Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen... Çok sıkıntı çektiğimiz için bunca şeyi göze alıp ameliyat masasına yattık yada yatmayı göze aldık.. yaşamayan asla anlamaz

SAMİMİYETİNE İNANDIM KUZUM BU ARADA ÇOK TATLISIN SEN YAŞTA UFAK SANIRSAM YADA MİNYONSUN
Yaa çok teşekkür ederim pek minyon değilim aslında boy var da kilodan ufak duruyo olabilir omuzlar yaş 25. Bir haftam var tam haftaya bugün 9 da ameliyat mümkün olan ilk zamanda foruma giricem zaten örtmen sözü

Farah diye bir arkadaşımız vardı takip ediyor mu acaba geçen salı ameliyat olacaktı galiba nasıl geçti ?

Süpersin ya. Aynı bendeki durumda bu. Oradaki ikizlere bakışları değişti adamın. Benimde yürürken değmeyin keyfime . Göbek içeri, göğüş dışarı ..... üffffff bir havalara girdim ya hiç sorma

Yaa çok teşekkür ederim pek minyon değilim aslında boy var da kilodan ufak duruyo olabilir omuzlar yaş 25. Bir haftam var tam haftaya bugün 9 da ameliyat mümkün olan ilk zamanda foruma giricem zaten örtmen sözü
Eh çokta büyük sayilmazsin kuzum çok doğru bir karar almışsın şimdi düşündüm de 32 yaşındayım keşke 7 yıl önce olsaymışım.. Az sure değil yani.. Hakkında hayirlisi olsun sağlıkla gir çık inşallah..

Kızlar inanılmaz kas ağrım var, sol kolumu hiç kıpırdatamıyorum, koltuklarında çok garip bi ağrı var.. çok pişmanım çok

Kızlar inanılmaz kas ağrım var, sol kolumu hiç kıpırdatamıyorum, koltuklarında çok garip bi ağrı var.. çok pişmanım çok
İlk defa denk geldim aşırı ağrılı bir arkadaşa.. sakın ol kuzum ağrılarını yürüyerek ve bol su içerek hafifletebilirsin ağrı kesici al.. arkana 3 yastık koyup oturur vaziyette dinlen sakın düz yatma ağrı yapar ilk günler.. yarın çok daha iyi olacaksın sonraki gün çok çok daha iyi hepimizin ağrı eşiği farklı mutlaka ama öncelikle psikoloji çok önemli geçecek böyle kalmayacak kendini oyala telefonla düşünmemeye çalış..

Öyle düşünme ilk bi iki gün ben de gerek var mıydı bu kadar ağrıyı çekmeye diye düşünmedim dersem yalan olur ama inan ki çabuk iyileşiyorsun yarın biraz daha iyi olacaksın

Sevgili kattina yarın seda hanıma muayneye gidiyorum, ameliyatını hangi hastane de yaptı senin canım

Yapma, böyle düşünme hiç. Ağrın olacak tabiki ama bu çektiğin ağrıları kendi istediğin birşey için çekiyorsun şu anda. Ağrılardan ziyade kendine yeni haline vermeye çalış. Bende ilk iç gün kötü geçti. Gerginlikten patlayacak gibi oluyordum. Bir kez o kadar şiddetli oldu ki nefes alışım bile etkilendi. Bol bol yürü diyebilirim. Hala dayanamıyorum diyorsan doktorunu ara, belki damar yolundan ağrı kesici vermek daha etkili olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…