korkmiycam ins :)
ben de abartmayı ve kendimle dalga geçmeyi seviorum ama bizler olmasak da korkmaz..heyecanlan sadece.ameliyat olacağım gece vurdum kafayı bi yattım sabah annem fln gelmiş yanıma o uyuyamamış onu bile duymadım :KK70: insan ne kadar olumlu ve sakin olursa süreç de öyle işliyo emin ol.:KK66:

ben de abartmayı ve kendimle dalga geçmeyi seviorum ama bizler olmasak da korkmaz..heyecanlan sadece.ameliyat olacağım gece vurdum kafayı bi yattım sabah annem fln gelmiş yanıma o uyuyamamış onu bile duymadım :KK70: insan ne kadar olumlu ve sakin olursa süreç de öyle işliyo emin ol.:KK66:

Fotoğrafınızı görmesem ben de inanacağım. :-) Dikişleriniz iyileştikten sonra kantoran yağı sürün dikişlerinize. Belli belirsiz izleriniz kalacaktır. Güneşlenmeyin mümkünse bir de. Güneş görünce de iz kalır.

Ben de görebilir miyim sonucunuzu?

Fotoğrafınızı görmesem ben de inanacağım. :-) Dikişleriniz iyileştikten sonra kantoran yağı sürün dikişlerinize. Belli belirsiz izleriniz kalacaktır. Güneşlenmeyin mümkünse bir de. Güneş görünce de iz kalır.
2 ay iz içn krem kullanıcam.doktora sorarım okeylerse kullanırım.evde var çünkü ev yapımı kantaron yağı.ameliyat olacaklar arkadaşlar da lütfen doktora sormadan hiçbir şey yapmayın.doğru bile olsa onay alın doktordan öyle yapın veya yiyin için.maddi manevi o kadar emek veriyoruz boşa gitmesin mümkünse.

resmen insanın algısı o yönde değişiyo çok normal böyle olman :KK71:
Cyndyrella Cyndyrella prensespinar prensespinar
Ben de gördüğüm kadınların çoğunun göğüslerine bakıyorum artık istemdışı
Kendimi sapık gibi hissettim :)
Mesela dün akşam çat kapı misafir geldi düğün davetiyesi bırakmaya.
Kadın çok güzel çok hoş ama minyon tipine pek de gitmeyen Kocaman dimdik göğüsleri vardı... Misafirler gidince eşimle " bunlar silikon mu değil mi" diye düşündük valla
Algımız değişti resmen

Alt ve üst bedenim arasında fark olur diye düşünüyorum? Sizde öyle oldu mu? 36 bedenim. Zarif görünüyor ama üstü orantısız ve o orantıyı yakalamak için sürekli destekli kullanıyorum. Sanki eski dar tişörtlerimi, dar gömleklerimi giyemem diye düşünüyorum. Üst bedendeki iri görüntüden hoşlanmıyorum ve öyle olacak diye de korkuyorum. Doktor ben senin gibi bir deliyi ameliyat etmek istemiyorum derse de şaşırmam. Eminim ameliyat sonrası öncesindeki bu ruhi kargaşadan daha iyidir.
Eski sütyen ve bikinilerim hariç bütün üst kıyafetlerimin hepsi oluyor 36 beden ve S beden :kızgın::kızgın:

Şimdiye kadar 2 kere tam anestezi, iki kere epidural/spinal iki kere de sedasyon aldım. Uyuyup uyanmak güzel ama ağrı eşiğim düşük olduğu için ameliyat sonrası yoğun ağrım oluyor. Ağrılar da bir şeklde geçip gidiyor. Hiçbir ağrı sonsuza kadar bizimle yaşamıyor. Önemli olan iyi bir sonuç ortaya çıkması vemevcut değişikliğe hem fiziken hem ruhen alışabilmek. Ben bu alışma süreci sancılı geçecek diye korkuyorum açıkçası. Alışamam diye.
Ağrı denilen şey tam olarak ağrı değil aslında hani sezaryandan sonra olan ağrılar gibi bekliyorsan kesinlikle değil. ben tam olarak baskı hissi diyorum çünkü ağrı sırt bölgende oluyor:KK61::KK61: sürekli sırtüstü yatıyorsun ama ilk zaman boynundan göbeğine kadar inanılmaz baskı hissediyorsun ve 3 gün sürüyor hızla rahatlıyorsun hele 10 gün geçince ohhh gelsin seksi memeler hiç korkma :KK71::rolleyes::KK53:

Ben çok dua ediyorum. Attığım adım duayla. Ama namaz kılamıyorum malesef. Ne mutlu size.

canim basladiktan sonra biraz sabr ve sebat edersen seytan yakani birakiyor ve namaz hic zor gelmiyor :KK66:

İyi işte slikonlar uçmanı engeller :super:

ne güldüm var yaa :KK70: :KK70:

İnşallah. Sonucumu resimlerle paylaşıcam. 10gündür yolda gelenin geçenin bile memelerine bakıyorum. :)

hahah bende surekli bakiyorum bazen esim diyorki " ya yine kadinlara mi bakiyon sen hı? " :KK53: iveeet diyorum bende

Cyndyrella Cyndyrella prensespinar prensespinar
Ben de gördüğüm kadınların çoğunun göğüslerine bakıyorum artık istemdışı
Kendimi sapık gibi hissettim :)
Mesela dün akşam çat kapı misafir geldi düğün davetiyesi bırakmaya.
Kadın çok güzel çok hoş ama minyon tipine pek de gitmeyen Kocaman dimdik göğüsleri vardı... Misafirler gidince eşimle " bunlar silikon mu değil mi" diye düşündük valla
Algımız değişti resmen
Bizde öyleydik :KK70: acaba kaç cc eder diye nişanlımla yorumlaşıyoduk...

Bizde öyleydik :KK70: acaba kaç cc eder diye nişanlımla yorumlaşıyoduk...
:KK71::KK71::KK71: eşim de kızıyor bana, senin yüzünden böyle oldum diyor

Bu arada H&M' de çok güzel sporcu sütyenler var, gerçekten beğendim. 30-80 lira arası.
Onun dışında ben olsam Puma yada nike marka alabilirdim, yeni göğüslerin şerefine :)

Adamların aklına karpuz kabugu sokuyoruz valla:KK70::KK70::KK70:Bende h&mdekileri cok begendim...dolgulularıda var göğüs uçlarım belli olur kıyafetlerden onlardan almak istiyorum

Sütyen yardımı lütfen kızlar!!!1 haftam doldu bandajdan sporcu sütyenine geçtim sonunda...hafif dolgulu sporcu sütyeni kullanabilir miyim önerileriniz neler??
Canim nasil oldun 1 haftada agrin sızın aynimi hala ? Kas altimiydi senin

X