Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Herkese merhaba soru sorabileceğim en aktif burayı buldum ne kadar alakalıdır bilmiyorum ama :)
Göğüs büyüme kaç yaşa kadar sürer ve bir on kilo alınsa sizce büyür mü? dk hapıyla büyür mü? iyi forumlar
18 yaşından Sonra bu ameliyat yapılıyor diye biliyorum. Kilo alımımemeden önce göbek simit bölgesinde yağlanma ile belli olur ilk,keşke oralar dolmadan tüm yağlar memeye gitse ama olmuyor işte :)) Meme yapacağız diye kilo alıp vücudu bozmak çok büyük kötülük bence :))
Doğum kontrol hapları hormon içerir,bazı kişilerde göğüslerde hassasiyet ve şişme görülebilir ama geçici birşeydir bu. Örneğin bir beden büyüme bile yapmaz,başka sorunlar yaratabilir. Çok masum bir ilaç değildir,sırf gögüs büyüsün diye Doğum kontrol hapı kullanılmaz.

Herkese merhaba soru sorabileceğim en aktif burayı buldum ne kadar alakalıdır bilmiyorum ama :)
Göğüs büyüme kaç yaşa kadar sürer ve bir on kilo alınsa sizce büyür mü? dk hapıyla büyür mü? iyi forumlar
Ergenlik bitene kadar surer sanirim sonrasi da pek umutlu degilim, ben ergenlilte kilo alamadim cok zayiftim gelismedi simdi zoraki alti yedi kilo aldim cok hafif etki etti en az oraya gidiyor kilo, ama ege gogus dokun varsa biraz on kilo dq ekler uzerine, o hap vs gecici oldugunu okumustum ustelik sadce gogus buyutme icin kullanilacak haplar degil tavsiye edilmiyor

Ya bi sey sorsam benim bu sutyen acayip sıkıyo dolayisiyla vucudum belime kadar bereli gibi renk yok ama agrisi var sanki bi yere carpmisim gibi ben neredeyse hic cikarmadim bu sutyeni ondan mi acaba cikarmak gerekir mi kaburgalarimin bittig yere kadar dokununca aciyor bere gibi boyle bi sey yasayan var mi

inşallah @FATOSB0 çok güzel oluyor zamanla.dolgusuz desteksiz sütyen bakmak ne kadar güzelmiş.yazın serbest serbest gezcez ohhh sefamız olsun.:duduk::KK49:yarın 1 ayım doluyor benim.şişlikler var ama bi tık daha küçük olsaymış diyorum gözüme büyük geliorlar ama inecek diyorlar hep.ben hala sabırsızlıkla bekliyorum.2.ayda nasıl olcak inşallah göreceğiz :KK66:
Benim de dun bir ayım bitti. Ben de şişlikler indikce keske bir tık daha büyük olsaymış diyorum :)

Ergenlik döneminde büyümediyse ameliyat dışında bi çözüm yok maalesef. Tecrübeyle sabittir :KK66: ben üniversite yıllarında yaklaşık 18 yıl önce kutusu 200 tl den göğüs büyütme haplarını da denedim hiç bir etkisi olması birsürü para boşa gitti ve evlendikten sonra o yüzden tedavi gördüm. Prolaktin hormonumu yükseltmiş meğer yani süt hormonu o da çocuk olmasını engelledi bi süre. Benim hamilelikte de Doğum sonrası da büyümediler boş yere hormon dengenizi bozmayın bence

üzülme 2 gün bile sürmeyecek sadece dinlen dikkat et yorma sakın kendini.kas altı kas üstüne göre biraz daha sıkıntılı oluyor ama hrkes pişmanlık yaşıyor inan.ben olalı 1 ay oldu 3. haftamda artık oturup ağladım niye yaptırdımki geri mi çıkarttırsam acaba diye.söküp atasım geliyoırdu.bir sürü de aksilikler yaşadım.ama şimdi çok mutluyum.kızımla eski fotolara akıp ayyy iyiki de oldum diyorum.şimdi de olsa yıne yaptırırdım.sabret birazcık.her şey çok güzel olcak:KK76::KK19:

Umarim cnm ya 2 . Gundeyim hani 2 gunden sora neysede 3 hafta ne ya :KK43:bide cnm bende meme iki meme ucu pek ayni degil birine 250 koydu diyerine 300 kas alti bitde diklestirme odem baya var suan ama bi meme ucu daha asada yani baya farkediliyor.. ödemden sora ayni olur o dedi ztn daha dur ikinci günlükler dedi ama bilemedim ... sendede boyle bisey oldumu

Burada beni etiketleyip ameliyat sonrası sütyen yazmışsın ama devamı gelmemiş. Tekrar yaz istersen :KK66:
evet onu sildim sandım yarım kalmış kuzu şimdi farkettim ameliyat sonrası sütyen alacağım sanki sen öneride bulunmuştun onu soracaktım yedek almak için soruyorum..

Ya bi sey sorsam benim bu sutyen acayip sıkıyo dolayisiyla vucudum belime kadar bereli gibi renk yok ama agrisi var sanki bi yere carpmisim gibi ben neredeyse hic cikarmadim bu sutyeni ondan mi acaba cikarmak gerekir mi kaburgalarimin bittig yere kadar dokununca aciyor bere gibi boyle bi sey yasayan var mi
Alttan bi kopçasını aç istersen canım benimde çok sıkıyordu da öyle idare ettim. Zaten artık gündüzleri çıkaracaksın ya o zaman geçer hemen onlar rahatlar.

Alttan bi kopçasını aç istersen canım benimde çok sıkıyordu da öyle idare ettim. Zaten artık gündüzleri çıkaracaksın ya o zaman geçer hemen onlar rahatlar.
Ya bastan beri acikti zaten ama doktor kontrolde kapat dedi ama kapatmiyorum ben, ya cikarinca da tasiyamiyormusum gibi hissediyorum

X