Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok hayatım aramadi bugün çok kası di yarı arayacam ama söyle bir durum var sudyeni çıkardımsimdi kaşıntı duruyor.herhalde sudyen yapıyor anlamadim yada derim mi çatlıyor bilemedim.
canim bi sutyen degisikligi yap ve birde yağla cicişlerini bakalim bi farklilik olacakmi haa birde sakin kasima yirtilmasin cildin

insallah cnm ikimiz için de en hayırlısı olsun :) beklemek iyice stres yapıyor. Bir an önce olup kurtulmak istiyorum. Bakalım inşallah bi sürpriz daha yaşamam :KK43:
amin amin. evet canim bende aynen biran once olup rahatlamak istiyorum çünkü 7 gün 24 saat aklimda uykumda bile yaw bazen rüya görüyorum :KK70:

Çok iyi yaa, göğüslerini sevme tarzına bayıldım :)) Normal silikon protez koydurduğuna göre kesi en z 4-5 cm olmalı değil mi? Koltuk altında çok belli etmeyecek mi kendini?
Kesi tam koltuk alti cizgisinden yapildi ve 5cm sanirim ama suanda bile cok belli etmiyor zamanla kaybolur. Rahatsiz edici bir goruntu yok bu konuda rahat olabilirsin:)

Sihirli sende kaşıntı problemi oldumu deri soyulmasiyla birlikte ama gogsun heryeri kasiniyor ve kasimaktan puturlesmis.deride incecik Tabaka halinde soyuluyor
Yok canım çok hafif kaşıntı oldu çok fazla olmadı bende senin dökümünü oldu krem yağ filan kullan istersen

Kızlar benim çok fazla kaşıntı sorunum var ama sadece dikiş yerlerim değil göğüslerimi heryeri kasiniyor. Ve Putur pütür oldu kasimaktan acaba böyle birşey yaşayan varmı bu arada yarın 3 haftam doluyor.
Gögüs alerji yapmasın diye bir spreyl sıkıyorlar . O ilaç soyuluyordur,bendede olmuştu... Ilık sabunlu su yap ve göğsünü sil,sonrasında bebe yağı ile ov biraz. Fazla kullanma bebe yağını,yeterli miktarda :KK66: İyi gelir :KK66:

kızlar selan. bugün 15 gün oldu ameliyat olalı.zaman ne çabuk geçmiş :KK57: ben 2 ameliyat oldum sayılır o yüzden biraz daha zorlandım sanıyorum iyileşme sürecinde.ağrım fln çok olmadı gerçi ama kol hareketlerim baya kısıtlandı.ilk 10 gün doktorum kendi başıma kalkmama izin vermedi mesela.araba kullanmak bugünden itibaren serbest ama o da çok kollarımı geniş geniş hareket ettirmeden.3 günden snra ameliyat ağırlığını atıyo insan.10 günden sonra ise baya baya iyileşio.dediğim gibi belki benim dikleştirme de olduğu için böyle hissettim.sadece büyütme olanların süreci daha kolaydır belki.bugün işe başladım.geçen hafta 2 gün gelmiştim işe aman allahım nasıl bi eziyetti o.dikleştirme ve silikon bir arada olacaklar kendi işinizi kendiniz yapmanız-banyo hariç saç yıkamak biraz zorluo çünkü- 15 günü gözden çıkarın.ameliyat olmaktan da korkmayın.çekilen ağrılar fln hepsi unutuluo.geriye sadece sırt ağrısı kalıo onu bi süre unutamıyosunuz :KK53: resim eklicem bugün tlfdan becerebilirsem eğer.dikişlerim çok çirkin ayh sevemedim henüz cicişlerimi.pek memeye benzemiyolar çünkü :KK23:

Bişi sormak istiorum kızlar ameliyata mesela ojeli giremiomuyuz sadece rimel sürsek ya süslü giremez miyim ne gibi bi zararı olur ki ojeyle rimelin ?
Ben biyerdemi okudum hatirlamiyorum
Ama bir filmde kadinin tirnaklari morarmisti, tıp dizilerini cok severim vucutta yanlis giden bisey olursa dudaklar tinaklarda morarma oluyordu
Yok atiyorum en ufak bir usutmede rengimiz degisir makyajli girmek oje bunlari
Gizleyebilir, benim mantigim bunu soyluyor. Tabi doktorunuzada sorsaniz aciklamasini size yapacaktir

Jeanne darc_ Jeanne darc_ aynen ya, senden ve eşinden başka kim dokunacak ki?? :KK15:
Anlamiyorum cevaplarda bir tuaf geliyor
Evet ben ve esim dokunuyor ve elime tuaf bisey geliyor meme gibi degil
Sorun degilmi yani
Konuyu saptiran cevaplar ama sordugum soruya net yanit veren yok
Esim dokunmasi ve rahatsiz olmasi benim dokundugunda verdigi histen rahatsiz olmam konu bu
Ve benimki yani meme delisi degilki gorunce aman gerisi onemli degil desin sevinsin
Bence hic bir erkekte oyle degildir
Bende oyle degilim
Bence dokundugundaki dogalligi goruntu kadar onemli

Sorun degilmi yani
Esim dokunmasi ve rahatsiz olmasi benim dokundugunda verdigi histen rahatsiz olmam konu bu
Ve benimki yani meme delisi degilki gorunce aman gerisi onemli degil desin sevinsin
Bende oyle degilim
Valla daha öncede yazdım gene yazıyorum dokununca protezi eşim hissetmiyor hatta baya baya kontrol ettirdim,kendim ettim ama protezi hissetmiyorsun benim biraz damla olduğu için sertler ama şuan için.sen net yanıt veren olmadı demişsin ama bak daha öncede yazdığım gibi net yanıt verdim ama sen hala tatmin olmuyorsun sonuçta ne olursa olsun memelere yabancı bir madde giriyor sence doğal memeyle protez % 100 aynı olurmu? illaki azda olsa farkı olacak tabi ama sen anladığım kadarıyla %100 doğal meme neyse benim sonuç öyle olsun diyorsun heralde ama imkansız!!!

Sorun degilmi yani
Bende oyle degilim

Ameliyat tarihin yaklaştıkça kaygı seviyen artıyor bence. Sanırım yaptırırken şunu bilmek gerek; asla doğal meme gibi olmayacak. Doğal bir şey değil yapılan çünkü. Doğala en yakın görüntüyü ve hissiyatı yapmak da doktorun mahareti olsa gerek. Doktoruna güven. Senin gayet iyi bir dokun var bence. Bu doku ile zaten doğal bir his verir diye düşünüyorum zaman geçince. Altı ayda göğüs tamamen formunu kazanıyor ve bir yıl sonra vücudun parçası oluyor bence. Sabırlı olmak gerçek dokunduğunda doğallığı hissedebilmek için.

Sorun degilmi yani
Bende oyle degilim
Bence yaptirma demet.cunku hep aklinda bu sorularla gerceklestireceksin olumsuz düşüncelerini.korktugun basina gelir boyle dusunursen

Be
Sorun degilmi yani
Bende oyle degilim
ben ve eşim hiç hissetmiyoruz..özellikle eşime soruyorum hissediyomusun diye..hissedilmediğini söylüyor..belki silikonun büyüklüğüyle belkide üzerindeki dokuyla alakalıdır..hatta geçen gün bi arkadaşım sen Allah bilir memenide yaptırmışsın dedi :) o an mememi sıktı anlamadı bile..ki çk cüngöz birisidir
Sorun degilmi yani
Bende oyle degilim

Sorun degilmi yani
Bende oyle degilim
Bence de burda arkadaşlar olabildiğince net cevap yazmışlar... Yaşamadan bilemeyeceksin
Bu forumda pek çoğumuz da henüz yaptırmadık ve deneyim yaşamadan
bazı şeyler yorumlanmaz bence.., eğer sadece meme büyütme ameliyatı olanlardan cevap bekliyorsan özellikle belirt.

Şahsi fikrim şu, her konuda olduğu gibi, artıları eksilerine göre ağır basıyorsa yaptır yoksa vazgeç... Sen her zaman içinde yabancı bir cisim olduğunu bileceksin çünkü

Sorun degilmi yani
Bende oyle degilim
Buarada sana yardimci olmaya calistik bazi arkadaslar da yazdi hissettigimiz ,yaşadigimiz ve bildigimuz kadar.elimizden bukadari geldi.cevaplar tuhaf ve konuyu saptiranlar demissin...........

X