Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

arzum77 arzum77 cnm ameliyat sonrası sütyen
Burda çok kötü kar var. En sonunda bende nasibimi aldım ayağım kaydı ve düştüm . Jet hızı ile toparlandım arkama bakmadan devam ettim Allah'a şükür Airbaglerim sağlamlar :)))) gözüm gibi baksamda kazalar olabiliyor canım .
kuzum ucuz atlatmışsın g.olsun.. sen döndün galiba eve kaçırmışım ben.. nasılsın şimdi

Öyleymis vallah.. bende burda surekli okuyodum sadece bir iki gün fln diye Demeki kisiden kisiye degisiyo. Sanada gecmis olsun.: ) umarim buukadaaar agri cektigime degeer en azindan
Cnm izleselim. Diklestirme arti protezleri merak ediyorum. Ben de olucam. Bikac gune foto koyarsin insallah.. gecmis olsun

Cnm evt 4 subat.. daha var ama buralari okudukca korkuyorum valla. Baya zor sanirim
korkma herkesin süreci farklı öldürmeyen her acı güçlendirir derler ya bizide güzelleştirecek bir ömürlük bir sonuç için değer 3-4 gün dayanmaya.. ben dr dan taburcu olurken ağrı kesici hap yerine iğne vermesini isteyeceğim kas gevşetici de olablir işte hastanede ne vuruyorlarsa ondan.. hemşire emeklisi refakatcım olacak hemde ameliyat hemşiresiydi annemin kuzeni drla konuş dedim tmm merak etme dedi evde iğne vurulmak formu okuduktan sonra çok çok mantıklı geldi bana.. umarım kolay bir süreç olur hepimiz için..

Herkese merhaba soru sorabileceğim en aktif burayı buldum ne kadar alakalıdır bilmiyorum ama :)
Göğüs büyüme kaç yaşa kadar sürer ve bir on kilo alınsa sizce büyür mü? dk hapıyla büyür mü? iyi forumlar

çokkk sağol cnm. inşallah :dua::dua: çıkar çıkmaz yazarım artık kızlar size. hayırlısıyla bir kavuşayım artık.
Bu gün sabah işe giderken mağazaların vitrinlerindeki mankenler gözüme çarptı. Sonrada güldüm. Yarın bu saatlerde bu mankenler gibi memeli olucam diye düşündüm :-)
inşallah 77CEYLAN 77CEYLAN çok güzel oluyor zamanla.dolgusuz desteksiz sütyen bakmak ne kadar güzelmiş.yazın serbest serbest gezcez ohhh sefamız olsun.:duduk::KK49:yarın 1 ayım doluyor benim.şişlikler var ama bi tık daha küçük olsaymış diyorum gözüme büyük geliorlar ama inecek diyorlar hep.ben hala sabırsızlıkla bekliyorum.2.ayda nasıl olcak inşallah göreceğiz :KK66:

Rica ederim :) 5100 + 200 tl muayene ücreti ödedim. Hastaneden ve personellerinden hiç ama hiç memnun kalmadım tek tesellim doktorum oldu . Katip Çelebi yi bilmiyorum ama iyi araştırın çünkü bu süreçte psikolojiniz de çok önemli. İlgi sıfırdı . Kimsenin umurunda olmuyorsunuz
bu konuda ben de bu fikre katılıyorum.eğer yanınızda size yardımcı ve destek olcak kimse yoska devletteki o umursamaz saçma sapan tavırlar insanı iyice geriyor.devlette olmuş biri olarak söyliyim özelde olmak çok daha avntajlı her açıdan.

Kizlar selam ben dün ameliyat oldum. Cok ama cokk agrimm var yani böyle agri olcani bilseydim aslaa yaptirmazdim nasil dayanicami bilmiyorum :KK43: asiri ödem. Ne kolumu ne de vucudumu kendi basimackaldirabiliyorum baskasi yardimci oldugunda bile ölüp bitiyorum ya. Dudagimda hafif uyustu sisti veya ucuk mu oldu anlamadim oldumu birisi böyle benim gibi???
üzülme 2 gün bile sürmeyecek sadece dinlen dikkat et yorma sakın kendini.kas altı kas üstüne göre biraz daha sıkıntılı oluyor ama hrkes pişmanlık yaşıyor inan.ben olalı 1 ay oldu 3. haftamda artık oturup ağladım niye yaptırdımki geri mi çıkarttırsam acaba diye.söküp atasım geliyoırdu.bir sürü de aksilikler yaşadım.ama şimdi çok mutluyum.kızımla eski fotolara akıp ayyy iyiki de oldum diyorum.şimdi de olsa yıne yaptırırdım.sabret birazcık.her şey çok güzel olcak:KK76::KK19:

X