Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Gidecektim ama olmadı. Yarın otelden çıkıp gideceğim . Kadına nöbet yazmışlar öylede olunca gelip alamadı . Yarın kendi imkanımla gideceğim artık . Ayaşgirden en yakın metrobüs durağına nasıl gidiliyor öğreneyim devamını biliyorum zaten . Bende Avrupa
Yakasına geçeceğim .
Metrobüse kadar taksiyle git. Daha rahat olur

Kizlarr , ozellikle şöyle yaptirali bir-iki yili gecmis bayanlar . Silikon elle tutulunca oynaninca anlasiliyor mu cok sert ele geliyor mu? Kas alti olanlar? Hissediliyor mu baya , hic gogus ellememis bi erkek tarafindan mesela :)
Bu sorunun cevabı beni de ilgilendiriyor... S Senacicekk Benim bugün tam 1 ay oldu, göğüsün alt kısımlarında çok çok bariz protezi hissediyorum, yumuşacık gerçi, içeri bastırabiliyorum ama işte yapay bir his veriyor. Üst dekolte kısmında bu durum hiç yok orda protez kasın altında çünkü.. Dual plan olmuştum ben ameliyatı
Umarım yapay his geçer..,
Missezgi Missezgi canım senin de dual plan mı olmuştu, böyle bişey yaşadın mı?

Bu sorunun cevabı beni de ilgilendiriyor... S Senacicekk Benim bugün tam 1 ay oldu, göğüsün alt kısımlarında çok çok bariz protezi hissediyorum, yumuşacık gerçi, içeri bastırabiliyorum ama işte yapay bir his veriyor. Üst dekolte kısmında bu durum hiç yok orda protez kasın altında çünkü.. Dual plan olmuştum ben ameliyatı
Umarım yapay his geçer..,
Missezgi Missezgi canım senin de dual plan mı olmuştu, böyle bişey yaşadın mı?
Dual play ameliyat ne ? Nasil oluyor yani benimki ne bilmiyorum canim. Ay benim 2 sene yolu var insallah iyice yumusar gogsum protez hissedilmez ua :/

X