Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım

kutular pek önemli değil içinde garanti belgesi var
Kartlar önemliymiş ama bende dışarı çıkarken yanımda götürmüyorum tabi :KK66:
Ameliyat raporunu da hastane çıkışımda vermişti tabi.
Canım bana o kartın bir resmini atarmısın özelden ve raporda tam ne yazmalı , ne gibi bir ameliyat geçirdiğim mi ?

Yaaa ben biraz önce masaj yapacaktim. Aynada bir bakayım boyuta dedim sol taraf sağdan bir tık daha büyük :KK43: ameliyattan öncede öyleydi.. Simdi de öyle :KK43:
Benimkileri gördün mü. Benim de sol çok kötü ilk günden itibaren söylüyorum doktora.hem büyük hem de meme ucu iyice dışa donuktu.duzelcek diye diye bir aya yaklastik.hayirlisi bakalım nolacak.

Kızlarr cok sukurki ultrason sonucumda kötü birsey yok hersey muazzammıs :-) ağrı sebebim kaslar la alakalıymı bi nevi kas ağrısı . kas gevsetici ve agri kesici yazildi . aktif tedavi uygulancak yani duzenli ilaclar vs. 72 saatde düzelirsn aktif tedaviye hemen basla yoksa 2 haftayi bulur dedi doktor ay cok sukur ya korkmustum valla
Çok şükür geçmiş olsun. İnşallah bidaha da olmaz boyle bir sey.

275 cc takıldı.. Ilk günler boyle degildi. Cumartesi günü 4.haftam bitiyor. Odem gittikçe belli oldu :KK43:
Üzülme bence düzelecek zamanla. Kadınların çoğunun göğsü eşit değilmiş benim doktorunda dedi çok az bir fark var ama bi herkeste var diye. Benim suan çok fena sol taraf.yarin kontrolde soracagim bakalım. Cevabı tahmin ediyorum aslında ama yine de soracağım

Ameliyat olalı 6ay ve üstü zaman geçirmiş olan arkadaşlar sağ ve sol taraf göğüs şekli ,büyüklüğü ve iki mememin farklı sürelerde iyileşmesi gibi durumlar hakkında yazarsaniz çok memnun oluruz. Bu konuda ben ve bir kaç arkadaş gördüğüm kadarıyla sıkıntı yasiyoruz.boyle durumlar yaşayan oldu mu? Cevap verirseniz çok mutlu olurum. Psikoloji diye bir şey kalmadı bende. Yanlış doktor tercihimi yaptim diye içim içimi yiyor. :KK43: hâlâ da çok agrim oluyor.

Ameliyat olalı 6ay ve üstü zaman geçirmiş olan arkadaşlar sağ ve sol taraf göğüs şekli ,büyüklüğü ve iki mememin farklı sürelerde iyileşmesi gibi durumlar hakkında yazarsaniz çok memnun oluruz. Bu konuda ben ve bir kaç arkadaş gördüğüm kadarıyla sıkıntı yasiyoruz.boyle durumlar yaşayan oldu mu? Cevap verirseniz çok mutlu olurum. Psikoloji diye bir şey kalmadı bende. Yanlış doktor tercihimi yaptim diye içim içimi yiyor. :KK43: hâlâ da çok agrim oluyor.
Benimde asimetrim vardi ama cokda belli degildi ikisine ayni takildi . sekil olarak gorduguz gibi zaten nur topu ikizlerim :-) -ki sen daha yeni sayilirsin ben 7aylik olmama ragmen hala sıktığım zaman çürük ağrım ,hala hissizliğim var. Sağ tarafim ilk zamanlardan beri yumos yumos agrisiz sızısızdı. Sol tarafim hala sert hala hissizlik var. Sol gec iyilesicek belliki. Cok az daha sık disini sonra ameliyat oldugunu bile unutuyosun ben arada bi aklima gelip masaj yapmasam sıkmasam aml.oldugumu hatirlamiycam bile.

Cok tesekkur ederim kızlar valla 3gundur kendimi yedim bitirdim bu ne agrisi böyle diye. Pskolojik olarak sonumu silikona bisey oldu sonundada aml.masasinda görmüstüm yemeden icmeden kesildim resmen korkudan ya . ultrasona yattm hani millet bebegini görmek isterya ekrana bakiyorum silikonlarim nerde diyorum :KK70: :KK70:

Üzülme bence düzelecek zamanla. Kadınların çoğunun göğsü eşit değilmiş benim doktorunda dedi çok az bir fark var ama bi herkeste var diye. Benim suan çok fena sol taraf.yarin kontrolde soracagim bakalım. Cevabı tahmin ediyorum aslında ama yine de soracağım
benimde eşit değil cnm. hayırlısı bakalım.

Evet aslında kimseninki tam simetrik değil sadece bazılarınınki çok belirgin :KK66: bir de emzirme de etkiliyor bence ben daha çok sol göğsümden emzirdiğimden o daha çok boşalmış mesela
bak bu doğru boşuna sırayla emzir demiyorlar ben geceleri hep sağ tarafı gündüz de sola yüklendim allahtan eşit duruyorlar ikiside yok yani :olamaz:

günaydın kızlar işyerim tadilata girdi geç gelip erken çıkıyorum aslında tam ameliyat olma zamanıydı yarın dr görüşmem var artık tarih alsam da rahatlasam:dua:

Cok tesekkur ederim kızlar valla 3gundur kendimi yedim bitirdim bu ne agrisi böyle diye. Pskolojik olarak sonumu silikona bisey oldu sonundada aml.masasinda görmüstüm yemeden icmeden kesildim resmen korkudan ya . ultrasona yattm hani millet bebegini görmek isterya ekrana bakiyorum silikonlarim nerde diyorum :KK70: :KK70:
g.olsun okudum durumunuzu şükür sorun yokmuş.. insan gözü gibi bakıyor değil mi bir nevi onlarda bebeğimiz sayılır tabi :anne: bende bi yaptırayım pamuklara sarıp sarmalarım memişlerimi :KK70:

Evet aslında kimseninki tam simetrik değil sadece bazılarınınki çok belirgin :KK66: bir de emzirme de etkiliyor bence ben daha çok sol göğsümden emzirdiğimden o daha çok boşalmış mesela
Aslında bende biliyordum dikkat de ettim. Ama gece bebeğin meme ağzında uyuyup, benim uyuyakaldığım çok oldu. Onunla ilgisi varmı bilmem. Belkide baştan beri orantısızdı. Bu şekilde baya bariz ortaya çıktı.

X