Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlarrrr acil cevap
Solariuma girince protez erirmi
Bi arkadasim girmis ve agriyan mememesi kuculmus dedi solaryumdan sonra
3 ay olmus ameliyat olali
arzum77 ve diger arkadaslar???

Kizlarrrr acil cevap
Solariuma girince protez erirmi
Bi arkadasim girmis ve agriyan mememesi kuculmus dedi solaryumdan sonra
3 ay olmus ameliyat olali
arzum77 ve diger arkadaslar???
Erimez Tabiki :))) Arkadaşının protezi serum fizyolojik degil dimi?
Solaryumda ilk başta protezler ısınırmış. Yani solaryumdan çıktığınızda iki Ateş topu göğsünüzde olur ve geç soğurmuş..Araştırma yaptıgım dönemlerde bir doktor sitesinden bu bilgiyi okumuştum.. Bu yüzden solaryum pek önerilmez ama sakıncası yoktur deniliyor ..
Ameliyttan sonra bir yıl içinde solaryum ve güneşlenme kesi izinin koyu kahverengi olmasına sebep verir birde. Buda çok önemli .. Bu yüzdende en az bir yıl dolana kadar göğüse ve kesi izine en az 30 SPF güneş koruyucusu kullanılmalı..

Tesekurlerrr arzumcum
Bende yazin guneslenmek istiyorum acikcasi 1 sene coook bence

incilla merak ettim nasıl oldun? kapsüllerin ne durumda?
Canım kusura bakma internete Son günlerde giremedim mesajını gec gördüm. Bu hafta kontrolümde doktor ameliyata gerek kalmadan savaşacağız dedi. Sürekli masaj yapıyorum ve uyurken yüz üstü yatıp ezilmesini sağlıyorum Allahın izniyle kurtulcam inşallah ama hala çok sert bana dua et canım çok üzülüyorum memişlerimi çok seviyordum şu an daha güzel oldular ama kapsül ilerleyince şekilde bozuluyormuş

Tesekurlerrr arzumcum
Bende yazin guneslenmek istiyorum acikcasi 1 sene coook bence
Bende birinci senemde güneşlendim ama çok dikkat ettim.. Tatilde kalkar kalkmaz güneş koruyucuyu sürüyordum. Kahvaltı hazırlanma derken bayagı Zaman geçiyordu. Ondan sonra güneşleniyordum ama şemsiye altında. Üç saatte bir ve havuzdan sonra tekrarlıyordum. 50 faktör iyi bir marka kullandım hep. Birde benim meme ucu,kapalı hep ama dikkat ettim yinede. Bikini altında olsada güneş ışığı alıyor..
Kızlar,lütfen şezlonga yattığınızda koruyucuyu sürmeyin,yarım saat 45 dakika öncesinde sürün koruyucuyu.. Sonra tekrarlamayı unutmayın

Sana nazar değdi valla inşallah geçer gider sıkıntıların ve ameliyata gerek kalmaz tatlım

Sevindim en azından ameliyata gerek kalmamış.
En kısa sürede atlatırsın inşallah.
Senin memelere kesin nazar değdi.
Çok geçmiş olsun tekrardan

Canim benim agtim olmadi harika bi amaluyat gecirdim herkesin agri esigi farkli....valla sansliyim amaliyat konusunda doktorumun payi buyuk bende ankara medicanada oldum

Valla tanidigin sansliymis gercekten.insallah sende oyle gecirirsin.ama basit bir operasyon diil bence.agrinin disinda hareketlerinde kisitlaniyo haliyle.ama hangi agri aci kalici ki gelip geciyor iste. Insallah sende kisa zamanda istedigin giruntuye ulasirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…