Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Daha after photo yok. Takip ettim. Doktor daha buyugu sana olmaz deyip durdu, adam kucuk gogus seviyosa mahvoldum kizlarr :bicak::bicak:

Aynen doktorların kendi zevklerinin elinde kalıyoruz demek ki. Yumuşaklık konusunda da zaman içinde senden geri dönüşüm bekliyorum çünkü mentor beni mutlu etmeyecek tahmin edebiliyorum.

Kızlar bugün 2.günüm çok şükür iyiyim.. ameliyat sürecim rahat geçti hastane ultra lux değildi ama ilgi alaka süperdi tam not aldı tüm çalışanlar benden.. Opr.dr seda afsuroglu doktorum anlaşmalı hastanesi kadıköy özel çağıner hastanesi idi.. cuma akşam 4 e doğru sakinleştirici yaptılar asansöre binmeden uyumuşum uyandığımda odamdaydim ve ameliyat bitmişti ağrıyla uyandım ama hemen ağrı kesici yaptılar 15 dk sonra çok rahattım.. Tüm gece 45 dk bir hemsire kontrole geldi tansiyon ateş olctu iğne yaptı çok rahat gece geçirdim.. dün Dr geldi dikişlere baktı taburcu etti gayet iyi durumdalar dedi eve geldim evde de rahatım uzun süre yatarsam sırt ağrım oluyor ama çok normal o da.. wc ye kendim gidiyorum ilk andan itibaren kendim yatıp kalkıyorum.. dün bulantim coktu emedur aldım şükür bugün o da geçti.. her geçen saat daha iyi oluyorum çok mutluyum memisler tam istediğim gibi ve düne göre bir tık daha yumuşak bugün.. tek sıkıntım oğlumu kucaklayamamak çünkü çok üzülüyor almadığım için..

Yanlis hatirlamiyorsam seninde kas ustuydu dimii?
2.gunden itibaren gunde 2kez dus aliyorum tekim
Bendemi bi anormallik var doktorun elimi cok hafifmis anlamadim 4-5 saat uyuyup kalaninda disardayim :nazar:
Merhabalar yeni katıldım bende haftaya kas üstü olacağım sizde anladığım kadarıyla kas üstü oldunuz biraz tecrübelerinizden bahsedermisiniz çok teşekkürler şimdiden

Aynen doktorların kendi zevklerinin elinde kalıyoruz demek ki. Yumuşaklık konusunda da zaman içinde senden geri dönüşüm bekliyorum çünkü mentor beni mutlu etmeyecek tahmin edebiliyorum.
Yumusaklik suan cok iyi normal gogus gibi ama boyut hic yok. Hic gram yok. Ya allah icin en azindan her ikisine de 240 cc takildi hic oynamaz mi? Doktor denettiginde superdi ve 1 beden buyugu cok buyuk olmustu. Ameliyat sonrasi sargi acildiginda da vardi. Neden boyle simdi? Resmen ice cokmus ya da cevredi de sis. Gogus kafesim sis galiba oluyo mu oyle yoksa kendimi mi kandiriyorum?

Daha after photo yok. Takip ettim. Doktor daha buyugu sana olmaz deyip durdu, adam kucuk gogus seviyosa mahvoldum kizlarr :bicak::bicak:
Merhaba .merak etme ilk yapıldığında çok küçük oluyor odem olmasına karşın protez yerleştik büyütüyor benim öyle oldu.deri gevsiyor ve yerleşiyor. Bence kendini üzme .biraz bekle.

nihal_19 nihal_19 doktor randevun ne zaman, ameliyatta deneme yapmış mı doktorun. Benim polytech şimdilik tercih etmeme sebeplerimden biri de şuydu, Naci Çelik kullanıyor mesela onla görüşmüştüm, 3D vectraya sokuyor birlikte karar veriyoruz, ona göre tek bir silikon sipariş verip onu takıyor. Ben ne olursa olsun ameliyatta işlerin değişebileceğini düşündüğümden ve mentorla nerdeyse iki katı fark olduğundan ilk aşamada mentor damla taktırmak istedim, ama sertlik konusu maalesef pek umut vermiyor, 12.günümdeyim.

nihal_19 nihal_19 doktor randevun ne zaman, ameliyatta deneme yapmış mı doktorun. Benim polytech şimdilik tercih etmeme sebeplerimden biri de şuydu, Naci Çelik kullanıyor mesela onla görüşmüştüm, 3D vectraya sokuyor birlikte karar veriyoruz, ona göre tek bir silikon sipariş verip onu takıyor. Ben ne olursa olsun ameliyatta işlerin değişebileceğini düşündüğümden ve mentorla nerdeyse iki katı fark olduğundan ilk aşamada mentor damla taktırmak istedim, ama sertlik konusu maalesef pek umut vermiyor, 12.günümdeyim.
Turkiyede polytech mi pahali? Ben ameliyata girerken doktora israr edince 240 takti ama daha buyugu olmaz sana dedi. Cok sisman gosterir zaten kisasin dedi. Ameliyat sonrasi ertesi gun goguslerimi gosterdi cok basatili gecti drdi garanti belgelerini verdi.sali gunu randevum var

nihal_19 nihal_19 bu arada göğüs kafesim şiş galiba dediğin şey mi, iki göğsün ortası iman tahtası denilen o boşluk resmen havaya kalkış gibi. Gibi değil öyle yani, 2-3 cm fark var, gergin baya.
Doktorum ödemler geçince Küçülecek defi, burda bazı arkadaşlar büyüyo diyo, şu an yine iyi de büyürse baya mutsuz olurum:/

nihal_19 nihal_19 bu arada göğüs kafesim şiş galiba dediğin şey mi, iki göğsün ortası iman tahtası denilen o boşluk resmen havaya kalkış gibi. Gibi değil öyle yani, 2-3 cm fark var, gergin baya.
Doktorum ödemler geçince Küçülecek defi, burda bazı arkadaşlar büyüyo diyo, şu an yine iyi de büyürse baya mutsuz olurum:/
Ben buyumezse dayanamam bi daha allah korusun ameliyat da olmam. Gogus ortasi sis heralde. Umarim buyur. Hic fark yok suan

nihal_19 nihal_19 ben de aynı olmasına şaşırıyorum şu an ve üzülüyorum:/ bu arada göğüs kafesin benimki gibi dar da durmuyo ki neden doktor daha fazlası olmaz demiş acaba. Neyse işallah seninkiler büyür, benimkiler de büyümez

nihal_19 nihal_19 ben de aynı olmasına şaşırıyorum şu an ve üzülüyorum:/ bu arada göğüs kafesin benimki gibi dar da durmuyo ki neden doktor daha fazlası olmaz demiş acaba. Neyse işallah seninkiler büyür, benimkiler de büyümez
Boyum cok kisa. 157 ye 49 kiloyum. Denedim implantlari kol altima yayildi.

Arkadaslar Merhaba.
ameliyat oncesi ve sonraı ,15. gun ve 4. ay fotograflarımı albumumde gorebilirsiniz.
Goguslerimin alt kafes arasındaki farkı bir fotografta daha net goruluyor. 4 ay ve ustu ameliyat suresi gecen ve boyle bir farklılık yasayan arkadaslar yorum yazabilirler mi?Su an gercekten cok mutsuzum. ve eminimki doktora gitsem düzelecek daha diyerek gönderecek (tüm doktorların ortak yaklasımı)
deneyim yasayan arkadasların goruslerini rica ediyorum
sevgiler

X