Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Peki hani cok nadir gorulen kapsul hastaligi oluyor ya , silikonlar cikartilmak zorunda oluyor. O olmamasi icin ypabilcegimiz bisey yok dimi , vucudumuza bagli tamamen?

Doktorun önerdikten sonrw masaja başlarsan kapsül oluşumu riski azalır canım. Sürekli o bölgeyi hareket ettirerek yabancı şeylerin oluşumunu engellemiş oluyorsun

Vayyyyy diyesim geldi . Seninkiler şok güzeller . Şekli çok güzel duruyor ama ben bu kadar büyük istemiyorum . Doğaldan bir tık daha büyüt olsun diyorum . Şu anki dokum seninkinden çok daha az . Dolu bir cup c istiyorum ama . Ne çıkar ortaya hiç bilemiyorum .

Zamanla çok değişip güzelleşiyor tabi. Benim hayal ettiğim istediğim görüntü buydu,en önemliside kişinin istegi zaten. Büyüklük küçüklük göreceli dir.. Herkesin gönlüne göre sonuçlar olsun tabi

Arzumcugum memedasiz seninle:) önceki ve şimdiki halini göremiyorum ben. son halini görebilir miyim senin? benim de fasya alti oldu 2ay ve sonrası nasıl duracaklar merak ediyorum

Sistem benim ufak olan mememi AA diye göstermiş . Ay ne Zormuş ya karar vermek .bayan meme olmak istemiyorum ama ufakta olsun istemiyorum . Biraz gösterişi olsun demi . Seninkinden az daha büyük olabilirse ideal olan gibime geliyor . Acaba doktora resim göstersem olurmu .?

Bence cup olcusu soyle canim, cc herkeste farkli oluyo cunku.. ben mesela dolu c cup olmak istiyorum demistim. Sende oyle soylersen daha anlasilabilir dr un tarafindan, cunku 400 cc birini c cup yapiyo, birini d cup yapiyo. Cc ye cok takilma yani

Kendime netten alışveriş yaptım kızlar yat yat sıkıntıdan ama acaba olacakmı çok merak ediyorum önceden alınca cuk otururdu meme olmadığı için :))) şimdi değişik bi durumla karşı karşıyayım ayrıca eski bluzlarım gömleklerim vs olacakmı acaba ¿¿¿¿¿

Yok canim yaa baksana senin memen aa degil kesinlikle, aa olmasi icin cok cok az duze yakin hafif bi cikintin olmasi gerekiyo. Senin b cup bence, olcum yapsana canim gogus altin ve uctan olctugunde aradaki fark kac cm cikiyo?

Arzu'cum senin düşüncene göre kaç cc benim istediğim gibi durur . Az iddialı kas altı . Bir fikir verebilirlisin bana

Ameliyat olan ve olacak olanlara tavsiyem ameliyat sonrası kesinlikle tuz ve şekeri çok az tuketin.hatta mumkunse yiyebiliyorsaniz tuzsuz yemeye çalışın. sol gogsumde oluşan sisligin (kanama ve su toplanması) zorlamanin yanında tuzlu yemekten de olmuş ben bunu uygulayarak anladım. yemeklerimi cok az tuzlu yapıyorum.salatayi ve Ayranı tuzsuz tuketiyorum.sabah kahvaltısında sadece 2bardak çay içiyorum şekersiz içiyorum onu da.mide ve karnimdaki sislik de indi.maydonoz ve yoğurt tuketiyorum bolca.doktorum tuzlu yemenin başıma gelen seyle çok alakası olmadığını söylese de tuzsuz yedikce gogsum indi. bol su tuketmeyi de unutmayalim.ben hiç sevmiyorum icemiyorum suyu ama en az1lt tuketiyorum.

Yok canim yaa baksana senin memen aa degil kesinlikle, aa olmasi icin cok cok az duze yakin hafif bi cikintin olmasi gerekiyo. Senin b cup bence, olcum yapsana canim gogus altin ve uctan olctugunde aradaki fark kac cm cikiyo?
Benim kullandığım südyenler 75 b. Tam doldurmuyor içini ama 75 a Da dar geliyor bir tarafına . İyiden sıkıştırıyor erkek çocuğu gibi oluyorum

Harika Tabiki tuzsuz yemek en güzeli.. Ve bol su içip vücuttaki ödemi ve narkotik ilaçları atmak

Benim kullandığım südyenler 75 b. Tam doldurmuyor içini ama 75 a Da dar geliyor bir tarafına . İyiden sıkıştırıyor erkek çocuğu gibi oluyorum
Soyle dusun canim istersen, dumduz birini, yani a cup i da doldurmayan birini 300-325 cc genelde b cup yapiyo, ama c cup yapmiyo, ama 380-450 cc dumduz birinide c cup yapiyo.
Sen kesinlikle dumduz degilsin yani sanada 400 cc olunca dolu c cup veya ufak d cup olursun bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…