Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bugun biraz is yaptim , 5. Gunum . Suan sol gogusumun alti agriyor sagda bisey yok. Kalbimin sıkıştığını hissediyorum derin nefes alirken . İki gun sonra kontorplum var acaba beklemeden arasam mi ? Ne dersiniz kizlar
Geçmiş olsun canım. Ben dün kontrole gittim ve duş aldım. Krem sürüp bant yapıştırıcam 1 hafta boyunca her gün. Günde 4 kez 10 defa göğsün dış yanları ve üst kısmına hafif bastırarak masaj yapıcam. 1 hafta sonra silikonlu krem sürücem 2 ay boyunca sabah akşam. 3 hafta sonra kontrolüm var. 4. Günden itibaren araba kullanıyorum ve 3 gündür yarım gün çalışıyorum. Herşey yolunda derken bugün bagaj kapağını kapattım ve sol göğsümün altındaki kesi yeri sızlıyor.
Bu gece dinlenelim bakalım ne olacak. Duruma göre bende Dr aramayı düşünüyorum. Sabah kendimizi daha iyi hissederiz inşallah

İnsallaaahhh yalniz bende araba kullanmak istiyorum ama doktor gelince konusalim bunu dedi. Sasirdigim sey şu, 5. Gun oldugu halde agrim var nasil kullaniyosun sen araba , valla sok oldummm masallahh :)

geçmiş olsun cnm ani hareket yaptıysan sert bir şekilde ondandır. bişey yoktur inşallah

İnsallaaahhh yalniz bende araba kullanmak istiyorum ama doktor gelince konusalim bunu dedi. Sasirdigim sey şu, 5. Gun oldugu halde agrim var nasil kullaniyosun sen araba , valla sok oldummm masallahh :)
Benim Dr kollarını çok yukarı kaldırıp zorlamadan istediğin her şeyi yap diyor.
Ben 2 gündür ağrı kesici bile içmedim. Ama kahramanlığın sonu iyi olmadı

bu gün nasılsın cnm arladaşında mı kaldın
Gidecektim ama olmadı. Yarın otelden çıkıp gideceğim . Kadına nöbet yazmışlar öylede olunca gelip alamadı . Yarın kendi imkanımla gideceğim artık . Ayaşgirden en yakın metrobüs durağına nasıl gidiliyor öğreneyim devamını biliyorum zaten . Bende Avrupa
Yakasına geçeceğim .

Kizlarr , ozellikle şöyle yaptirali bir-iki yili gecmis bayanlar . Silikon elle tutulunca oynaninca anlasiliyor mu cok sert ele geliyor mu? Kas alti olanlar? Hissediliyor mu baya , hic gogus ellememis bi erkek tarafindan mesela :)

Kizlarr , ozellikle şöyle yaptirali bir-iki yili gecmis bayanlar . Silikon elle tutulunca oynaninca anlasiliyor mu cok sert ele geliyor mu? Kas alti olanlar? Hissediliyor mu baya , hic gogus ellememis bi erkek tarafindan mesela :)
Canım benim arkadaşım yaptırdı hemde kasüstü elledim :))) meraktan hiç belli olmuyo ...

canım sın ya
boşver bence takılma onlara tatlım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…