Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Acikcasi cok guzel fiziki bir goruntun var meraktan sordum
Ama ajansim olsaydi kesin seni isterdim
gercekten cok guzel bir bayansinEn Büyük KKEn Büyük KK
Mankenler gibi zayıf Değilim :)) Zayıf kadın sevmem zaten biraz etli olacak kadın dediğin,kıvrımlı olacak ama fazla yağlar yok olacak :))
(Herkesin hayali,Nasıl olacaksa o ) :KK70:

Mankenler gibi zayıf Değilim :)) Zayıf kadın sevmem zaten biraz etli olacak kadın dediğin,kıvrımlı olacak ama fazla yağlar yok olacak :))
(Herkesin hayali,Nasıl olacaksa o ) :KK70:
Evet aynen esimin istedigini tarif ettin:KK70:
Esimde hep aynen noktasi vurgulune oyle derde
Hem balik etli hem yagsiz nasil olunacaksa:KK34:

Evet aynen esimin istedigini tarif ettin:KK70:
Esimde hep aynen noktasi vurgulune oyle derde
Hem balik etli hem yagsiz nasil olunacaksa:KK34:
Sıkı bir diyet ve spor...
Sporu severim,diyette yaparım ama önüme gelen künefeye ızgarayada hayırda diyemem :KK45:
Can Boğaz'dan gelirmiş ... :KK51:

Cvp verdiğin için teşekkür ederim cnm bu yazıyı ben de okumuştum ama çok akıl karıştırıcı. Dr kendisi de net değil bu yazıyı yazarken. Tecrübe çok önemli bence bu meme konusunda. Yani dr çooook yapacak, çok meme, vücut görecek, hepsini deneyecek, birsürü yanlış ve doğru sonucu görüp bir tecrübeye ulaşacak. Tabi bu süreçte birsürü mutsuz hasta olacak, bazı şanslılar da memnun kalacak. Ben bu tecrübede bir doktor arıyorum :))) ve en çok da şansa ihtiyacımız var galiba

Aslında Barış Çakır da iyi bir doktor diye biliyorum. Kendisi de net değilden ziyade, her bir yöntemin hem olumlu hem olumsuz yanları olabileceğini, her kadına göre bunların önem derecesi değiştiği için hastanın tercihlerinin önemli olması açısından siz seçin diye sormuş.

Ama tecrübeli doktor fikrinize kesinlikle katılıyorum. Ne kadar çok yaparsan ne kadar çok tecrüben varsa o kadar hakim olursun o konuya. Tecrübe kesinlikle çok önemli.:KK39:

Aslında Barış Çakır da iyi bir doktor diye biliyorum. Kendisi de net değilden ziyade, her bir yöntemin hem olumlu hem olumsuz yanları olabileceğini, her kadına göre bunların önem derecesi değiştiği için hastanın tercihlerinin önemli olması açısından siz seçin diye sormuş.

Ama tecrübeli doktor fikrinize kesinlikle katılıyorum. Ne kadar çok yaparsan ne kadar çok tecrüben varsa o kadar hakim olursun o konuya. Tecrübe kesinlikle çok önemli.:KK39:
Baris cakira ameliyatdan once yazmistim arastirma doneminde
Meme buyutme yapmiyorum dedi
Bende sok oldum

kızlar bana dr. 275 ya da300cc takarız dedi.buarada cup ölçüm 6ymış zülaal. sonrasında da 87 falan olcakmış göğüs ölçüm nasıl olurki sanki az mı. b cup olacakmışım ben c olmak istiyodum

kızlar bana dr. 275 ya da300cc takarız dedi.buarada cup ölçüm 6ymış zülaal. sonrasında da 87 falan olcakmış göğüs ölçüm nasıl olurki sanki az mı. b cup olacakmışım ben c olmak istiyodum
bunu neye göre soyledi canim ? boyun kilon kaç ? göğüs kafesin dar mi omuzlarin filan ?

Boyunuz ve kilonuz ne? Zayıf mısınız? Ben de BB CUP istiyorum. Genelde forumda yaptırdığına değsin, dolu dolu olsun tavsiyesi yapılıyor. Aslında mantıklı. Onca acıya değmeli. Fakat ben de alışamam diye korkuyorum. 36 bedenim. 40 beden üst giymek istemiyorum.

Barış bey tek yöntem ve protez yapıyordu yalnız! Damla ve kas zarı altı. Her yöntemi olumlu olumsuz yanları olabilir diyorsunuz ama her vücudun kendine özel uygun olan yöntemi ve protezi vardır diye düşünüyorum bende. Bana kas altı olmayacağı gibi başkasınada kas zarı altı olmaz.. Siz seçin derken hastaya siz hangi yöntemi seçerseniz demek yanlış zaten. Ben misal kendisi ile görüşme yaptığımda özellikle dolgun dolu dolu gögüs istediğimde benim düşüncemi önemsememişti :))

:KK66:
Barış bey tek yöntem ve protez yapıyordu yalnız! Damla ve kas zarı altı. Her yöntemi olumlu olumsuz yanları olabilir diyorsunuz ama her vücudun kendine özel uygun olan yöntemi ve protezi vardır diye düşünüyorum bende. Bana kas altı olmayacağı gibi başkasınada kas zarı altı olmaz.. Siz seçin derken hastaya siz hangi yöntemi seçerseniz demek yanlış zaten. Ben misal kendisi ile görüşme yaptığımda özellikle dolgun dolu dolu gögüs istediğimde benim düşüncemi önemsememişti :))

Her yöntemi olumlu olumsuz yanları olabilir diyorum ama o yazımda her vücudun kendine özel uygun olan yöntemi ve protezi yadsıdığım anlamına gelmiyor ki bu.:KK66:

Bence hastanın vücudu ve ne istediği çok önemli. Ben de alt beden ve üst beden arasında fark yaratacak kadar büyük bir meme istemiyorum mesela. :KK66:

Her yöntemi olumlu olumsuz yanları olabilir diyorum ama o yazımda her vücudun kendine özel uygun olan yöntemi ve protezi yadsıdığım anlamına gelmiyor ki bu.:KK66:

Bence hastanın vücudu ve ne istediği çok önemli. Ben de alt beden ve üst beden arasında fark yaratacak kadar büyük bir meme istemiyorum mesela. :KK66:
Zaten senin vücuduna uygun,orantılı,alt bedenine uygun bir meme büyüklüğü kullanır doktorlar endişe etme :KK66: Türkiye'deki doktorlar hasta özellikle büyük olsun,alt bedenime uymasada olur desede pek yapmaz.. Misal A cup ise en fazla B yapar o zaman...

merhaba Barış bey meme yapmaya başladı mı? Sadece artık burun yapıyor diye biliyordum bende eski yaptığı memeleri görmüş çok beğenmiştim reelde de arkadaşlarım var olan güzel memeleri var:) sosyal medyada takip ediyorum hep burun hastası resimleri var

kızlaaaar bugün 8inci günüm.işe geldim ayyy yanlarım battı , dren yerlerim battı :KK51: zaten sağ mememde bişi var anlamadım 2 gün batıo 2 gün batmıo.drenin ucu ordaydı acaba iyileşiyo içerisi ondan mı batıyo ki.cuma günü kontrolüm var sorcam doktora. inci_li inci_li nasıl oldun canım nasıl gidiyo iyileşme sürecin?
Canim gecmis olsun tekrar.. ben iyiyim iste w. Gunum bitti ama ben 3 gun oncesinden gezmelere felan ckktim ne biliyim araba kullaniyorum kollarim vs rahat sadece gece usirt ustu yatmak skintii bir de kollarimi cok yulariya kaldirmiyorum onun disinda problemim yok cok.sukur cnm ben tam olarak q.5 gun skinti cektim diebilirim 3 gune kadar hafifledi sonrasi rahattm tatlim sen foto eklemiycekmisn son halini gorelim

Boyunuz ve kilonuz ne? Zayıf mısınız? Ben de BB CUP istiyorum. Genelde forumda yaptırdığına değsin, dolu dolu olsun tavsiyesi yapılıyor. Aslında mantıklı. Onca acıya değmeli. Fakat ben de alışamam diye korkuyorum. 36 bedenim. 40 beden üst giymek istemiyorum.
zullall zullall aynen ben de düşünüyorum da öyle Kocaman göğüs Zaten istemem, bende şekil bozukluğu ve asimetri var onu geçirmek ilk hedefim, onun dışında dolgun B Cup en fazla C Cup yeterli benim için.,. Her ne kadar büyük göğüsler başka kadınlarda hoşuma gitsede kendime yakıştıramıyorum, kilolu gösterirmiş gibi geliyor...

merhaba Barış bey meme yapmaya başladı mı? Sadece artık burun yapıyor diye biliyordum bende eski yaptığı memeleri görmüş çok beğenmiştim reelde de arkadaşlarım var olan güzel memeleri var:) sosyal medyada takip ediyorum hep burun hastası resimleri var

Benim bilgim yok. Bildiğim kadarıyla meme protezi yapmıyormuş. Çalıştığı hastaneyi arayıp bilgi alabilirsiniz.

zullall zullall aynen ben de düşünüyorum da öyle Kocaman göğüs Zaten istemem, bende şekil bozukluğu ve asimetri var onu geçirmek ilk hedefim, onun dışında dolgun B Cup en fazla C Cup yeterli benim için.,. Her ne kadar büyük göğüsler başka kadınlarda hoşuma gitsede kendime yakıştıramıyorum, kilolu gösterirmiş gibi geliyor...

Benim emzirmeden dolayı içi boşaldı. Üst hiç yok, altta kendi dokum var gibi. Forumda Libra'nın göğüslerini çok beğeniyorum. Ben B cup dolgulu kullanıyorum. Tam dolduramasam da :-) Bana aynı görüntünün bir tık fazlasını normal sütyenle verse doktorum ideal boyut benim için o. Üst bedenime dar kıyafetler giyiyorum genelde. O yüzden de üst bedenimi hantal göstermek istemiyorum. Umarım istediğimiz gibi olur.

Benim doktorum o hastanede yapıyor ameliyatlarını ama görüşmelerini muayenehanesinde yapıyor. Hasan Fındık doktorum benim,muayenehanesi Bağdat caddesi şaşkınbakkalda .. Çok memnun kaldım ben,birçok işlem yaptırdım ..
Newest hastanesi doktorlarıda iyidir. Ben lazer epilasyon,cilt bakımınada o hastaneye gidiyorum. Estetik plastik cerrahi hastanesi zaten orası :KK66:
Çok teşekkür ederim sana, hep cevap yazıp yardımcı olmaya çalışıyorsun Hoppa
Hasan Fındık, evet adını duymuştum... Ona da bakabilirim. Gerçi 8-9 bin açıyor kapıları sanırım ama...
Newest hastanesini biliyorum önünden geçiyorm bazen de orası eskiden Beverly Hills Hastanesi değil miydi?? Adı değişmiş sanırım.
Op. Dr. Bora Ok sempatik gibi geldi. Form doldurdum, henüz kimse geri dönüş yapmadı bakalım...

Yanlız hastanenin internet sayfasını açınca direk Ameliyathane fotğrafı koymuşlar..... Buzz gibi. Her yer yeşil... Ne bileyim öyle görmek içimi korkuttu doğrusunu söylemek gerekirse... Dün Almanca sitelerin birinde okudum, bir kadın meme büyütme ameliyatını anlatıyor. Sonuçtan da çok memnun fakat kadının göğüslerine çizimleri ameliyathanede yapmışlar, hemşireler oraları temizleyip hazırlarken, aletleri masaya koyarken... Kadın kendini berbat hissetmiş... Kesilmeye hazır bi parça et gibi...

Benim bildiğim ameliyathanenin kendisine gelene kadar bayılmış olmuyor muyuz???

:dua:

Son düzenleme:
X