Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar ben bugun masaja basladim
Hafif hafif yaptim ilk diye
Gunde kac defa yapilmasi lazim kac dakika
Ve masaj yapa yapa memeler buyurmu acaba gözüme cok kucuk gelmeye basladilar
Buyur diye okumustum sanki
A arzum ve diger kozlar cevap lutfen :)

Pardon arzum77
Yanlislilla baska birini etiketledim kusura bakmaaa

Ameliyat oldunuz mu defne hanıma?

Kızlar aranızda dr.ozan balık veya defne erkaraya ameliyat olan varmı?
Formda ozan balığa ameliyat olan arkadaşımız vardı sonucuda çok güzeldi ama hatırlayamdım kimdi?biraz araştırayım bulurum sanırım

Mrhb bende kas zarı altı silikon ameliyatı olucam . Bu yöntemle olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirmi.. Ağrı oluyormu? Yumuşaklığa nezaman ulaşıyor? Dokununca hissediyormusunuz yardım lütfen!!!!!

Mrhb bende kas zarı altı silikon ameliyatı olucam . Bu yöntemle olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirmi.. Ağrı oluyormu? Yumuşaklığa nezaman ulaşıyor? Dokununca hissediyormusunuz yardım lütfen!!!!!
Ben oldum canım kas zarı alti.bugun daha 9.gunum ve ödemlerim inmeye başladı. Sonucu görmek için henüz erken ama şimdilik memnunum.agri acı konusuna gelirsek bu yöntemin ağrısız olduğu söyleniyor fakat ilk 3 gün çok zor geçti benim için. Ama bu durum kişiden kişiye değişebilir. Herkesin bütün yöntemlerde ağrı hikayesi farklı olabiliyor.forumu biraz okursan kas altinda bazıları çok acı çekerken bazıları çok kolay geçtiğini söylüyor. Bu durum kas zarı alti içinde geçerli bence.Belkide ağrı esigi ile alakali bilemiyorum senin icinde umarım en kolay ameliyatlardan biri olur

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Bana doktorum biraz meme dokum olduğu için kas zarı altı önerdi boşuna kaslarını kesmeyelim dedi

Arkadaslar 275 takilan gordunuz mu? Tanidiginiz var mi?
2. Gun bitti. Crs oglen olmustum. Her saat saha iyi oluyorum.agrilarda sorun diil. Ama doktorum daha buyugu olmazdi diyor ve ben kucuk olmasindan cok korkuyorum ,(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…