Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Daha önce ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun. Bizlere hangi doktora ve ne kadara yaptırdığınızın bilgisini verirseniz çok iyi olur arkadaşlar. Yaptırmak isteyenlere de öncülük yapmış olursunuz.

aslında yardımcı oluyor arkadaşlar ama sayfalar akıp gidiyor cnm.. opr.dr. seda barutca afsuroğlu aralık sonuna kadar kampanya yapmış sadece protez ameliyatı 5500 tl- opr.dr. ayşegül sivri 6000-6500 tl arası ama 6000 tl ye yapıyor anladım kadarıyla- opr.dr.defne erkara 7000 tl bunlar sadece protez büyütme fiyatları dikleştirme falan olursa fiyat artıyor, bir de protezler ithal ediliyor o yüzden dolara endeksli ve yılbaşı sonrası fiyatlar hepsinde değişecekmiş benim görüştüğüm dr fiyatları bunlar.. nişantaşı tarafında 10.000 tl ye kadar çıkıyor fiyatlar önemli olan içine sinen becerikli bir dr karar vermek genellikle hepsi mentor kullanıyor en yaygın olan marka..

teşekkür ederim canım. sen yaptırdınmı?

teşekkür ederim canım. sen yaptırdınmı?
hayır bende ocak ayında olacağım. 16 aylık bebeğim var emzirme bittikten sonra 3 ay geçmesi gerekiyormuş süt kanalları kurusun diye o yüzden bekleme aşamasındayım 1,5 ay kadar kaldı. aralık son haftası seda hnma gideceğim telde konuştuk enerjisini sevdim yüzyüze görüşüp içime sinerse kapora vereceğim ki aynı fiyattan ocakta olayım ameliyatı saolsun böyle bir yardımda bulunurum sonuçta irade dışı bir bekleme süresi dedi.. hasta yorumlarını okudum negatif bişeye rastlamadım defne erkaraylada görüşmeyi düşünüyorum onun kendisiyle değil asistanıyla konuşmuştum seda hnm olmazsa defne hanıma olurum herhalde henüz net bişey demem için erken.. bende dikleştirme falan olmayacak meme dokumda var biraz 8 cm kadar ama kas zarı altı önerdi seda hnm sarkma olmasın diye bir de tabi ben verdim ölçüleri bende bir bakayım muane edeyim ona göre detayları netleştiririz dedi.. hergün bişey öğreniyoruz işte mesela ben kas altı ya da kas zarı altı olmaz herhalde diyordum ama bakış açım değişti kas üstü ilerde kilo alımı da olunca sarkma yapabiliyormuş en sağlıklısı dokusu olanlarda kas zarı altı olmayanlarda kas altı tercih edilmeliymiş ama tabi muane olmak önemli netlik açısından..

Benim emzirme sonrasi 4. ayim su an, sıkınca hala sut geliyo o yuzden 6 ayi bekleyelim dedi dr. sen emzirme bitiminden sonra 3 ay dolunca olacak misin?

Benim emzirme sonrasi 4. ayim su an, sıkınca hala sut geliyo o yuzden 6 ayi bekleyelim dedi dr. sen emzirme bitiminden sonra 3 ay dolunca olacak misin?
cnm ben emziemeyi kesmeden önce 3 ay sadece gece emdi emzirme harici sıkınca süt gelmiyordu bebeğim kendi isteğiyle gece olan 1 öğünü de kesti yani sütüm kendiliğinden çekildiği için emmeyi bıraktı oğlum ama dıştan sıkınca süt gelmeme durumunun üstünden 3 ay geçmeliymiş ki içten de kesilsin süt yoksa ameliyat olurken süt kanalları ödem yaparmış.. ben son aşama 3 ayın dolmasını bekliyorum anlayacağın..

Hepimiz icin hayirlisi, pespese olacagiz

sıkınca hala sut geliyo
tavsiyem bol bol nane çayı iç sütün çekilmesini sağlıyormuş bende ameliyata karar verdikten sonra araştırdım ve tüketmeye başladım yani emmeyi bıraktıkyan sonra tüketmeye başladım sende iç bol bol.. 4.ayda hala süt gelmesi senin için kötü ameliyatı geciktirir düşün dıştan sıkınca süt gelmeyecek birde 3 ay içten kesilmesi için bekleyeceksin..

Allah bağışlasın bu arada.Verdiğin bilgiler için teşekkürler arkadaşım. inşallah sende kavuşursun isteğine. Bende araştırma aşamasındayım. Hangi doktor daha iyi ve yaptıran arkadaşların yorumlarına göre karar veririm inşallah. Zor bir süreç gibi geliyor. Seda hn mın soyadı ne acaba araştırayım.

Cok teekkurler

opr.dr.seda barutca afsuroğlu

opr.dr.seda barutca afsuroğlu
Dr. Uğur Özdemir e gidiyorum. Muayene çok iyi geçti ameliyatla ilgili tüm detayları verdi. Mentor marka kullanıyor. Levent ve Ataşehir'de ameliyat yapıyor. 6700₺ taksit yapıyorlar kk. Cuma operasyondan sonra dr ve hastaneyle ilgili deneyimlerimi paylaşırım. herşey gönlünüzce olsun

Seninde herşey gönlünce olsun. Detayları bekliyoruz.

Bizi bilgilendir mutlakaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…