Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok çok teşekkür ediyorum canım ilgine. Bugün masaj verdi doktor yalnızca yukardan aşağıya doğru üstlere yapacakmışım protez yerine insin diye sola daha çok yapacakmışım. Sabretmem gerektiğini sizlerden öğrendim iyiki yoksa çok farklı psikolojide olurdum şimdi :KK43: senin de düzelmesine çok sevindim inanki 6 ay dolduğunda süper olsunlar inş :)
Valla neler gorduk, kesin duzelir:) merak etme. Kacinci gunun , agri var mi:KK43:

Çok çok teşekkür ediyorum canım ilgine. Bugün masaj verdi doktor yalnızca yukardan aşağıya doğru üstlere yapacakmışım protez yerine insin diye sola daha çok yapacakmışım. Sabretmem gerektiğini sizlerden öğrendim iyiki yoksa çok farklı psikolojide olurdum şimdi :KK43: senin de düzelmesine çok sevindim inanki 6 ay dolduğunda süper olsunlar inş :)
hepimizin güzel olsun en kısa sürede iyileşelim inşallah.yıllarca bekliyoruz maddi manevi sıkıntı yaşıyoruz.Alllah herkese sıkıntısız geçirmeyi nasip etsin ameliyatları.

Valla neler gorduk, kesin duzelir:) merak etme. Kacinci gunun , agri var mi:KK43:
6. Günüm bugün artık rahat yatıp kalkıyorum ağrım Yok çok şükür ama doktor masaj yapınca biraz baskı hissim arttı o kadar. ilk 3 gün zor diyorlardı tecrübeliler gerçekten öyleymiş sonrasında rahatlıyor insan. Sen de hiç korkma inan biz kadınlar nelerin üstesinden gelmiyoruz bu ameliyatın ağrıları çok da büyütülecek boyutta değiller hele ki sonunda güzellik varsa bize hiç gelir bunlar :KK66:

Yükseliyordu ben nasıl beklicem 2 ay yaza denk geliyor
Bu karari aldiktan sonra beklemek zor evet ama sonucta bu bir estetik ameliyat, saglik icin gerekli bir sey degil, moralinizi bozmayin lutfen, once kan degeriniz duzelsin sonra isterseniz tekrar dusunursunuz, iki ay sonrasi daha mart, ameliyat olup yaza kadar stediginiz forma kavusabilirsiniz, bir ay sonra bana doktor cogu sey serbest demisti deniz havuz dahil, seklinin tam oturmasi da uc ay diyorlar yani her kosulda yaza kadar vaktinuz var, once sagliginizi ihmal etmeyin bunlar sonraki dusunceniz olsun

Bende fotoğraf yüklemek hem sizin cc konusunda fikirlerinizi almak hemde sizinkileri görmek istiyorum fakat o kadar yoğunum ki daha yeni popomu koyup oturabildim. Cumartesi tahlillerim yapılacak, salı günü ameliyat :KK64::KK64:

Ben 400 cc için zorlayacağım muhtemelen de olacağını düşünüyorum 7 cm meme dokum var ve kafesimin geniş olduğunu düşünüyorum ayy düşüncesi bile çok heyecanlı. :KK73::KK73:

Emzirme dönemi bittikten sonra 3 ay geçmesi gerekiyor ondan sonra dikleştirme yapabilirsin canım.. daha çok var sana hamilesin sanırsam Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 17 aylık oğlum 14 aylıkken bıraktı emmeyi 12 gün önce büyütme ameliyatı oldum şükür sorunsuz geçti.. darısı sana olsun..
Sagol canm düşünüyorum eşim karşı ama ben istiyorum

ya cnm sürekli düşük izliyorsa kan değerin demekki senin bünyen o yani.. benim oğlumunda hep düşük doktor ilacı bıraktırdı böyle kabul edeceğiz normal değeri bu dedi.. şükür akdeniz anemisi değil sadece değerleri düşük izliyor bu normal azda olsa olabilen bi durummuş.. sende öylesin belki.. bol bol pekmez ve siyah çekirdekli kuru üzüm tüket baya yükseltiyor.. vazgeçme ameliyattan..
Benimde akdeniz anemisi değil normal degerim bu yıllardır.şimdi kan ilacina başladık bakalım 1 ayda bir değişme olucakmi olayı abarttilar.Yok masada kalirsin yok iyilesemezsin.moralimi bozdular

Doktorun fikri çok önemli canım. Başka doktora göründünmü. Sonra siparişle meme bu kadar olur diyor. Sana 350 cc giderse zaten doktor yapar. Bana uygun en büyük protez dersen daha uygun olur. Doktorlara 350 cc veya 400 cc tak deyince bu konu onların uzmanlık alanı hoş olmuyor. Sadece bana uygun en büyük cc demen daha mantıklı bence. Sende resim varmı?
var canım resim, ya haklısın ben de öyle diyordum ama ameliyat olan ve resmimi gören herkes diyor ki sakın senin vücuduna o boyutla gitme pişman olursun istediğin büyüklüğe kavuşamazsın

Kızçeler selam bende geldim.. ve tabiiki benimde konum aynı. ama ben bin dr gezip kafa karıstırmak istemiyorum. İstanbul Bakırköydeyim. İstanbulda önereceğiniz bir doktor var mı ? veya güncel yuvarlak 350 cc ameliyatı olmuş biri varmı ağrısı sancısı vs ne kadar sürüyor ve sonrasnda iyiki diyor musunuz ? Eski sütyennler gömlekler bodyler ne olacak bedenlerimiz mmi buyuyecek bodylerde ? Mayıs ayında ameliyat olmak istiyorum. kaliteli ve güzel çalışan dr önerileriniz ricadır.

ameliyattan sonra kg alınıyor mu ?
ne kadar zaamanda işe baslanıyor
cevrenız anlıyor mu hemen ?
ofiste apartmanda markette sokakta

cevaplarsanız cok mutlu olurum.
sizce 9000 tl çok fiyat mı yuvarlak 350 cl kaas altı silikon için
sevgiler

Arkadaslar bende göğüs büyütme estetigi olmak istiyorum suan doktor arastirmasindayim . Iki tane doktorla görüştüm boyum kisa kilom 47 ve goguslerim hic yok .ona ragmen iki doktorlarin ikiside kas alti 300 un altinda olmaz ve yuvarlak dediler. Ozellikle cok küçük göğüslü olupta yaptiran arkadaslara soruyorum , kac cc yaptirdiniz? Memnun musunuz ? Cok belli oluyor mu?

fiyat olarak ne dediler size ?

Arkadaslar bende göğüs büyütme estetigi olmak istiyorum suan doktor arastirmasindayim . Iki tane doktorla görüştüm boyum kisa kilom 47 ve goguslerim hic yok .ona ragmen iki doktorlarin ikiside kas alti 300 un altinda olmaz ve yuvarlak dediler. Ozellikle cok küçük göğüslü olupta yaptiran arkadaslara soruyorum , kac cc yaptirdiniz? Memnun musunuz ? Cok belli oluyor mu?

fiyat olarak ne dediler size ?

Benimde memelerim yokdu inanın dümdüzdü 1 yıl önce 400 cc takıldı dual plan ( yarısı kas altı) 1.78 boyum 68 kıloyum pilates hocasıyım ınan 1 haftamda ders verıyordum hıc agrım vs olmadı gosus kasını zorlayacak hareketler yapılmadıgı surece hıcbır sıkıntı olmadı yuvarlak protez takıldı dual plan oldugu için damla seklınde oldu memelerım suan kendı memem gbı hıc anlasılmıyor meme ucu kesısıyle yapıldı oyuzden izimde yok :) sormak istedıgın benım kacırdıgım bırsey varsa yaz seve seve cevaplarım

Benzer fiziksel yapılara sahıbız 350 cc taklacak bana ama yuvarlak damla degıl ssnırıım
tek bır dr ıle konustum su ana kdr
sızden bilgi almak ısterım ıse ne kdr zamanda donsunuz
sargılar ne kdr zamanda cıktı
ılk nasıl bır sey cıkıor ortaya
tesekkurler

Benimde memelerim yokdu inanın dümdüzdü 1 yıl önce 400 cc takıldı dual plan ( yarısı kas altı) 1.78 boyum 68 kıloyum pilates hocasıyım ınan 1 haftamda ders verıyordum hıc agrım vs olmadı gosus kasını zorlayacak hareketler yapılmadıgı surece hıcbır sıkıntı olmadı yuvarlak protez takıldı dual plan oldugu için damla seklınde oldu memelerım suan kendı memem gbı hıc anlasılmıyor meme ucu kesısıyle yapıldı oyuzden izimde yok :) sormak istedıgın benım kacırdıgım bırsey varsa yaz seve seve cevaplarım

Benzer fiziksel yapılara sahıbız 350 cc taklacak bana ama yuvarlak damla degıl ssnırıım
tesekkurler

tesekkurler

Kızçeler selam bende geldim.. ve tabiiki benimde konum aynı. ama ben bin dr gezip kafa karıstırmak istemiyorum. İstanbul Bakırköydeyim. İstanbulda önereceğiniz bir doktor var mı ? veya güncel yuvarlak 350 cc ameliyatı olmuş biri varmı ağrısı sancısı vs ne kadar sürüyor ve sonrasnda iyiki diyor musunuz ? Eski sütyennler gömlekler bodyler ne olacak bedenlerimiz mmi buyuyecek bodylerde ? Mayıs ayında ameliyat olmak istiyorum. kaliteli ve güzel çalışan dr önerileriniz ricadır.

ameliyattan sonra kg alınıyor mu ?
ne kadar zaamanda işe baslanıyor
cevrenız anlıyor mu hemen ?
ofiste apartmanda markette sokakta

cevaplarsanız cok mutlu olurum.
sizce 9000 tl çok fiyat mı yuvarlak 350 cl kaas altı silikon için
sevgiler
Slm hoşgeldin.. bende güngören de oturuyorum ama kadikoy de ameliyat oldum Opr.dr seda afsuroglu doktorum yüzde bimilyon ilgili bir doktor.. bugün 12.günüm hala whatsapptan veya telde konuşarak takip ediyor beni sürekli resim istiyor uzak olduğu için kontrollerin arasını uzun tuttuk ama resimle 2 günde bir yorum yapıyor. Kasaltı 300 cc mentor taktı bana bin şükür ağrı sancı yaşamadım hastanede zaten 45 dk bir ilgilendi hemsire çıkarken de doktor seruma bişeyler karıştırıp verdirdi 24 saat yetti o ilaç eve gelince rahat bir süreç yaşadım ve 10.gün iş başı aldım eve verdiği ilaçlar da keskin ve etkiliydi sorunsuz geçirdim.. çok doktor gezmedim 3.doktorda karar kıldım enerjisi çok yüksek bir kadın ben çok memnun kaldım hayırlı süreçler sanada..

Slm hoşgeldin.. bende güngören de oturuyorum ama kadikoy de ameliyat oldum Opr.dr seda afsuroglu doktorum yüzde bimilyon ilgili bir doktor.. bugün 12.günüm hala whatsapptan veya telde konuşarak takip ediyor beni sürekli resim istiyor uzak olduğu için kontrollerin arasını uzun tuttuk ama resimle 2 günde bir yorum yapıyor. Kasaltı 300 cc mentor taktı bana bin şükür ağrı sancı yaşamadım hastanede zaten 45 dk bir ilgilendi hemsire çıkarken de doktor seruma bişeyler karıştırıp verdirdi 24 saat yetti o ilaç eve gelince rahat bir süreç yaşadım ve 10.gün iş başı aldım eve verdiği ilaçlar da keskin ve etkiliydi sorunsuz geçirdim.. çok doktor gezmedim 3.doktorda karar kıldım enerjisi çok yüksek bir kadın ben çok memnun kaldım hayırlı süreçler sanada..
bende yarın randevu alayım ben 5. veya 6 gun baslayacagımm ise sanırım

X