Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bişi sormak istiorum kızlar ameliyata mesela ojeli giremiomuyuz sadece rimel sürsek ya süslü giremez miyim ne gibi bi zararı olur ki ojeyle rimelin ?

Geçmiş olsun.. Güle güle kullan cnm. Resim ekliycek misin? Kesiyi nerden yaptı dr un? Kasaltı mı konuldu? Fiat nasıl akın beyin? Burdan istemezsen özelden de yazabilirsin
Tatlim kesi koltuk altindan yapildi kas altina yerlestirildi. Cohesive jel dedikleri protezi koydu bu protez patlasa bile vucuda bir zarari yok deniliyor. Gun gectikce de meme yumusuyor.
Ben hergun bakip iyi ki yaptirmisim yerim kiz sizi diye seviyorum

Bişi sormak istiorum kızlar ameliyata mesela ojeli giremiomuyuz sadece rimel sürsek ya süslü giremez miyim ne gibi bi zararı olur ki ojeyle rimelin ?

Ben birkaç kere ameliyat olmak zorunda kaldım. Bunlara izin vermiyorlar prensipte. Özellikle ojeye bakıyorlar (parmağından nabız için bir alet takılı oluyor. oje iletkenliği azaltır diye galiba), ama rimel sürsem kimse rimelin var mı diye bakmıyor zaten. Ama ameliyattan sonra makyajını çıkarmak için neden uğraşacaksın ki? Ben en son burun ameliyatı oldum. Doktorum ödemler oluşmadan ve burnuma alçıyı yerleştirmeden burnumun fotoğraflarını çekmiş. O fotoğraflara bakarken fark ettim. Gözlerime bant yapıştırmışlar. Belki burun diye, gözüme bir şey kaçmasın diye bilemiyorum ama rimel kullanmak iyi bir fikir değil.

Ben de amelyat oncesi gece bunu arastiriyordum ama oje kimyasal oldugu icin onerilmiyor. Tamamen nude olman lazim Rimel falan da surme zaten narkoz etkisi gecene kadar tip epey bir kayik oluyor rimel falan durumu kurtarmaz

Bende 2 ameliyat geçirdim sezeryan ve burun.İkisinde de makyajlı girdim rimel sürmedim,allık,kalem ve ruj narkozun etkisinden ayılirken sormusum makyajim duruyormu aktimi diye :KK70:

Ben karın germe ameliyatına yüzümde ful makyajla ve tırnaklarımda jel protezlerle girdim. Narkoz ameliyat fln filan uyanıp odaya geldim makyaj aynen duruyordu, ne aktı ne dağıldı. Bazı drlar ojeye izin vermiyor ama benim dr um hiçbişey demedş bu konuda. Ben de rahatsız olmadım. Ama evt burun ameliyatına makyajlı girmemek lazım mantıken, yüzde çalışılıyor çünkü, gözlere krem sürülüyor kapatılıyor, mikrop kapma durumu fln var.

Evet haklısin aslında bazı arkadaşlar kendileride isteyip yaptırmaya imkânları olmadığı için yakışmaz da diyebiliyorlar.
Halbuki sizleri tanimadigim halde yaptirdiniz için sevindim hayallerine ulaşmış hemcinslerim :))
Niye fesatlık yapiyim herkes memisleriyle mutlu olsun dimi ama :KK70:

Bence de o dolgulu sutyen olmasa süper görünür, çok yakışır :))

Merhaba Kizlar
Ben 12yas kiz cocugu gibi memelerime 20gun once 250cc yuvarlak protez koydurdumz Akin Demiralay yapti amelyatimi. Ve anladim ki bu gibi amelyatlarda en onemlisi doktoruna guvenmek. Ben dogal bir goruntu olsun istedigim icin bu olcuye beraber karar verdik. Ilk 3gun cok zordu ama 4.gun dugune gidip halay bile cektim 15 gun sonrasinda da bircok seyi yapabilir duruma Geldim. Araba kullanmak,yuruyus,kolumu kaldirma gibi. 4-5 gun dinlenirseniz ise de devam edebilirsjniz. Bu tamamen yapiyla alakali bir durum.

Suanda memeler tas gibi ama sislikler iniyor sekli gun gectikce oturuyor. Gerci 3. Gun bile memislerimi goren arkadaslarim dogalligina inanamadi

Umarim birilerine cesaret verebilmisimdir bence yaptirin anin tadini cikarin
Hayırlı olsun canım :) Kesinlikle cesaret verici bu yazdıkların teşekkür ederim :) Güle güle kullan :)) Eğer sonuç Fotoğrafları koyacak olursan, görmeyi çok isterim :)

Valla genel anestezi öyle bişey ki zaten ölü gibi yatıyorsun orda... Ağzını bi cihazla açıp nefes boruna küçük bir hortum takıyorlar... Makyajın daha iyi görünmeni sağlamayacak bence :KK66: Yanlış anlama, sadece bunlara takılma bence.

Tatlim kesi koltuk altindan yapildi kas altina yerlestirildi. Cohesive jel dedikleri protezi koydu bu protez patlasa bile vucuda bir zarari yok deniliyor. Gun gectikce de meme yumusuyor.
Ben hergun bakip iyi ki yaptirmisim yerim kiz sizi diye seviyorum
Çok iyi yaa, göğüslerini sevme tarzına bayıldım :)) Normal silikon protez koydurduğuna göre kesi en z 4-5 cm olmalı değil mi? Koltuk altında çok belli etmeyecek mi kendini?

Kızlar benim çok fazla kaşıntı sorunum var ama sadece dikiş yerlerim değil göğüslerimi heryeri kasiniyor. Ve Putur pütür oldu kasimaktan acaba böyle birşey yaşayan varmı bu arada yarın 3 haftam doluyor.

Kızlar benim çok fazla kaşıntı sorunum var ama sadece dikiş yerlerim değil göğüslerimi heryeri kasiniyor. Ve Putur pütür oldu kasimaktan acaba böyle birşey yaşayan varmı bu arada yarın 3 haftam doluyor.
canim doktorunu aradin mi ?

canım temmuz başına denk gelcek sanırım. Ameliyati ertelemek zorunda kalmıştım hatirliyorsan. Siteye girince moralim bozuluyor. O yüzden seyrek girmeye çalışıyorum. Sen naptin?
evet canim o yuzden sordum naptin eksigi tamamladin mi diye. ben hala ayniyim canim ama umitliyim ve bayram sonrasi hemen istiyorum eşime söyledim o zamana kadar hallet parayi diye.bakalim. belki ayni hafta oluruz ameliyati :KK66:

Yok hayatım aramadi bugün çok kası di yarı arayacam ama söyle bir durum var sudyeni çıkardımsimdi kaşıntı duruyor.herhalde sudyen yapıyor anlamadim yada derim mi çatlıyor bilemedim.

evet canim o yuzden sordum naptin eksigi tamamladin mi diye. ben hala ayniyim canim ama umitliyim ve bayram sonrasi hemen istiyorum eşime söyledim o zamana kadar hallet parayi diye.bakalim. belki ayni hafta oluruz ameliyati :KK66:
insallah cnm ikimiz için de en hayırlısı olsun :) beklemek iyice stres yapıyor. Bir an önce olup kurtulmak istiyorum. Bakalım inşallah bi sürpriz daha yaşamam :KK43:

Magic galiba 4 ay dan fazla oldu ameliyat olali.oyle hatirliyorum.bisey soracam benim 1 ay oldu ameliyatim.agrim yok aslinda ama ara ara batmalar ve meme uclarimda hassasiyet var.normal mi acaba
Aynen bende 2 ay oldu, meme altında ara ara batmalar oluyo, özellikle güldüğüm bazı zamanlar:KK48:

X