Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Slm kızlar mutlu pazarlar.. bugün bandajsız duş aldım artık sadece gazlı bez yapıştırıyorum dikişlere.. yalnız memişlerim yamuldu sanki resim aticam tecrübeli arkadaşlar bi baksada içimi rahatlatsalar..

Hastamiz Bugun nasillar acaba:KK54:
Çok sağol canım düne göre çok daha iyim çok şükür :) yalnız ayağa kalkarken kendimi tosbağa gibi hissediyorum ne zor işmiş aslında :KK66: dikiş sancım hiç olmadı şükür kaburgalarımdaki baskı hissi de Yok denecek kadar azaldı ama kaslarım ağrıyo kollarım da rahat değil zorlamıyorum zaten. Zor kısmını atlattım çok şükür darısı başına inş :KK66:

Slm kızlar mutlu pazarlar.. bugün bandajsız duş aldım artık sadece gazlı bez yapıştırıyorum dikişlere.. yalnız memişlerim yamuldu sanki resim aticam tecrübeli arkadaşlar bi baksada içimi rahatlatsalar..
Canım o yamulma değildir merak etme, biri diğerine göre daha ödemlidir:KK66: o yüzden sana eşitsiz ve yamuk geliyodur

Çok sağol canım düne göre çok daha iyim çok şükür :) yalnız ayağa kalkarken kendimi tosbağa gibi hissediyorum ne zor işmiş aslında :KK66: dikiş sancım hiç olmadı şükür kaburgalarımdaki baskı hissi de Yok denecek kadar azaldı ama kaslarım ağrıyo kollarım da rahat değil zorlamıyorum zaten. Zor kısmını atlattım çok şükür darısı başına inş :KK66:
Super:halay: insallahhhh :dua:

Kızlar bende şubat başı ameliyat oluyorum meme dokumda çok az yani 70 a bile doldurmuyor 265 cc yuvarlak kas üstü olur dedi doktor ben daha fazla istediğimi söyledim ama minyonsun ve göğüs kafesinde küçük sığmaz dedi çokmu küçük olur ne diyosunuz
canim korkma benim 240 cc kas alti ve gayet de guzel oldu. Ben de minyonum suan b ile c arasi oldu cok da begendim. Hic kucuk degil doktora guven

Larimar Larimar tecrübeli arkadaşlar hep yazıyorlar ya canım her doktorun tekniği farklı diye benimki de öyle oldu ben hazırlamıştım kendimi ameliyat sütyenine direnlere falan ama kendime geldiğimde yoklardı :) hatta hiç sütyen takmayacakmışım bu sargılardan sonra memeler kendikendine şekil alacakmış. Daha tam görmedim şekillerini ama memeli olmak çok güzel bi duyguymuş :KK66:
Ben sargilar ve direnle uyanmistim ama hic bi sıkıntısı olmadi. Ertesi gun sutyeni giydirdiler gonderdiler.

Kizlar bugun 12. Gun arada geceleri cok agrim oluyo. Dun gece uyuyamadm agridan ama doktor normal ve gececek dedi. Ben dayanamayip gittim calvin klein'den sporcu sutyeni aldim yeni heves gibi :KK200::KK200: biraz daha zaman gecsin o zaman giyicem. Siz be zaman normal sporcu sutyenine gectiniz? Bunun onunde fermuar yok tereddut ettim...
Memeli olmak guzel bir duyguymus.:nazar:

Ben sargilar ve direnle uyanmistim ama hic bi sıkıntısı olmadi. Ertesi gun sutyeni giydirdiler gonderdiler.
Kaç gün oldu senin dedim ama gördüm canım 12 gün olmuş benim gece çok rahat ama sabah uyanınca baskı hissi ve gerginlik oluyor 1 2 saat sonra geçiyor. Sen nasıl yatıyorsun ben 3 yastıkla dik yatıyorum sorunsuz oluyor 1 gece düz yattım sabah acayip ağrım oldu 9.gün bugün..

Son düzenleme:
Kaç gün oldu senin dedim ama gördüm canım 12 gün olmuş benim gece çok rahat ama sabah uyanınca baskı hissi ve gerginlik oluyor 1 2 saat sonra geçiyor. Sen nasıl yatıyorsun ben 3 yastıkla dik yatıyorum sorunsuz oluyor 1 gece düz yattım sabah acayip ağrım oldu 9.gün bugün..
Aman bnm de 3 yastik... bi de yarin is basi olacak hic icimden gelmiyo ne yalan soyleyim

arkadaşlar merhaba. bu cuma yakup beye ameliyat oldum. yakın zamanda olan yada olmayı düşünen varsa konuşmak ikimize de iyi gelir diye düsünüyorum

Aman bnm de 3 yastik... bi de yarin is basi olacak hic icimden gelmiyo ne yalan soyleyim
Bende yarın iş başı ama ben pek heveslerim sıkıldım evde ise gitmek iyi gelecek.. zaten geç gidip erken çıkacağım havam degisir biraz..

Kızlar doktoruma rsm atıp yamuk sanki diye yazdım saolsun içimi rahatlattı yamuk falan değil dedi şeklini tam almadı hem ameliyat oncesi de sol memen büyüktü dedi haklı çok hafif bir fark vardı ödemler inince hiç belli bile olmayacak dedi.. ameliyat öncesi resmimi attı kendi çektiği şuanda mükemmeller dedim ki susuyorum hocam ellerinize sağlık :halay: Seda hanımda en sevdiğim yön sorularıma hemen cevap almam :KK76:

Kızlar doktoruma rsm atıp yamuk sanki diye yazdım saolsun içimi rahatlattı yamuk falan değil dedi şeklini tam almadı hem ameliyat oncesi de sol memen büyüktü dedi haklı çok hafif bir fark vardı ödemler inince hiç belli bile olmayacak dedi.. ameliyat öncesi resmimi attı kendi çektiği şuanda mükemmeller dedim ki susuyorum hocam ellerinize sağlık :halay: Seda hanımda en sevdiğim yön sorularıma hemen cevap almam :KK76:
oyle ya önceki resimlere bakınca diyecek bir sey olmuyor :) için rahatlamıştır iyi olmus sorduğun

arkadaşlar merhaba. bu cuma yakup beye ameliyat oldum. yakın zamanda olan yada olmayı düşünen varsa konuşmak ikimize de iyi gelir diye düsünüyorum
Merhaba bende geçen cuma oldum kasaltı 300 cc konuldu ağrı acı süreci geçti şükür senin nasıl oldu ameliyat şimdi nasılsın

X