Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet canım ertelendi doktor çok yoğun taa 7 mart dedi bende martta olamayacagım için okullar kapanınca yani 20 Haziran'a erteledim. Yoksa normalde bugün idi ameliyatım
1 hafta izin alsamazmıydın 1 haftada baya iyi duruma geliniyor cnm yazı beklemeseydin..

Evet o gerginliğin nasıl bir şey olduğunu biliyoruz az çok peki senin emzirmeden önce de küçük müydü yoksa bırakınca mı küçüldü? Çünkü benim eskiden küçük olan memelerim emzirmeyi bırakınca iyice küçüldü

Geçmiş olsun,gözün aydın
Olacak o kadar ağrı,kaslar kesiliyor.. Elimizi kessek bile ne kadar ağrı çekiyoruz,bunda gögüs açılıyor cep açılıyor,içerisi dikiş dolu. En önemlisi bir yabancı cisim yerleştiriliyor vücuda,ona tepki verecek vücut atmaya çalışacak ilk başta.. gerginlik olacak,ağrı olacak
Ama hepsi bitip gidecek,sende tadını çıkartacaksın
Sıra bitsedegitsekya arkadaşımızda,hadi bakalım

1 hafta izin alsamazmıydın 1 haftada baya iyi duruma geliniyor cnm yazı beklemeseydin..
Kolejde çalışıyorum izin alabilirim belki ama çok zor.. birde ödemli haliyle anlaşılabilir diye düşündüm birde eğer bir hafta da toparlanmazsam ağrılı geçerse ne yaparım dedim ama kafam çokkk karışık şimdi de keşke hasta olarak yaptırsaydım ertelemesine izin vermeseydim diyorum

cnm emzirme önceside küçüktü kızımı emzirdim ilk olduğu için daha doluydu içi.. oğlumu emzirince kilo aldım bide sütlendim ohh mis büyüdüler.. sonra emzirme bitince eskisinden daha sönük durdular dokular tamamen eridi ameliyat öncesi resim atmıştım bak o resme nasıl sönük eskiden onun dolu haliydi idare ediyordu.. şuanda ömrü hayatımda sahip olamadığım memelere kavuştum

inan anlaşılmıyor biraz bol giy işe başladığın ilk hafta.. sonra zaten normale dönüyor birde eskiden destekli takıyorduk şimdi incecik korse bariz bir fark oluşturmaz o görüntü..

Ertelemeyim mi yaza bilemiyorum şu an kafam çok karışık ve hep meme düşünüyorum
bence ol ve kurtul 1 hafta yeterli bir süre başlarsın işe zaten beyni neye programlarsan onu çekiyorsun sen kendini 1 haftaya programla.. benim doktorum bile ameliyattan 1 hafta sonra işe başlamış düşün onun işi ameliyat etmek yani kolları çalışıyor hep.. bizim işler onunki gibi riskli de değil dimi kuzum..

Onden fermuarli ya da baya bol olsun islak mendil terlik de koyun, hastane terligi otel terligi gibiydi duzgun daha rahat giyileblecek bir terlik daha iyi olur, ben kolonya aldim, kagit havlu aldim, iki takim pijama almistim ne olur ne olmaz diye kirlenirse diye, yiyecek ivir zivir da alabilirsiniz

Cnm izler misin

Herkese merhaba bir sey sorabilir miyim benim bir ayi gecti agrim sizim yok ama sabah kalkinca hala gergin, uzun sure masaj yapmayinca geriliyor bu normal mi hala herkeste oluyor mu, tecrubeli arkadaslar bir yorum yapsa bi ay sonra gerginlik normal mi

Sabah kasların kasılmış oluyor canım sonradan gevşiyor. Bir ay sınra sabah kasılmaları da biter . Doktoruna yine de danış istersen ama normal. Bende de oluyordu geçti

Foto yükledim kızlar ve ameliyattan sonra da yükleyeceğim ameliyatım salı günü. Destek ve görüşlerinizi bekliyorum birde izlemeye alırsanız sevinirim azcık mutlu olup geleceğimi göreyim

Ben de öyle düşünüyorum deri gevşemiş oluyor zaten göğüs kafesindeki baskıyı hissediyorsun ama gerginlik hiç emzirmemişlere göre daha hafif oluyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…