Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım bence 350 ve uzerini zorla derim. Bana 350 cc takildu tamam doğal cok guzel görünüyor ama yinede o kadar ameliyat olmusken keske bir tik fazlası olsa diyorum. Benim fotolara bak istersen izlerim seni. 300 ve altı o kadar agri ve annestezi için değmez bence. Ama ne istedigine bagli. Birde dokun varmi varsa 300 bile cok guzel durabilir ama benim cok azdi bu yuzden Bana 300 deseydi olmayacaktim yada baska dr a gidecektim. Suan memnunum gerci ama 400 bile olsa hayir demezdim
Benim 300 cc kasaltı altı mentor takıldı ama hiçte öyle değmez değil görüntüm.. önceden 8 cm olan dokum 14 cm çıktı ben çok memnunum görüntümden.. belli bir standarta sokmak imkansız herkesin beden yapısına göğüs kafesine göre değişir protez ebatı.. önemli olan vücuda uyumlu doğal ve tatmin edici büyüklükte olması bence.. burda 260 cc ile bile gayet kocaman görüntüye kavuşmuş arkadaşları da gördük çünkü..

Kızlar birde şöyle bir durum var ki, bence en önemlisi, her cc herkeste aynı olmuyo, herkesin vücut yapısı farklı, 350 cc birine çok büyük oluyo, birine küçük..yani herkesin vücuduna uyanı istemesi gerekiyo bence
aynı düşünce yapısındayım canısı.. mesela bana 350 mümkün değil sığmaz dedi doktorum..275-300 arası diyordu 300 tam olmuş iyikide olmuş :KK200:

Benim 300 cc kasaltı altı mentor takıldı ama hiçte öyle değmez değil görüntüm.. önceden 8 cm olan dokum 14 cm çıktı ben çok memnunum görüntümden.. belli bir standarta sokmak imkansız herkesin beden yapısına göğüs kafesine göre değişir protez ebatı.. önemli olan vücuda uyumlu doğal ve tatmin edici büyüklükte olması bence.. burda 260 cc ile bile gayet kocaman görüntüye kavuşmuş arkadaşları da gördük çünkü..
Acemilik işte sana yazmışım sandim ilk...ameliyat olmuşsun sende ama Ben biraz tatminsizim sanırım canim yillarca memesiz gezmekten belki de büyük olsun istedim. Küçük diyemem tabi belkide vücut yapimla da alakali. Kimse anlamaz ameliyat olduğumu bilmeyen farketmez bile

kızlar bakın kazak altı görüntüme ben bayıldım incecik bir sütyen var içimde (tabi korse sütyenim)

Eklentiler

• 16142807_10154953174262458_7336192385462478042_n.jpg
    16142807_10154953174262458_7336192385462478042_n.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 57
Kişiye göre değişiyor galiba ağrılar canım ben hiç şikayet boyutunda ağrı çekmedim çok ağrıyınca ilaç aldım geçti..en kötü ihtimalle 1 hafta olduğunda geçer cnm..
Bakalım ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı ama ertesi günü başladı ağrılarım. Biter yarına kadar inşallah bana olabilcek en büyük cc takıldığı için derim aşırı gergin o yüzden galiba ağrılarımın şiddetide..

Canım bana da mentor kullanılacak 350 takılsın istiyorum bende resmin varsa izleyebilir misin sakıncası yoksa göreyim haftaya benim de ameliyatım cc konusunda bşraz sorun yaşıyorum doktor 275-300 civarı uygun gördü bana ama ben 350 istiyorum :KK43:
Bana 365 cc kas zarı altı takıldı. Önceden 10 cm dokum vardı ama ben baya büyük istediğim için bu bile fazla büyük değilmiş gibi geliyor ama doktor dolu c cup hatta d cup olabilirsin bile dedi. Daha 3, günüm bakalım

Kizlar göğüs büyütme degil derdim zaten buyukler(90) lar boyum kilomla orantili yani seviyorum ama sarkik şimdi hamileyim iyyce sarkti sert ve dik istiyorum oluuormu sakincalari varmi emzirme suresi bitince acaba olsammi diyorum sonraki emzirmelerde sorun olurmu cesaret e ihtiyacim var

Bana 365 cc kas zarı altı takıldı. Önceden 10 cm dokum vardı ama ben baya büyük istediğim için bu bile fazla büyük değilmiş gibi geliyor ama doktor dolu c cup hatta d cup olabilirsin bile dedi. Daha 3, günüm bakalım
Benim de 10 cm dokum. Aslinda dokusu olanda agri daha az oluyo diyolar ama demekki baya germis hakkaten protez.. gecer elbet bir iki gune. Ilacla da kontrol altina alirsin ins

Kizlar göğüs büyütme degil derdim zaten buyukler boyum kilomla orantili yani seviyorum ama sarkik şimdi hamileyim iyyce sarkti sert ve dik istiyorum oluuormu sakincalari varmi emzirme suresi bitince acaba olsammi diyorum sonraki emzirmelerde sorun olurmu cesaret e ihtiyacim var
Selam, ben ve Larimar Larimar da emzirme sonrasi olanlardaniz. Yani ben olucam 3 haftaya, Larimar Larimar oldu. Bir sıkıntısı yok sukur

X