Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Baby 27 nerdesinnnnnnn.memişler ne alemde.ya şu şişlikler nezaman gececek.bir meme daha şiş digerine gore.seninkiler nasil.
Canim burdayim:süslü: Benim sislikler hafif azaldi gibi.ama hepsi diil:işsiz: ablam. gordu bugunde senin memeler kuculmus mu ne dedi.gittikce kalmicak bu memeler:silah:benimde sag meme daha sis merak etme inecekler elbet ama kimbilir ne zaman:KK22:

arkadaşlar ben konyadayım. yani istanbulda onepe gittim çok pahalı fiyat söylediler. bide kasüstü yapıcam dedi. yani kasaltı göğüs kafesine baSARMIŞ bide kasaltı olunca kas zarar görebilirmiş ne biliym kafamı da karıştırdı. yani oraya yaptırmam zaten de çok pahalı dedi çünkü. konyada nereye gitsem.

bi de yeni konu açmaya çalıştım açamadım albüm falan oluşturunca ne oluyo. ben yeni üyeyi daha siteyi de çözemedim yani. bi de şu birini ekleeme olayını da bilmiyorum. bu konularda da yardımcı olursanız sevinirim.

Benim göğüs altı ölçüm 76 cm. Göğüs çevresi 84 cm. Emzirmeden önce 80 B cup sütyen ölçüsü kullanıyordum. Açıkçası vücuduma da uyumluydu. Hiç memesiz değilim alt kısımda kendi dokum kaldı ama üst kısım oğlan çocuğundan hallice. İçi boşaldı. Emzirdiğim için bir süre memelerin kendine gelmesini beklediğim için fotoğraf eklememiştim ama emzirmeyi keseli bir 8 ay oluyor. Fotoğraf da ekledim. Muhtemelen bana uygun yöntem kas zarı altına yapmak. Spor yapıyorum ve göğüs kaslarımı kestirmek istemiyorum. Şimdi ben dolu dolu bir B cup memem olsun istiyorum ama bu hatalı bir düşünce mi olur acaba? Evet dolgun güzel memelerim olsun istiyorum ama biraz büyük gibi olunca üst bedeni hantal oluyor sanki. Ayrıca alt ve üst beden arasında beden farkı meydana gelmez mi? 36 beden kıyafetler üzerime yapılmış gibi ama dolgulu bir B cup sütyenle üzerime oluyor. Süngerli destekli bikini ve sütyen takarak ömrümü bitirmek istemiyorum. 172 boy 58 kilo, boyuma rağmen çıtı pıtı denilen türde bir kadınım. Yaptırmışken değsin demek C cup yaptırmak demek mi? Ben yaptırdığıma değsin noktasında genç kız memesi gibi bir memem olsa, sütyensiz sadece atletle bile giyebileceğim memelerim olsa yeter diyorum. Hatta bu boyutta örnek bir meme bile seçtim yabancı bir siteden. Sizler ne düşünürsünüz, özellikle benim durumuma yakın protez taktıran kişilerin fikirlerini merak ediyorum. Oldum olası kadın gibi kocaman kocaman memeler sevemedim ben. Diri ama B cup meme hep daha ideal gibi gelmişti. Şimdi iki çocuk ikişer yıldan 48 aydan fazla emzirme ile sarkma olmadı ama sönük balon görünümlü memelerim oldu.[/QUO

Hiç mi bu konuda görüşü olan biri yok forumda?:-(

arkadaşlar ben konyadayım. yani istanbulda onepe gittim çok pahalı fiyat söylediler. bide kasüstü yapıcam dedi. yani kasaltı göğüs kafesine baSARMIŞ bide kasaltı olunca kas zarar görebilirmiş ne biliym kafamı da karıştırdı. yani oraya yaptırmam zaten de çok pahalı dedi çünkü. konyada nereye gitsem.

Dokunuz var mı? Emzirip boşalmış, ya da biraz bile olsa dokunuz varsa bence zaten ilk düşüneceğiniz kas üstü olsun. Kas altı meme dokusunun gizlenemeyeceği memelerde zorlama bir yöntem. Zorlama derken şu anlamda dedim. Normalde meme dokusu (yani protez) kasın üzerinde gelişir. Kas üstünde portakal gibi kabak gibi görünecek bir meme yerine kası kesip kasın altında protezi yerleştirip doğal bir meme görüntüsü oluşturuluyor. Kafanız karışmasın, birkaç doktora daha gidin. Dokunuz olduğu halde kas altı yaptırırsanız çift meme görüntüsü de oluşabilir, bilginiz olsun. Aklın yolu birdir birden fazla hekimden fikir alın. Forumda arkadaşlarımız hep kas altı yaptırıyor gördüğüm kadarıyla. Kuvvetle muhtemel göğüs altı ölçüzü ile göğüs ölçüsü arasındaki fark çok az bu arkadaşlarda. Mesela bende fark 8 cm. Altta var ama yukarısı bomboş. Sizin arada kaç cm fark var mesela?

Dokunuz var mı? Emzirip boşalmış, ya da biraz bile olsa dokunuz varsa bence zaten ilk düşüneceğiniz kas üstü olsun. Kas altı meme dokusunun gizlenemeyeceği memelerde zorlama bir yöntem. Zorlama derken şu anlamda dedim. Normalde meme dokusu (yani protez) kasın üzerinde gelişir. Kas üstünde portakal gibi kabak gibi görünecek bir meme yerine kası kesip kasın altında protezi yerleştirip doğal bir meme görüntüsü oluşturuluyor. Kafanız karışmasın, birkaç doktora daha gidin. Dokunuz olduğu halde kas altı yaptırırsanız çift meme görüntüsü de oluşabilir, bilginiz olsun. Aklın yolu birdir birden fazla hekimden fikir alın. Forumda arkadaşlarımız hep kas altı yaptırıyor gördüğüm kadarıyla. Kuvvetle muhtemel göğüs altı ölçüzü ile göğüs ölçüsü arasındaki fark çok az bu arkadaşlarda. Mesela bende fark 8 cm. Altta var ama yukarısı bomboş. Sizin arada kaç cm fark var mesela?
zullall zullall merhabalar, bu ölçüm tam olarak Nasıl yapılıyor?? Göğüs altı çevresinden mi bahsediyoruz yoksa, meme ucu çevresi ve üst dekolte bölgesi mi??

Seni çok iyi anlıyorum, ben 17 ay emzirdim... Sönmüş balon doğru tabir :KK43:
Fotoğraflarını görebilir miyim?? Benim henüz fotoğrafım yok ama koyacağım :) sevgiler

Fotoğraflarını görebilir miyim?? Benim henüz fotoğrafım yok ama koyacağım :) sevgiler
Bende birinci kizmi 3 yil
Ikinci kizimi 2.5 yil emzirdim
Dogal olarak sönmus balon gibiydi,üst lobum hic yoktu malesef....ancak yuvarlak protezle doldu içi.....:KK70:

Peki sende sarkma oldu mu? Dikleştirme de gerekli olur diyen doktor çıktı mı? Bugün kızlarla onu konuşuyorduk da... Göğüslerimiz dik mi sarkmış mı test ediyoruz :)

canim zaten kucuktu sarkicak memem yoktu:KK70: ust lobum bostu meme uclarim ise kafayi bukmustu:KK24:
Sihirlii Sihirlii kafayı bükmüştü ha?! Allah iyiliğini versin ya gece gece gülümsettin beni :KK49: o Zaman benim için de dikleştirmesiz umut vardır demek
21 mayısta doktorla görüşeceğim ardından eşime çektirebilirsem ben de foto koyacağım ve yorum isteyeceğim siz deneyimli memelilerden:KK200::KK15:

Benimde anca 7_8cm işte. Bide burda bi dr a gitcem bakalım o ne diyecek. Ben de kasımı kestirmek istemiyorum da. Hani kapsül oluşurmu diye sorduğumda dr dedi ki. Ben byrda kasaltı olup da bisürü kapsüllü protez çıkardım dedi. Neyse bian evvel yaptırıym da yaz gelmeden. Çok istitorum

Göğüs altından ve göğüs üstünden iki ayrı ölçüm yapıyorsun. Göğüs altı ölçün senin sırt çevrenle ilgili ve beden ölçünü veriyor. Meme üzerinden ölçümün ise CUP dediğimiz meme dokusunun ne kadar büyük olduğunu gösteriyor.

Ben henüz ameliyat olmadım. Fotoğrafım mevcut ama sen de koyduğunda bana mesaj atarsan seni izlemeye alayım çünkü zaten beğenmediğim memelerimi herkesle paylaşmak kolay bir şey değil. Ben sarkmadığını düşünüyorum. Altında kalem durmuyor ve meme altı katlantı çizgim de yok. Sadece emzirmeden dolayı içlerinin boşaldığını, içleri dolduğu anda toparlanacağını düşünüyorum. Tabii bir hekim görüşü almadım. Burun ameliyatı oldum ve biraz ağır geçiyor. Biraz iyileşir gibi olursam fikir de alacağım burada birkaç doktordan.

X