Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bende bu konuyu cok arastirdim
Doktorlarin arasinda bile tutarsizlik var
Bir doktirun bugun dedigi ile sonra dedikleri arasinda bile tutarsizlik var
Yani bugun doktorum kas ustu normal olani budur doktorum en dogrusu en iyisi budur diyenler
Yarin elinde silikon tutuyormus gibi eline silikon gelince normali bumu acaba diyecekler merak ediyorum
Silikonun olmasi gereken kas ustu normali bu demek biz zaten normal bisey yapmiyoruzki oranin icine silikonu koyuyoruz
Bunun meme gibi durabilmesi icinde kasin altina saklama fikri en bastan beri bana mantikli geliyor
Bu arada baris cakiri meme estetigi icin aradigimda artik yapmiyor demislerdi
Nedenini merak ettim acikcasi
Fazlaca Kafa karıştırmış olmalı :KK45:

Benim de mantığım kas altı diyor yada dual plan ve yuvarlak protez (dekolte kısmı kasın altında korunurken doğal dururmuş, protezin alt kısmı da meme dokusu altında )
Okuduğum Almanca sayfalarda kas altı yöntemin kas üstü yönteme göre çok çok avantajlı olduğu yazıyor ama mutlaka deneyimli hekim tarafından yapılmalı. Kas üstü ameliyata göre daha zormuş çünkü.
Profesyonel sporculara ise kesinlikle önerilmezmiş

Cvp verdiğin için teşekkür ederim cnm bu yazıyı ben de okumuştum ama çok akıl karıştırıcı. Dr kendisi de net değil bu yazıyı yazarken. Tecrübe çok önemli bence bu meme konusunda. Yani dr çooook yapacak, çok meme, vücut görecek, hepsini deneyecek, birsürü yanlış ve doğru sonucu görüp bir tecrübeye ulaşacak. Tabi bu süreçte birsürü mutsuz hasta olacak, bazı şanslılar da memnun kalacak. Ben bu tecrübede bir doktor arıyorum :))) ve en çok da şansa ihtiyacımız var galiba
Kulağını çok fena geliyor :) o şansızlardan olmayalım da!
İnşallah hepimiz çok memnun kalırız. Sen İstanbul'da mı bakıyordun doktor??

kızlarr memeler oldu ama ne takıcağımı inan bilmiyorum ben bakmaya gitcem südyenlere ama desteksiz dediğimde sporcu südyeni toparlıyıcı ninemin taktıklarını gösteriyorlar :KK48: ben de seksi birşey istiyorum dantelli filan ayyy hiçbireş beğenemiyorum yaa, Pentide neler var bi de oraya bakayım, nasıl almalıyım sizce, telsiz balensiz,desteksiz ilk şartımız :halay:
H&M mağazalarında çok çeşit görüyorum, Ankara'da varsa uğra derim :)

arzum77 arzum77 mrb eski konu ama vucut olculerini yazmissin acikcasi suanki olculerini merak ettim ve kilonu yazarsan cok sevinirim.
Merak ettimde:KK22:
Bu benim yazdığım mesaj degil,aslında bu konuyuda ben açmadım ama Nasıl olduysa bilmiyorum hem konu hemde konuyu ben açmışım gibi görünüyor hemde açan kişinin yazdığı bu mesaj benim olmuş :KK56: Kazen beye durumu yazmıştım ama oda anlamadı düzeltilmedi durum..

Canim bende hevesten cok dolandim bakindim pentide dantelli senin istedigin tarzlarda pek bulamazsin:KK12:magic formda buldum ben bi tane dantelli kirmizi balensiz cup olculeri falan yok ama bedenli satiliyo.bi onlara bak derim.hm ve kotonda da kalmissa bulabilirsin canim:spor: bulursan haber et bende istiyorumm:süslü:
Magıc form un tüm sütyenleri bedenli cup lıdır aslında. O marka çok iyi kaliteli ve desteksiz birçok modelin oldugu bir marka :KK66:

Ben kesinlikle İstanbul'da bakıyorum ama ufak çocuğum var ondan zor olur.. Hatta mümkünse Anadolu yakası.. Bakalım Esteworld ile görüşeceğim inş beğenirim
Newest Altunizadede bir hastane. Meme protez ameliyatlarında kampanya varmış. Birde Oray'a gidip görülen isterseniz :KK66: Doktorlar iyidir,ben o hastanede ameliyat oldum :KK66: netten sitesine girip bilgi alabilirsiniz ..

Newest Altunizadede bir hastane. Meme protez ameliyatlarında kampanya varmış. Birde Oray'a gidip görülen isterseniz :KK66: Doktorlar iyidir,ben o hastanede ameliyat oldum :KK66: netten sitesine girip bilgi alabilirsiniz ..
Çok teşekkür ederim canım
Mutlaka bakacağım
Duymuştum Orayı ama hiç araştırmamıştım

Peki doktorunun adı neydi? Memnun kaldın mı

Magıc form un tüm sütyenleri bedenli cup lıdır aslında. O marka çok iyi kaliteli ve desteksiz birçok modelin oldugu bir marka :KK66:
Dogrudur ben ilk defa baktim bu markaya cup olcusu olsada bilmiyorumki bu memeler ne oldu:işsiz: balensiz baktigimda yoktu ama kadin ustumde olcup bicmeye kalkti bide:KK48:

kızlaaaar bugün 8inci günüm.işe geldim ayyy yanlarım battı , dren yerlerim battı :KK51: zaten sağ mememde bişi var anlamadım 2 gün batıo 2 gün batmıo.drenin ucu ordaydı acaba iyileşiyo içerisi ondan mı batıyo ki.cuma günü kontrolüm var sorcam doktora. inci_li inci_li nasıl oldun canım nasıl gidiyo iyileşme sürecin?

Çok teşekkür ederim canım
Mutlaka bakacağım
Duymuştum Orayı ama hiç araştırmamıştım

Peki doktorunun adı neydi? Memnun kaldın mı
Benim doktorum o hastanede yapıyor ameliyatlarını ama görüşmelerini muayenehanesinde yapıyor. Hasan Fındık doktorum benim,muayenehanesi Bağdat caddesi şaşkınbakkalda .. Çok memnun kaldım ben,birçok işlem yaptırdım ..
Newest hastanesi doktorlarıda iyidir. Ben lazer epilasyon,cilt bakımınada o hastaneye gidiyorum. Estetik plastik cerrahi hastanesi zaten orası :KK66:

Benim doktorum o hastanede yapıyor ameliyatlarını ama görüşmelerini muayenehanesinde yapıyor. Hasan Fındık doktorum benim,muayenehanesi Bağdat caddesi şaşkınbakkalda .. Çok memnun kaldım ben,birçok işlem yaptırdım ..
Newest hastanesi doktorlarıda iyidir. Ben lazer epilasyon,cilt bakımınada o hastaneye gidiyorum. Estetik plastik cerrahi hastanesi zaten orası :KK66:
Eğer istanbulda olsaydım senin doktorundan başka doktora gitmezdim canım izmirde epilasyon ve cilt bakımı için önerebileceğin yerler var mı ?

Bu benim yazdığım mesaj degil,aslında bu konuyuda ben açmadım ama Nasıl olduysa bilmiyorum hem konu hemde konuyu ben açmışım gibi görünüyor hemde açan kişinin yazdığı bu mesaj benim olmuş :KK56: Kazen beye durumu yazmıştım ama oda anlamadı düzeltilmedi durum..
Anladim yazilar karismis, peki arzum77 arzum77 senin olculerini merak etmem hala gecmedi:KK23:
Mahsuru yoksa yazabilirmisin

Anladim yazilar karismis, peki arzum77 arzum77 senin olculerini merak etmem hala gecmedi:KK23:
Mahsuru yoksa yazabilirmisin
Kız ajansınmı var yoksa,beni ajansamı kayıt ettireceksin :)))
Ölçülerimi bilmiyorum,ne zamandır ölçmedim senin için ölçerim :KK66: Ama önce mezura bulmam lazım :KK66:
Boyum 1.68 kilom şu an 61...

Kız ajansınmı var yoksa,beni ajansamı kayıt ettireceksin :)))
Ölçülerimi bilmiyorum,ne zamandır ölçmedim senin için ölçerim :KK66: Ama önce mezura bulmam lazım :KK66:
Boyum 1.68 kilom şu an 61...
Acikcasi cok guzel fiziki bir goruntun var meraktan sordum
Ama ajansim olsaydi kesin seni isterdim
gercekten cok guzel bir bayansinEn Büyük KKEn Büyük KK

X