Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

oyle diyorlar evet parayla cikiyorlarmis bilemiyorum tabi sizin kim dr oldunuz mu karisigim
İzmir de Fahri Mola. İçine sinmesi lazım doktor. Bu da ancak bir kaç dr la görüşmekle olur. Bende ilk çok medyatik bir drla görüştüm. Hatta hemşire arkadaşım onun yanında çalışıyordu. Hiç hoşlanmadım. Adamın burnu büyük, ameliyatları en az 2 saat sürüyormuş 5gün en az dren kalıyormuş. Bunlar iyi değil. Benim eşimde dr. 10 dk da yaptığı işi diğer arkadaşı 30dk da yapıyor. Neticede yapıyorlar ama süre ve el çabukluğu hasta için önemli. 2saat anestezi hastayı yıkar sonrasında ama 1saat anestezi sıkıntı vermez. Dren olmak zorunda değil. Dr amel sırasında drene ihtiyaç olup olmadığını anlar. İhtiyaç yoksa dren koymak garanticilik değildir. Hasta için bir enfexyon girişidir dren. Vs. Vs.

Ameliyat sonrasi ilk gunlerin fotografi olanlar beni izleyebilir mi . Acaba herkesin mi boyle cok uzgunum 1 ay sonra da boyle olursa

İzmir de Fahri Mola. İçine sinmesi lazım doktor. Bu da ancak bir kaç dr la görüşmekle olur. Bende ilk çok medyatik bir drla görüştüm. Hatta hemşire arkadaşım onun yanında çalışıyordu. Hiç hoşlanmadım. Adamın burnu büyük, ameliyatları en az 2 saat sürüyormuş 5gün en az dren kalıyormuş. Bunlar iyi değil. Benim eşimde dr. 10 dk da yaptığı işi diğer arkadaşı 30dk da yapıyor. Neticede yapıyorlar ama süre ve el çabukluğu hasta için önemli. 2saat anestezi hastayı yıkar sonrasında ama 1saat anestezi sıkıntı vermez. Dren olmak zorunda değil. Dr amel sırasında drene ihtiyaç olup olmadığını anlar. İhtiyaç yoksa dren koymak garanticilik değildir. Hasta için bir enfexyon girişidir dren. Vs. Vs.
bunlari hic bilmiyordum dogru söyluyorsun hakkinda hayirlisi olsun

Doktorum onerdi aslinda birazda ona biraktim dHa iyo bilir diye ama hic elime gelmiyo oyle portakal goruntusu yok sadece sertler bide yayginlar
İşte yaygın olacağından yuvarlak istemedim ben. Ama ince minyon bir yapıya sahip biri için olabilir bilemiyorum. Herkesin vucut yapısına göre isteğini karşılayacak şekli tabiki dr daha iyi bilir. Yakışıyorsa sıkıntı yok. Sertlik 3ay 1yıl gibi bir zaman içinde geçip meme kıvamına geliyormuş. Bunda ödem etkili birde cildin bir an önce esnekleşmesi etkili sanırım. Benim asıl korkum destekli sütyenler bile baskı hissi veriyor akşam off deyip çıkarıyorum sütyeni. Fenalık geliyor. Acaba silikonun baskısı nasıl.

Kizlar ameliyat sonrasi adim adim fotolari olanlar bana ozelden atabilirmu lütfen benim nedeb bu kadar yayik acaba herkesin boylemi oluyooi. Cndrella dediki yuvarlak oyle oluyomus

İşte yaygın olacağından yuvarlak istemedim ben. Ama ince minyon bir yapıya sahip biri için olabilir bilemiyorum. Herkesin vucut yapısına göre isteğini karşılayacak şekli tabiki dr daha iyi bilir. Yakışıyorsa sıkıntı yok. Sertlik 3ay 1yıl gibi bir zaman içinde geçip meme kıvamına geliyormuş. Bunda ödem etkili birde cildin bir an önce esnekleşmesi etkili sanırım. Benim asıl korkum destekli sütyenler bile baskı hissi veriyor akşam off deyip çıkarıyorum sütyeni. Fenalık geliyor. Acaba silikonun baskısı nasıl.
Herkesin etkilenmesi farklıdır ama bende dar bluz bile giyince rahatsız oluyordum...baskı hissi gercekten rahatsız edici...özellikle yatarken...

canim coook afedersin ama ilk gun sanki göğsünde biri otuyo o kadar baski vardiki birde ilk gun taaaa gece lavaboya gidebildim. Yani destekle bile zor kalktjm. Bugun 4. Gunum fakat tsk basima kalkabilsemde agri cok oluyo tabiki herkesin bunyesi farkli . Bende 2 gun dren vardu o cikinca cok rahatladım bide yatinca o baski vok daha fazla. Ben su an oturunca ameliyat olduğumu unutuyorum ama uzaninca zor kalkiyorum

Kizlar ameliyat sonrasi adim adim fotolari olanlar bana ozelden atabilirmu lütfen benim nedeb bu kadar yayik acaba herkesin boylemi oluyooi. Cndrella dediki yuvarlak oyle oluyomus
Sevdacım benimde yeni 6. Günüm bugün bende hala bandaj var yarın çıkarıcak...bandajı kldırıp şekline bakıyorum devamlı değişiyor hayatım merak etme tam şeklini alması 1 seneyi buluyormus...benim en çok yaptığım kollarımı vücuduma yapışık tutuyorum daha öne doğru şekil alıyor...sporcu sütyeni mi kullanıyorsun şu an???

Sevdacım benimde yeni 6. Günüm bugün bende hala bandaj var yarın çıkarıcak...bandajı kldırıp şekline bakıyorum devamlı değişiyor hayatım merak etme tam şeklini alması 1 seneyi buluyormus...benim en çok yaptığım kollarımı vücuduma yapışık tutuyorum daha öne doğru şekil alıyor...sporcu sütyeni mi kullanıyorsun şu an???
gevmis olsun canim . Evet dHa 4. Gunum sporcu sutyenu kullanıyorum . Yani bic one dogru degil sanki elbette ilk gunle su anki goruntunun arasinda fark var hemde cok doktorum banA senin derin esnek degik demisti . Elimden geldigince one dogru yapacak demisti . Su an birlesmiyolarda odemden dolayi . Birlesseler yumusasalr en azinda sutyenle falan duzeltilebilur

Kizlar bu arada benim ameluyat oncesi ictigim detoks suyun vardi . Tejrar baslayabilirmiyim . Herhangi bi zarari olurmu

Bu aralar ameliyat olan çok arkadaş var sanırım. Anlatılanlar beni biraz huzursuz yaptı. Ameliyatından bikaç ay geçen arkadaşlar şu anki hislerinizi durumunuzu paylaşır mısınız? Biraz destek kuvvete ihtiyacım var. Korkuyorum. İmdatt.

Bu aralar ameliyat olan çok arkadaş var sanırım. Anlatılanlar beni biraz huzursuz yaptı. Ameliyatından bikaç ay geçen arkadaşlar şu anki hislerinizi durumunuzu paylaşır mısınız? Biraz destek kuvvete ihtiyacım var. Korkuyorum. İmdatt.
Can'ım ilk hafta zor :KK66: ama Zaman'la toparlandıkça, memeler formunu kazandıkça .... O kadar Mutlu oluyorsun ki ... Benim Ağrı'm olmadığı halde, o baskı hissi çok rahatsız ediciydi. Ama o baskı meme olacak demişti dr um. Çok mutluyUm iyi ki bu ameliyatı olmuşum, inşallah uzun vadede de bi sıkıntı yaşamayız :KK66:

Can'ım ilk hafta zor :KK66: ama Zaman'la toparlandıkça, memeler formunu kazandıkça .... O kadar Mutlu oluyorsun ki ... Benim Ağrı'm olmadığı halde, o baskı hissi çok rahatsız ediciydi. Ama o baskı meme olacak demişti dr um. Çok mutluyUm iyi ki bu ameliyatı olmuşum, inşallah uzun vadede de bi sıkıntı yaşamayız :KK66:
İnşallah bir ömür sıkıntısız geçer. Anlatılan duyguları ben şu an ameliyat öncesi yaşamaya başladım. Memelerim ağrıyor ve büyük baskı hissini yaşıyorum. Nefes alamıcak gibi hissediyorum bazen. Ama vazgeçmicem inşallah.

Üzerinden zaman gecenler cok memnun canım bizimki ilk günlrin stresi...bende hep kendimi bu ameliyatı yaptırmazsam belki başka bir sebepten sıkıntı yaşayacagım diye motitve ettim hep...

herkes yaptıracak da bir tek ben bu korkaklıktan yaptıramayacağım gibi bir his. :-(
Herkes korkuyor. Hatta ben daha çok korkuyorum çünkü çok gördüm kesilip biçilen insan. İçinde olunca daha kötü korku inan. Bilmemek görmemek daha iyi. Mesela ben doktorumdan ilk istediğim şey anesteziden uyanmak istiyorum herşeyden önce dedim.

X